Retroid Pocket 4 vs Retroid Pocket 4 PRO
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
Overall
4.5User Review
( votes)Pros
- 25 % pigiau nei PRO modelis
- Pakanka „Android” žaidimams
- Kompaktiška ir tvirta konstrukcija tokia pati kaip ir PRO versijos
- Vis dar puikiai tinka emuliacijai
Cons
- Mažesnis našumas, palyginti su 4 PRO modeliu
- „Android 11”, o ne 13 „4 PRO
Pagaliau galima įsigyti pigesnę „Retroid Pocket 4 PRO” alternatyvą! Sužinokime, kaip atrodo ” Retroid Pocket 4 Android” žaidimų delninis kompiuteris, kai patikrinsime aparatinę ir programinę įrangą, atliksime keletą sistemos lyginamųjų testų ir išbandysime keletą žaidimų bei emuliatorių. Kuris našumas, palyginti su kaina, yra geriausias? Sužinokite tai mūsų Retroid Pocket 4 vs Retroid Pocket 4 PRO apžvalgoje.
Retroid Pocket 4 vs Retroid Pocket 4 PRO
Retroid Pocket 4 išpakavimas
Retroid Pocket 4 vs Retroid Pocket 4 PRO apžvalgą pradedame nuo labai trumpo Retroid Pocket 4 išpakavimo.
Dėžutės viduje yra pats prietaisas, kurį po akimirkos patikrinsime išsamiau. Apačioje yra naudotojo vadovas, kuris nelabai padeda, tinkamas vadovas yra „Retroid” programoje. Yra C tipo USB įkrovimo laidas. Sakiau, kad jis trumpas!
„Retroid Pocket 4” apžvalga
Toliau mūsų Retroid Pocket 4 vs Retroid Pocket 4 PRO apžvalgoje mes atidžiau pažvelgsime į „Android” žaidimų konsolę. Tiek ” Retroid Pocket 4″, tiek „4 PRO” matmenys yra 7,2 x 3,1 x 0,9 colio (18,5 x 8 x 2,5 cm), o svoris – 269 g.
Juos galima rinktis iš šešių spalvų: 16 bitų, 16 bitų JAV, juodos, krištolinės, ledinės mėlynos ir arbūzo.
Ekranas yra IPS jutiklinis 4,7 colio įstrižainės 750×1334 taškų raiškos ekranas. Turite visus įprastus valdiklius, įskaitant „D-Pad”, analoginius ir žaidimų mygtukus. Kairėje apatinėje dalyje yra „Android” naudojimui skirti mygtukai „Pagrindinis” ir „Atgal”.
Viršuje iš abiejų pusių yra peties ir paleidimo mygtukai, o po jų – mikro HDMI prievadas, skirtas išėjimui į monitorių arba televizorių. Yra garsumo valdiklis ir įjungimo mygtukas.
Apačioje yra uždengtas „micro SD” kortelės lizdas, 3,5 mm ausinių prievadas ir C tipo USB prievadas įkrovimui ir duomenų perdavimui.
Retroid Pocket 4 vs 4 PRO techninės specifikacijos
Po gaubtu yra keletas skirtingų techninių specifikacijų tarp dviejų „Android” įtaisų.
RETROIDINĖ KIŠENĖ 4 | RETROID POCKET 4 PRO | |
PROCESORIUS (CORES) | Dimensity 900 2x A78 @2.4GHz 6x A55 @2.0GHz | Dimensity 1100 4x A78 @2.6GHz 4x A55 @2,0 GHz |
GPU | „Mali G68 MC4″ @ 900 MHz | „Mali G77 MC9″ @836 MHz |
RAM | 4 GB LPDDR4x | 8 GB LPDDR4x |
OS | „Android 11 | „Android” 13 |
Abiejų modelių specifikacijos yra vienodos.
IŠVADOS | 4,7 colių jutiklinis ekranas, 750×1334 @60fps, 500 nitų |
SANDĖLIAVIMAS | 128 GB UFS 3.1 + „Micro SD” kortelės lizdas |
RYŠIAI | „Wi-Fi” 6 „Bluetooth 5.2 |
AKUMULIATORIUS | 5000 mAh įkraunama baterija |
Atlikdami pirminius ” Retroid Pocket 4 PRO” apžvalgos bandymus, atlikdami „Antutu” lyginamąjį testą kilpoje ir naudodami našumo profilį, gavome maždaug 2 val. 50 min. „Retroid Pocket 4” veikimo laikas buvo ilgesnis – 3 valandos 30 minučių, greičiausiai dėl dviejų mažiau našių branduolių.
Abiejų „Retroid” įrenginių aušinimas yra toks pat, todėl nenuostabu, kad gavome tokius pačius rezultatus Ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros bandymuose. Naudojant „Smart” profilį didžiausias ventiliatoriaus triukšmas buvo 55 db. Aukščiausia temperatūra buvo apie 42 °C.
Retroid Pocket 4 vs 4 PRO lyginamųjų indeksų palyginimas
Atliksime keletą sistemos lyginamųjų testų, kad pamatytume, kaip ” Retroid Pocket 4 ” ir „4 PRO” veikia tarpusavyje ir su kitais „Android” kišeniniais kompiuteriais.
„Geekbench”
Lyginamuosius testus pradedame nuo programos „Geekbench”, kurioje tikrinamas procesorių vieno ir kelių branduolių našumas.
” Retroid Pocket 4″ vieno branduolio rezultatas yra 767, o kelių branduolių – 2207, o „4 PRO” – 818 ir 3142.
Palyginti su kitais įrenginiais, matome, kad „Pocket 4″ atitinka ” AYN Odin PRO” ir „Anbernic RG556”, o „4 PRO” galima palyginti su „AYA NEO Pocket Air”.
Antutu
„Antutu” – tai bendra testų serija, apimanti bendro naudojimo, medijos atkūrimo ir vartotojo sąsajos našumo testus.
Su ” Retroid Pocket 4″ gavome 508 tūkst., o su „Retroid Pocket 4 PRO” – 740 tūkst. taškų.
Palyginti su kitais įrenginiais, „Pocket 4” vėl atitinka „Anbernic RG556”, o „4 PRO” šį kartą šiek tiek atsilieka nuo „AYANEO Pocket Air”.
3DMARK
Paskutinis mūsų lyginamasis testas – 3DMARK, kuriuo tikrinamas CPU ir GPU veikimas kartu.
” Retroid Pocket 4 ” pasiekė 5 208 taškus „Slingshot” etalone ir 598 taškus „Wildlife Extreme” etalone. „Pocket 4 PRO” pasiekė maksimalų rezultatą „Slingshot” etalone ir surinko labai gerą 1268 taškų rezultatą „Wildlife extreme”.
Lyginant su kitais prietaisais, „Pocket 4” vėl atitinka „RG556”, o „4 PRO” – „AYANEO Pocket Air”.
Lyginamojo indekso santrauka
Visi žinojome, kad „Retroid Pocket 4 PRO” bus pranašesnis už „Retroid Pocket 4„, tačiau našumo padidėjimas buvo gana netikėtas. Programoje „Geekbench” matome, kad vieno ir kelių branduolių našumas padidėjo atitinkamai 6 % ir 42 %. „Antutu” matome maždaug 45 % padidėjimą „Retroid Pocket 4 PRO” naudai.
O 3DMARK matome, kad „Wildlife Extreme” 4 PRO padidėjo 112 %. Negalime tiksliai pasakyti, kiek padidėjo „Slingshot”, nes rezultatas yra maksimalus ir nepranešama, koks yra didžiausias rezultatas.
Žaidimų našumas
Iš „Retroid Pocket 4 PRO” apžvalgos žinome, kad tiek žaidimai, tiek emuliacija yra puikūs. Peržiūrėkite šią apžvalgą, jei norite pamatyti žaidimų ir emuliacijos medžiagą, skirtą „4 PRO”.
Išbandėme keletą skirtingų žaidimų su ” Retroid Pocket 4″ ir nepastebėjome jokio realaus našumo skirtumo, palyginti su „4 PRO”. Gali būti, kad kai kurie grafikos nustatymai bus nustatyti žemesni, tačiau paprastai manau, kad „Android” žaidimai yra sukurti taip, kad veiktų pagal tam tikrą standartą, kad būtų atsižvelgta į visas galimybes. Taigi, „Android” žaidimams puikiai tinka abu.
Emuliavimo našumas
Emuliuojant matysite padorų našumą abiejuose „Android” žaidimų nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Reikėtų nepamiršti, kad „AetherSX2”, „Citra” ir „Yuzu” emuliatoriai nebekuriami. Tai yra trys aukščiausios klasės emuliatoriai ir jie buvo gana reiklūs. Mūsų Retroid Pocket 4 PRO apžvalgoje matėme labai gerą šių trijų emuliatorių veikimą.
Norėdamas palyginti, išbandžiau tuos pačius žaidimus su ” Retroid Pocket 4″. Naudodamasis „AetherSX2” pamačiau, kad „Gran Turismo 3” užimtuose siužetuose sumažėja iki maždaug 40 kadrų per sekundę, o „4 PRO” dažniausiai išlieka 60.
„Citra” įrenginyje abiejuose įrenginiuose buvo šešėliavimo spartinimo atsilikimas. „Pocket 4 PRO” mažiau strigo ir mažiau krito kadrų skaičius, palyginti su „Pocket 4”, kurio kadrų skaičius krito ilgiau ir labiau. Tačiau, kai šešėliai buvo įrašyti į talpyklą, nepastebėjau didelio abiejų modelių bendro našumo skirtumo.
„Vita 3K” emuliatorius „Pocket 4” veikia labai gerai, yra nedidelių šešėlių talpyklos atsilikimų, bet apskritai jis veikia labai gerai. „Pocket 4 PRO” našumas reiškia, kad galite paleisti žaidimus 2 kartus didesne skiriamąja geba, o tai yra puiki savybė.
Ir galiausiai – Yuzu. Su ” Retroid Pocket 4″ gauname neblogą „Cruis’n Blast” našumą. Pirmą kartą žaidžiant žaidimą buvo daug užstrigimų ir kadrų kritimo atvejų, tačiau vėl žaidžiant tame pačiame žemėlapyje žaidimas buvo gana sklandus. Lyginant su „Pocket 4 PRO”, žaidžiant pirmą kartą, pastebėjome mažiau užstrigimų ir apskritai sklandesnį veikimą.
Galutinės mintys
Apibendrinkime savo mintis apie „Retroid Pocket 4” ir „Retroid Pocket 4 PRO”.
Atlikdami sistemos lyginamuosius testus pastebėjome nuo 6 % iki 112 % didesnį našumą. Sakyčiau, kad „Pocket 4 PRO” yra vidutiniškai dvigubai greitesnis, tačiau tai gali priklausyti nuo naudojamos programinės įrangos CPU ir GPU poreikio.
Daugeliui iš mūsų kaina yra svarbus veiksnys perkant „Android” žaidimų įrenginį. Kaina skiriasi maždaug 25 %, t. y. apie 70 dolerių arba svarų sterlingų. ” Retroid Pocket 4″ kaina yra padori ir panaši į kitų panašių specifikacijų delninių kompiuterių kainą. Tačiau „Pocket 4 PRO” pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Palyginimui, jo našumas daugiausiai atitinka „AYANEO Pocket Air”, kuris kainuoja dvigubai daugiau nei „4 PRO”.
Taigi, jei norite geriausio našumo už savo pinigus, rekomenduočiau „Retroid Pocket 4 PRO”. Matome dvigubai didesnį našumą už maždaug 25 % kainos skirtumą – tai tikrai puikus kainos ir kokybės santykis, palyginti su kitais prietaisais.
Tai nereiškia, kad „Retroid Pocket 4” yra blogas. Tai mažesnės sąnaudos ir dėl to mažesnis našumas, bet ar tai blogai? Žiūrėkite į tai taip, kad visi „Android” žaidimai, kuriuos žaidėme, nesukėlė jokių problemų dėl našumo. O emuliacijos atveju našumo skirtumus pastebėjome tik tada, kai išbandėme aukštesnės klasės emuliatorius.
Atsižvelkite į tai, kad trys iš keturių aukščiausios klasės emuliatorių nebėra kuriami ir gali praeiti šiek tiek laiko, kol atsiras jų pakaitalų. Turint šiek tiek kantrybės, šie emuliatoriai ” Retroid Pocket 4″ veikia gerai. Žinoma, jums gali tekti žaisti per lygius, pavyzdžiui, norint sukurti šešėlių talpyklas, tačiau tai tinka ne kiekvienam žaidimui.
Visi ankstesni emuliatoriai, pavyzdžiui, „DuckStation”, puikiai veikia „Pocket 4”. Taigi, jei jus domina 5-osios ir 6-osios kartos konsolės, tarkime, iki „Dreamcast” eros, sutaupykite šiek tiek pinigų ir įsigykite „Pocket 4”.
Kad ir kokį modelį pasirinktumėte, galite būti tikri, kad įsigysite puikų rankinį kompiuterį, kurio kainos ir kokybės santykis yra labai geras. Sužinoti daugiau ir įsigyti „Retroid Pocket 4” arba „4 PRO” galite čia. Kasoje naudokite nuolaidos kodą RP45OFF. Kodas galioja vieną mėnesį nuo šios apžvalgos paskelbimo ir negali būti naudojamas per parduotuvių pardavimus ar kitas akcijas.
Tikimės, kad jums patiko skaityti (arba žiūrėti) mūsų straipsnį Retroid Pocket 4 vs Retroid Pocket 4 PRO. Jei turite kokių nors klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose.