Retroid Pocket Flip apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
„Retroid Pocket Flip” būtina turėti, jei mėgstate retro žaidimų delninius kompiuterius. Tai labai našus, patogus ir paprastas naudoti įrenginys.
Overall
4.7User Review
( votes)Pros
- „Clamshell” dizainas
- Puikus veikimas
- Pasirinktinė paleidimo ir uždengimo programinė įranga
- Sąrankos vedlys
- Įdiegta „Google Play” parduotuvė
- HDMI išvestis
Cons
- Pečių mygtukus gali šiek tiek kliudyti viršutinė korpuso dalis
Retroid Pocket Flip apžvalgoje lyginame jį su ankstesniu modeliu, turinčiu tą patį procesorių, ir aiškinamės, ar verta atnaujinti korpuso dizainą, salės jutiklio slankiklius ir analoginius trigerius?
Retroid Pocket Flip apžvalga Vaizdo įrašas
Retroid Pocket Flip išpakavimas
Pirmiausia labai trumpai išpakuokite ir pradėkite mūsų „Retroid Pocket Flip” apžvalgą. Yra kortelė, kurioje parodytas valdymas ir techninės specifikacijos – tai šiek tiek beprasmiška, bet vis tiek yra.
Toliau turime ” Retroid Pocket Flip” retro žaidimų delninį kompiuterį, kurį netrukus parodysime išsamiau. Atkreipkite dėmesį, kad kartu su „Pocket Flip” negaunate „micro SD” kortelės, todėl turėsite ją pasirūpinti patys.
Apačioje yra C tipo USB įkrovimo laidas. Ir tai viskas, sakiau, kad tai buvo trumpas išpakavimas!
„Retroid Pocket Flip” apžvalga
Tęsiame „Retroid Pocket Flip” apžvalgą ir apžvelgiame klasikinį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį. Uždaryto ” Retroid Pocket Flip” matmenys yra maždaug 5,4 x 3,2 x 0,9 colio (13,9 x 8,2 x 2,5 cm), o svoris – apie 270 g. Jis labai nešiojamas ir lengvai telpa į kišenes.
Jį galima įsigyti penkių spalvų: juodos, „16Bit US”, indigo, sportinės raudonos ir arbūzo.
Atsidarius korpuso konstrukcijai matomas 4,7 colių jutiklinis ekranas su 750×1334 taškų raiška. Jis yra toks pat, kaip ir „Pocket 3” ir „3+” modelyje.
Apatinėje dalyje yra klasikinis D-Pad, o dešinėje – keturi žaidimų mygtukai. Žemiau yra salės efekto slankikliai, kuriuos galima spustelėti. Po jais yra pradžios ir pasirinkimo mygtukai. Vidurinėje dalyje jis šiek tiek paprastas, dėl kokio nors dizaino ar iškilaus paviršiaus jis atrodytų šiek tiek gražiau.
Apačioje yra įjungimo mygtukas ir ausinių prievadas.
Kairėje pusėje yra „micro sd” kortelės lizdas. Dešinėje pusėje yra garsumo mygtukai.
Korpuso viršuje yra kairysis ir dešinysis analoginiai trigerio ir peties mygtukai, taip pat du papildomi M1 ir M2 mygtukai, kuriuos galima sukonfigūruoti nustatymuose.
Yra C tipo USB įkrovimo prievadas ir „Micro HDMI” prievadas, skirtas išėjimui į televizorių ar monitorių 720P raiška.
Apskritai ” Retroid Pocket Flip” retro žaidimų konsole patogu žaisti. Visi priekyje esantys valdikliai yra lengvai pasiekiami vienas kitam, tačiau pastebėjau, kad peties mygtukus šiek tiek užstoja viršutinė korpuso pusė, todėl žaisdami trinate jo nugarėlę. Norint patogiai paspausti du makro mygtukus, reikia pritaikyti ranką. Juos naudojau retai, todėl man tai nebuvo didelė problema.
Retroid Pocket Flip techninės specifikacijos
Tęsiame „Retroid Pocket Flip” apžvalgą ir apžvelgiame technines specifikacijas. Jei jie atrodo pažįstami, tai todėl, kad iš esmės yra tokie patys kaip „Retroid Pocket 3 Plus”.
CPU | „Unisoc Tiger T618 ” aštuonių branduolių procesorius 2x A75 @2.0GHz ir 6x [email protected] |
GPU | „Mali G52 MC2” @850 MHz |
RAM | 4GB LPDDR4X @1866Mhz |
SANDĖLIAVIMAS | 128 GB eMMC |
APSAUGA | Aktyvus |
EKRANAS | 4,7 colių 750×1334 jutiklinis ekranas @ 450 nitų |
WIFI | 2.4G/5G 802.11 b/g/n/ac |
BLUETOOTH | 5.0 |
OS | „Android 11 |
AKUMULIATORIUS | 5000 mAh |
BATERIJOS GYVAVIMO TRUKMĖ | Iki 8 valandų, priklausomai nuo naudojimo. Atlikę bandymus, gavome šiek tiek daugiau nei 5 valandas, kai „3DMark” lyginamasis testas veikė cikliškai. |
OS ir meniu apžvalga
” Retroid Pocket Flip” nešiojamoji žaidimų konsolė veikia su „Android 11” operacine sistema, o pirmą kartą ją įkrovus pateikiamas sveikinimo vadovas, kuriame aprašomas pradinis nustatymas. Čia galite pasirinkti, kokius emuliatorius ir programinę įrangą norite įdiegti.
Taip pat galite naudoti standartinę „Android” arba „Retroids” paleidimo programą, kuri daugiausia skirta emuliacijai. Ją reikia sukurti nuo nulio ir tai palyginti nesudėtinga, tačiau užtrunka šiek tiek laiko. Iš esmės pereikite per kiekvieną sistemą, pridėkite ROM aplanką, jis jį nuskaitys ir pridės atpažintus žaidimus, kad juos būtų galima lengvai pasiekti. Šis procesas nėra įtrauktas į šią „Retroid Pocket Flip” apžvalgą, tačiau mes turėsime vadovą, kaip tai padaryti.
Dešinėje ekrano pusėje braukdami pirštu iš dešinės į kairę galite atidaryti perdangos programinę įrangą, kuri suteikia greitą prieigą prie dažniausiai naudojamų funkcijų, sistemos informacijos, integruotos ekrano žemėlapių programinės įrangos ir dar daugiau. Tai labai naudinga funkcija, ypač žemėlapių programinė įranga, kuri leidžia naudoti valdiklį „Android” žaidimuose, kurie jų nepalaiko.
„Google Play” parduotuvė yra visiškai palaikoma, todėl galite atsisiųsti ir atnaujinti visus norimus žaidimus ir programas. Tai puikus pavyzdys, kaip turėtų veikti „Android” mobilioji žaidimų konsolė. Gražus sąrankos procesas, naudinga paleidimo ir uždengimo programinė įranga ir nėra jokių kliūčių norint įdiegti „Play Store”. Aukščiausi įvertinimai čia!
Sistemos lyginamieji testai
Atlikdami „Retroid Pocket Flip” apžvalgą atlikome keletą sistemos lyginamųjų testų. Rezultatus galime naudoti norėdami pamatyti ” Pocket Flip” našumą ir palyginti jį su kitais „Android” pagrįstais retro emuliatoriaus įrenginiais.
„Geekbench”
Programoje „Geekbench” atliekami įvairūs procesoriaus testai. Matome, kad „Pocket Flip” surinko 382 ir 1396 taškus vieno ir kelių branduolių lyginamuosiuose testuose. Tai beveik identiškas Pocket 3+ ir Anbernic RG505, kurį tikėjomės pamatyti, nes jie turi tuos pačius procesorius.
3DMark
„3DMark” tikrina, kaip CPU ir GPU dirba kartu, kad pasiektų geriausią našumą. Gautas 2215 balų rezultatas, kuris vėlgi panašus į ” Pocket 3+” ir „Anbernic RG505”.
Apskritai trijų delninių kompiuterių našumas lyginamuosiuose testuose nesiskiria, o tai džiugina.
„Android” programos
Kaip dalį mūsų „Retroid Pocket Flip” apžvalgos mes trumpai apžvelgsime kai kuriuos „Android” žaidimus ir programas.
„Call of Duty” su ekrano žemėlapiu
Mes tikriname „Call of Duty Mobile”, kurio valdiklį greitai pritaikiau prie ekrane esančių mygtukų. Ekrane esantis atvaizdavimas leidžia žaisti žaidimus naudojant valdiklį, net jei žaidimas jo nepalaiko.
Keletą akimirkų užtrunka, kol mygtukai prilyginami ekrano piktogramoms. Priklausomai nuo žaidimo gali prireikti šiek tiek papildomo derinimo, ypač vairalazdės jautrumo, tačiau kitu atveju jis veikia labai gerai ir tikrai suteikia jums pranašumą žaidimuose.
„Forza Horizon 5” „Xbox” žaidimai debesyje
Toliau trumpai išbandome „Xbox Cloud Gaming”. Jei turite tinkamą „Wi-Fi” signalą ir interneto greitį, su ” Retroid Pocket Flip” galėsite be jokių problemų transliuoti žaidimus. Nepastebėjome jokio užstrigimo ar kokybės sumažėjimo, įskaitant įtemptas scenas. Tai puikiai veikia!
Emuliatoriaus veikimas
Tęsiame savo „Retroid Pocket Flip” apžvalgą su emuliatorių veikimu. Toliau išbandome visą krūvą emuliatorių ir žaidimų, kuriuos pasiūlė „YouTube”, „Twitter”, „Facebook” ir „Instagram” sekėjai. Dėkojame visiems, kurie pasiūlė žaidimą, negalėjome panaudoti visų, nes kitaip vaizdo įrašas būtų labai ilgas!
Visi jūsų 8 ir 16 bitų pultai ir kompiuteriai neturės jokių problemų su „Retroid Pocket Flip”. Taigi galite mėgautis SNES, „Mega Drive”, „PC Engine”, „Amstrad”, „Spectrum” ir daugeliu kitų klasikinių konsolių, kurių grafika dažnai būna padidinta, kad vaizdas būtų geresnis. Joms neskirsime daug laiko, nes turime daug naujesnių sistemų.
Arcade
Nedažnai gauname daug prašymų dėl arkadinių žaidimų, todėl norėjau patikrinti kelis siūlomus žaidimus. Man atrodo, kad su arkadiniais žaidimais dažnai tenka praleisti šiek tiek laiko, kad įsitikintumėte, jog naudojate tinkamą emuliatorių su turimu ROM rinkiniu. Kai kurie iš jų skirti MAME 2003, o kai kurie, pavyzdžiui, MAME 2010. Naudodami „RetroArch” galite atsisiųsti keletą skirtingų MAME ir „Arcade” branduolių ir importuodami žaidimus turėsite juos sujungti su tinkamu branduoliu.
Saturnas
„SEGA Saturn” nesulaukia daug meilės, tačiau aš asmeniškai manau, kad jis turi keletą puikių žaidimų, kurie dažnai lieka nepastebėti. Ignoruokite teksto mirgėjimą „SEGA Rally” žaidime, tai gali būti emuliatoriaus problema, nes paprastai jis veikia puikiai. Visi bandyti žaidimai veikė puikiai.
Dreamcast
Yra keletas „Dreamcast” emuliatorių, kuriuos galite išbandyti „Retroid Pocket Flip”. Su kiekvienu iš jų sužaidžiau keletą žaidimų ir nepastebėjau jokių problemų dėl našumo, nes šis procesorius gali juos puikiai paleisti.
„PlayStation 1
Vėlgi yra keletas „RetroArch” ir vietinių emuliatorių, tokių kaip „DuckStation”, kuriuos galite naudoti. „PlayStation” puikiai veikia šiame delniniame kompiuteryje ir neturėjau jokių problemų dėl našumo. Rekomenduoju „DuckStation”, nes iš jos gaunate puikių rezultatų, įskaitant grafikos patobulinimus.
„PlayStation 2
Dabar kyla klausimas, ar žaidimai veiks, ar ne. „PlayStation 2” emuliacija „Android” sistemoje yra palyginti ankstyva, tačiau su „AetherSX2” matome keletą puikiai veikiančių žaidimų. XIII ir Shinobi buvo pasiūlyti ir jie žaidžia labai gerai.
Deja, kitų žaidimų, pavyzdžiui, „OutRun Coast to Coast”, negalima žaisti naudojant numatytąsias nuostatas. Pavyzdžiui, sumažinę atvaizdavimo skiriamąją gebą, galite šiek tiek padidinti našumą.
„Dolphin” emuliatorius
„Dolphin” emuliatoriai puikiai suderinami, tačiau ” Retroid Pocket Flip” ir panašūs delniniai kompiuteriai sunkiai veikia. Mūsų žaidimas „Burnout 2” veikia puikiai ir dažniausiai 60 kadrų per sekundę greičiu. Tačiau rasite daugybę žaidimų, kurie veikia lėčiau, o daugelio jų neįmanoma žaisti.
„PlayStation Portable
Mūsų žaidimas „God of War” dažniausiai veikia 60 FPS greičiu su labai retais kadrų kritimais, bet nieko, kas sugadintų žaidimo eigą.
Mums buvo pasiūlyta išbandyti „Killzone” ir nepavyko pasiekti, kad šis žaidimas veiktų tinkamu kadrų dažniu. Nesu tikras, ar tai emuliatoriaus suderinamumo problema, ar našumo problema.
„Citra” emuliatorius
Laikui bėgant „Citra” emuliatorius pagerino našumą ir pastebėjau, kad „Sonic Generations” mažiau stringa, kai šešėlių spartinančioji atmintinė naudojama „Sonic Generations”.
Tačiau pirmą kartą žaidžiant šešėliavimo spartintuvu vis dar bus tam tikrų našumo problemų, tačiau vėlesni perėjimai bus daug sklandesni. Ne visi žaidimai veiks puikiai, tačiau yra nemažai tokių, kurie veiks.
„PlayStation Vita
„PlayStation Vita” emuliacija su „Vita3K” yra palyginti ankstyva, tačiau mums pavyko paleisti keletą žaidimų. Puikus TxK yra labai žaismingas, kaip ir keletas kitų žaidimų.
Taip pat buvo keletas žaidimų, kurių našumas nebuvo toks geras, pavyzdžiui, „Street Fighter vs Tekken”.
„Skyline” emuliatorius
Kitas gana anksti pradėtas kurti emuliatorius yra „Skyline”. Bandžiau daugybę žaidimų ir daugelis jų neveikė, tiesiog grįžau į meniu arba priverstinai uždariau atgal į paleidimo programą.
Tačiau aš gavau Sonic Mania veikia ir ji veikia labai gerai! Tačiau per daug nesidžiaukite, tai gana paprastas žaidimas, todėl nesitikėkite, kad daugelis žaidimų veiks taip, kaip šis 🙂
Galutinės mintys
Dabar apibendrinsime savo „Retroid Pocket Flip” apžvalgą ir pateiksime savo mintis apie nešiojamąją retro žaidimų konsolę. ” Retroid Pocket Flip” apskritai yra labai geras žaidimų nešiojamasis kompiuteris. Pagrindinis jo naudojimo būdas – emuliacija, ir tai yra maždaug toks pat geras, kokį dabar galite gauti šiame kainų diapazone. Ji gali be jokių problemų emuliuoti „PlayStation 1” ir „Dreamcast” laikus. O pereinant prie naujesnių kartų, pastebimas geras nešiojamųjų konsolių palaikymas. „Vita3K” ir „Skyline” emuliatoriai yra palyginti anksti sukurti, o kai kurie žaidimai yra žaidžiami – tai įspūdinga, tačiau nesitikėkite, kad jų veikimas bus daug geresnis.
” Retroid Pocket Flip” siūlo daugiau nei emuliaciją. Taip pat galite žaisti įvairius „Android” žaidimus ir naudotis visomis programėlėmis iš „Google Play” parduotuvės. Juo puikiai tinka žiūrėti vaizdo įrašus vietoje arba transliuoti iš „YouTube”, naršyti internete ir, žinoma, žaisti žaidimus su valdikliu!
Malonus akcentas – galimybė pasirinkti „Android” arba „Retroid” paleidimo programą. Galite nustatyti savo žaidimų kolekciją taip, kad ją būtų lengva pasiekti iš tinkamos žaidimų naršyklės. Tai užtrunka šiek tiek laiko, tačiau, jei norėtumėte, tai užtruktų tiek pat laiko, kiek ir „RetroArch” ar kiekvienas emuliatorius atskirai.
Mums taip pat patinka perdangos programinė įranga, kuri suteikia greitą prieigą prie įprastų funkcijų, tokių kaip ekrano žemėlapio įvestis, transliacija, įrašymas ir ekrano nuotraukos. Tai padaryta gerai ir yra labai naudinga.
Valdymas man kelia dvejopus jausmus. Juo patogu žaisti, tačiau pastebėjau, kad viršutinė korpuso dalis šiek tiek trukdė pečių mygtukams. Tai nėra didelė problema, tik kažkas, prie ko reikėtų priprasti, nes tradiciniame delniniame įrenginyje kliūčių nebūtų.
Tai iš tikrųjų buvo vienintelis mano skundas dėl „Retroid Pocket Flip” retro emuliatoriaus įrenginio. Taigi tikrasis sprendimas yra toks: ar norite tradicinio delninio kompiuterio, pavyzdžiui, ” Retroid Pocket 3+”, ar ” Retroid Pocket Flip” su korpuso konstrukcija? Praneškite mums komentaruose, kurį iš jų rinktumėtės ir kodėl! Tai užbaigia mūsų „Retroid Pocket Flip” apžvalgą!
Daugiau informacijos apie ” Retroid Pocket Flip” galite sužinoti ir įsigyti čia. Čia rasite mūsų retro žaidimų delninių kompiuterių asortimentą.
Ačiū, kad perskaitėte mūsų „Retroid Pocket Flip” apžvalgą, o jei turite klausimų, praneškite mums komentaruose.