Rokasgrāmatas, programmaparatūra un lejupielādes katrai ierīcei, ko mēs piegādājam
10:00–17:30 no pirmdienas līdz piektdienai Discord kopiena 4.8 vietnē Trustpilot · 895 atsauksmes
Iepirkties DROIX.store
GPD Win 3
GPD

GPD Win 3

0 ceļveži 14 lejupielādes

Lejupielādes GPD Win 3

programmaparatūra, BIOS, draiveri un rīki — skenēti un versijas Pilna bibliotēka
Firmware
GPD Assistant 62711 · 360.5 MB · 15 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS 62711 360.5 MB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD Assistant | Official GPD assistant tool with commonly used system tools and game clients built-in.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Firmware
WinControls — GPD WIN 3 62716 · 2.6 MB · 18 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS 62716 2.6 MB ← pašreizējā lejupielāde
  • WinControls V1.02 | Official back key customisation tool. Allows mapping any keyboard key to controller buttons.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Firmware
GPD WIN 3 Controller & Keyboard & Mouse Firmware V2.21 · 1.6 MB · 9 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS V2.21 1.6 MB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD WIN 3 Controller & Keyboard & Mouse Firmware **(current)** | V2.21~V1.18 | Must upgrade under gamepad mode. If mode failed before upgrade, restart or reset device first. Fixes: gamepad device not found after abnormal sleep wake-up; loss of Chinese keyboard/mouse/gamepad equipment.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Firmware
GPD WIN 3 80% Vibration 65481 · 1.9 MB · 13 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS 65481 1.9 MB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD WIN 3 80% Vibration | Vibration intensity file.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

OS Image
GPD WIN 3 (1195G7) Windows 11 22H2 Firmware 2023-11-02 · 11.1 GB · 20 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS 2023-11-02 11.1 GB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD WIN 3 (1195G7) Windows 11 22H2 Firmware **(current)** | 2023-11-02 | Full Windows 11 22H2 flash image with integrated drivers. Reinstall removes all data in drive C. Backup before action.
  • GPD WIN Max 2021 (1195G7) Windows 11 21H2 Firmware **(current)** | 2023-11-02 | Full Windows 11 21H2 flash image with integrated drivers. Reinstall removes all data in drive C. Backup before action.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Firmware
GPD WIN 3 Windows Firmware (20H2) V19042.928 · 10.1 GB · 6 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS V19042.928 10.1 GB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD WIN 3 Windows Firmware (20H2) | — | Earlier Windows 10 20H2 firmware. Normally not needed as device has built-in one-key restore. Required if SSD replaced or partition table deleted.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

OS Image
WIN 3 Upgrade BIOS (1195G7) 4267MHz · 7.5 MB · 9 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS 4267MHz 7.5 MB ← pašreizējā lejupielāde
  • WIN 3 Upgrade BIOS (1195G7) **(current)** | — | Fixes memory frequency modification failure in BIOS. E.g. setting 4267MHz in BIOS but Windows still showing 3733MHz. Archive password: 123.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Driver
GPD WIN 3 Drivers V1.0 · 1.1 GB · 9 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS V1.0 1.1 GB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD WIN 3 Drivers | V1.0 | Separate driver package for WIN 3 (1135G7 / 1165G7 variants). For use when installing a different Windows version.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Manual
GPD WIN 3 Q&A 63283 · 4.1 MB · 6 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS 63283 4.1 MB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD WIN 3 Q&A | FAQ PDF covering: TDP adjustment, controller key mapping in keyboard/mouse mode, one-key recovery procedure, resetting custom keys.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Firmware
GPD Keyboard Assistant Tool V1.04 · 401.9 KB · 4 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS V1.04 401.9 KB ← pašreizējā lejupielāde
  • GPD Keyboard Assistant Tool | Caps Lock switching indicator tool for WIN 3. Fixes display issues after system version updates. WIN 3 device exclusive.

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Firmware
GPD Win 3 — Firmware Unversioned · 2021-11-20 · 11 lejupielādes · ārējs · go.droix.co.uk
Saņemiet go.droix.co.uk
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS Unversioned 2021-11-20 ← pašreizējā lejupielāde
  • Source guide: How To Re-Flash – GPD Win 3 (or: How to Install Windows On GPD Win 3)

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

OS Image
GPD Win 3 — Windows recovery image Unversioned · 2022-03-15 · 8 lejupielādes · ārējs · go.droix.co.uk
Saņemiet go.droix.co.uk
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS Unversioned 2022-03-15 ← pašreizējā lejupielāde
  • Source guide: Global Mini PC Reinstall Guide – How to Reinstall Windows on your Beelink, GPD, One Netbook, etc.)

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Fix / Patch
GPD WIN 3 — Rumble and keyboard fix Unversioned · 2022-01-25 · 19 lejupielādes · ārējs · droidbox.sharepoint.com
Saņemiet droidbox.sharepoint.com
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS Unversioned 2022-01-25 ← pašreizējā lejupielāde
  • Source guide: WIN 3 Rumble and Keyboard Fix

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Fix / Patch
GPD WIN 3 — Touch panel fix Unversioned · 2022-04-27 · 642.5 KB · 10 lejupielādes · mitina DROIX
Lejupielādēt
Izmaiņu žurnāls
JAUNĀKAIS Unversioned 2022-04-27 · 642.5 KB ← pašreizējā lejupielāde
  • Source guide: Fix for GPD Win 3 Touch pannel not working

Vecākās versijas joprojām ir lejupielādējamas, lai veiktu atcelšanu — katrai versijai ir savs pārbaudītais fails.

Noder arī GPD Win 3

Šeit tiek rādītas plašas rokasgrāmatas, kuras nav piešķirtas konkrētam modelim.
Vispārīgi/vairāku ierīču ceļveži Skatiet visus vispārīgos ceļvežus

Iepirkties Windows spēļu plaukstdatori

Cenas reāllaikā no droix.net Visi produkti
Dinamisks kadrs ar divām melnām GPD WIN 5 rokas spēļu konsolēm uz melna fona. Augšējā ierīce ir novietota leņķī, lai parādītu tās ekrānu, uz kura tiek rādīta pirmās personas šaušanas spēle un uz kura ir redzami izteiksmīgi pārklājumi: 7" ekrāns, AMD Ryzen AI Max, AMD Radeon 8060S grafika, 64 GB RAM un 4 TB NVMe SSD. Apakšējā ierīce ir apgriezta, parādot tās ergonomiskos rokturus un ventilācijas režģus.
GPD WIN 5
No €2,178.27
Noliktavā pie DROIX
Pirkt pie DROIX
Skats no priekšpuses uz melno AYANEO 3 rokas spēļu konsoli uz melna fona. Ekrānā redzama intensīva militāras darbības aina ar sprādzieniem, helikopteriem un tankiem kaujas laukā. Vadības ierīces kreisajā pusē ir melns D-pad un analogā stūre, bet labajā pusē - melnas sejas pogas un analogā stūre. Abas analogās sviras ir izgaismotas ar spilgtu baltu/zilu apļveida spīdumu.
AYANEO 3
No €1,244.70
Noliktavā pie DROIX
Pirkt pie DROIX
Rokās turiet GPD Win Mini 2025 - plakanas formas rokas datoru ar 7 collu 120 Hz VRR displeju, ko darbina AMD Ryzen AI 9 HX 365/370 vai Ryzen 7 8840U procesori. Tam ir līdz 64 GB RAM un 4 TB NVMe atmiņas, tas ir optimizēts spēlēm un produktivitātei ar Hall Effect džoistikiem, pilnu QWERTY tastatūru un satriecošu kiberpanka tēmas vizualizāciju uz ekrāna.
GPD WIN Mini 2025
No €1,389.84
Noliktavā pie DROIX
Pirkt pie DROIX
GPD WIN Max 2 2025 - portatīvā spēļu datora ar 10,1 collu 2,5K skārienjūtīgo ekrānu - attēls. Tam ir AMD Ryzen AI Pro 9 HX un Radeon 8000 sērijas grafika. Ierīcei ir līdz 64 GB RAM un līdz 4 TB M.2 SSD atmiņas, kā arī iebūvētas spēļu vadības ierīces un pilna QWERTY tastatūra. Ekrānā tiek attēlota futūristiska spēļu aina ar spilgtiem vizuāliem attēliem, uzsverot tās modernās veiktspējas iespējas.
GPD WIN MAX 2 2025
No €1,303.74
Noliktavā pie DROIX
Pirkt pie DROIX
Jaunas programmaparatūras brīdinājumi jūsu ierīcei Saņemiet e-pasta ziņojumu, kad publicējam atjauninājumu jums piederošajai aparatūrai — nekas cits.