Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalga su vaizdo įrašu – Puiki „Ryzen RX 7600M XT” eGPU prijungimo stotelė su NVMe lizdu

ONEXPLAYER ONEXGPU Review
ONEXPLAYER ONEXGPU Review
ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalga
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (5)

Santrauka

ONEXPLAYER ONEXGPU yra universalus ir galingas eGPU variantas, išsiskiriantis vidine SSD plėtra, patikimomis jungčių parinktimis, pritaikomu RGB apšvietimu ir puikiu „OcuLink” veikimu.

Overall
4.8
Sending
User Review
3.5 (2 votes)

Pros

  • Puikus „OcuLink” veikimas
  • Vidinės SSD saugyklos išplėtimas
  • Ryšio parinktys
  • 300 W maitinimo šaltinio funkcijos
  • RGB apšvietimas

Cons

  • Maitinimo šaltinis yra didelis ir sveria daugiau nei 700 gramų.
  • Šiek tiek lėtesnis veikimas per USB nei GPD G1

Palyginome ONEXPLAYER ONEXGPU su GPD G1 prijungimo stotimi ir atlikome daugiau kaip 200 „OcuLink” ir USB našumo lyginamųjų testų. Peržiūrėkite mūsų ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalgą ir sužinokite, kas išlošė!

ONEXPLAYER ONEXGPU peržiūros vaizdo įrašas

ONEXPLAYER ONEXGPU išpakavimas

ONEXGPU apžvalgą pradedame trumpu išpakavimu. Pirmiausia iš dėžutės pateikiame naudotojo vadovą. Jis parengtas anglų ir kinų kalbomis. Toliau yra pats ONEXPLAYER ONEXGPU, kurį po akimirkos parodysime išsamiau.

ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalga Išpakuotas
ONEXPLAYER ONEXGPU Išpakuotas

Po juo yra didžiulis 300 W maitinimo šaltinis. Pridėsime jūsų šaliai tinkamą kištuko adapterį. Ir galiausiai – USB 4 laidas. Atkreipkite dėmesį, kad „OcuLink” kabelis į komplektą neįtrauktas.

ONEXPLAYER ONEXGPU

Toliau „ONEXGPU” apžvalgoje atidžiau pažvelgsime į pačią „eGPU” prijungimo stotį. ” ONEXPLAYER ONEXGPU” yra maždaug 7,7 x 4,7 x 1,2 (19,6 x 12,0 x 3,2 cm) dydžio ir sveria 863 g.

ONEXPLAYER ONEXGPU Vaizdas iš viršaus
ONEXPLAYER ONEXGPU Vaizdas iš viršaus

Dešinėje pusėje yra įjungimo mygtukas, turbo mygtukas ir RGB apšvietimo mygtukas. Šoninį išdėstymą užbaigia du USB 3 prievadai.

ONEXPLAYER ONEXGPU dešinės pusės vaizdas
ONEXPLAYER ONEXGPU dešinės pusės vaizdas

Paspaudus RGB mygtuką, pereinama prie kito apšvietimo sekos modelio tiek kairėje, tiek dešinėje pusėje.

ONEXPLAYER ONEXGPU apžvalga RGB apšvietimas
ONEXPLAYER ONEXGPU RGB apšvietimas

Galinėje pusėje yra gigabitinio eterneto prievadas, du „DisplayPort” ir HDMI, kad būtų galima palaikyti iki keturių monitorių. Yra „OcuLink” ir USB 4 prievadai duomenims ir maitinimo prievadas.

ONEXPLAYER ONEXGPU Galinis vaizdas
ONEXPLAYER ONEXGPU Galinis vaizdas

Apačioje yra nuimamas dangtelis, į kurį galite įdiegti NVMe atmintinę ir išplėsti saugyklą. Tai padaryti labai paprasta, tiesiog išsukite varžtą, suderinkite raktą ir įdėkite jį nedideliu kampu, paspauskite žemyn, pritvirtinkite varžtą, uždarykite dangtį ir viskas bus gerai.

ONEXPLAYER ONEXGPU NVMe lizdo įlanka
ONEXPLAYER ONEXGPU NVMe lizdo įlanka

Trumpas maitinimo šaltinio paminėjimas, tai absoliutus žvėris. Vien tik jis sveria 725 g, tačiau tiekia 300 W galią, kad būtų galima naudoti su doku ir iki 100 W įkrauti įrenginius. Malonu tai, kad šią dalį galite nuimti ir prijungti virdulio laidą, jei nenorite, kad jis tiesiogiai kabėtų ant sienos. Tikriausiai geriausia būtų naudoti šviną.

ONEXPLAYER ONEXGPU techninės specifikacijos

ONEXGPU apžvalgoje pateikiame technines specifikacijas, taip pat savo atliktus energijos suvartojimo, ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testus.

GPUAMD Radeon RX 7600M XT RDNA 3.0″, 32 skaičiavimo vienetai iki 2300 MHz
RAM6 GB GDDR6
SANDĖLIAVIMASm.2 2280 SSD PCIE 3.0 NVMe SSD
I/OUSB-C 4.0, USB-A x2, HDMI x2, „DisplayPort X2″, ” OcuLink”, „Gigabit Ethernet
DYDIS7,7 x 4,7 x 1,2 col. (19,6 x 12,0 x 3,2 cm)
SVORIS863 g, su maitinimo šaltiniu – 1,58 kg

Atlikdami energijos vartojimo testą paleidome „Street Fighter VI” lyginamąjį testą 4K Aukščiausi grafikos nustatymai, „Win MAX 2023” per „Oculink” ir gavome didžiausią 167 W energijos suvartojimą.

ONEXPLAYER ONEXGPU termoforai
ONEXPLAYER ONEXGPU termoforai

Atlikdami ventiliatoriaus ir temperatūros testą, taip pat ir „Street Fighter VI” lyginamąjį testą, gavome didžiausią 72 dB ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir aukščiausią 60 °C temperatūrą.

Lyginamieji indeksai

Dabar pagrindinė šios ONEXGPU apžvalgos dalis – lyginamieji testai! Atlikdami šiuos lyginamuosius testus praleidome daugybę valandų, atlikdami dviejų įrenginių lyginamuosius testus: ” AYANEO Slide 7840U” ir „GPD Win MAX 2 2023 7640U” modelio. „AYANEO Slide” testavome naudodami USB 4 jungtį su vidiniu ir išoriniu 4K monitoriumi. Tas pats ir su WIN MAX 2 23, bet pakartota su „OcuLink”, o palyginimui vėl pakartota su GPD G1 eGPU prijungimo stotele. Buvo daugiau kaip 200 lyginamųjų testų!

Rezultatus sujungėme į tris kiekvieno bandymo stulpelines diagramas. „OcuLink” veikimo su „Win MAX 23” palyginimas ir „USB 4” veikimo su abiem įrenginiais palyginimas. Mes nelyginame delninių kompiuterių našumo, nes tai yra du skirtingi procesoriai, tai yra eGPU palyginimas. Jei norite patys palyginti rezultatus, čia pateikiame skaičiuoklę.

Galiausiai, šiuose lyginamuosiuose tyrimuose nenaudojome ONEXGPU turbo mygtuko. Įjungus šią funkciją pastebėjome nedidelį našumo padidėjimą keliuose lyginamuosiuose testuose, tačiau daugelio testų rezultatai buvo vienodi.

3DMark

Pirmasis mūsų lyginamasis testas – ” 3DMark”, kuriuo tikrinamas CPU ir GPU našumas. Atlikome „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” testus.

„OcuLink” rezultatuose matome iš esmės identiškus rezultatus su kelių kadrų paklaida. Atliekant „USB 4” testus, AYANEO apskritai buvo šiek tiek našesnis nei GPD G1. Keliuose rezultatuose GPD Win Max 2 2023 rezultatai buvo pastebimai geresni, o kituose – artimesni.

„Forza Horizon 5

„Forza Horizon 5” paleidžiame naudodami labai žemus grafikos nustatymus. Mūsų „OcuLink” rezultatuose matome beveik vienodus visų lyginamųjų testų rezultatus.

Mūsų „AYANEO Slide USB 4” rezultatuose matome, kad G1 pasiekia geresnius rezultatus išoriniame ekrane ir beveik vienodus rezultatus vidiniame ekrane. O „Win Max 23” rezultatai visose srityse beveik identiški.

„Shadow of the Tomb Raider

Žaidimą „Shadow of the Tomb Raider” paleidžiame naudodami žemiausius grafikos nustatymus.

„OcuLink” rezultatuose matome įprastą kadrų per sekundę susikaupimą 720, 1080p ir 1440P išoriniame monitoriuje. O esant 4K gerokai sumažėjo abiejų išorinių vaizdo plokščių našumas. AYANEO naudojant USB, pastebimi pastebimi išorinio monitoriaus našumo skirtumai, o G1 pirmauja. Tačiau viduje matome daug artimesnį rezultatų spektrą. O „Win MAX 23” rezultatai yra beveik identiški. Šiame žaidime visada gauname įdomių rezultatų, kuriuos galime palyginti skirtinguose įrenginiuose.

„Call of Duty: Modern Warfare III

Toliau – „Call of Duty Modern Warfare III” su minimaliais grafikos nustatymais ir be įjungto FSR.

Visuose „Oculink” testuose gaunami vienodi rezultatai. „AYANEO Slide” atveju matome, kad G1 pirmauja esant mažai skiriamosios gebos raiškai, tačiau didėjant raiškai pirmauja ONEXGPU. WIN MAX 23 rezultatai abiejuose „eGPU” procesoriuose iš esmės tokie patys.

Gatvės kovotojas VI

Paskutiniai mūsų lyginamieji testai atlikti su „Street Fighter VI”, naudojant aukščiausius grafikos nustatymus, kad eGPU būtų tikrai apkrautas.

„Oculink” rezultatuose iš esmės gauname 60 FPS vidiniame 1080P ekrane ir maždaug tokius pačius rezultatus išoriniame ekrane. Šis modelis dažniausiai pasikartoja ir „AYANEO Slide” – abiejų eGPU rezultatai yra panašūs. „Win MAX 23” rezultatai buvo panašūs, čia nėra nieko neįprasto.

Lyginamojo standarto santrauka

Trumpa ONEXGPU apžvalgos lyginamojo testo rezultatų santrauka. Visuose lyginamuosiuose testuose su „OcuLink” matėme daugiausia vienodų rezultatų. Naudodami USB 4 lyginamuosius testus matome tam tikrus našumo skirtumus, kurie iš esmės yra GPD G1 naudai. Naudojant išorinį monitorių, o ne vidinį, o naudojant USB, pastebimai padidėja našumas, nes duomenys iš delninio kompiuterio į eGPU ir iš jo į monitorių keliauja tik viena kryptimi.

Apskritai sakyčiau, kad GPD G1 yra labai šiek tiek greitesnis tik per USB, bet tai nėra daug.

Galutinės mintys

Dabar baigsime savo ONEXGPU apžvalgą, pateikdami galutines mintis ir parodydami keletą žaidimų, veikiančių AYA NEO Slide per USB ir Win Max 2 23 per Oculink. Siekiame 60 ir daugiau kadrų per sekundę, naudodami geriausius įmanomus raiškos ir grafikos nustatymus. Be abejo, nustatymus galite pritaikyti pagal savo pageidavimus, ir tai yra tik pavyzdžiai.

"Forza Horizon 5" nustatymai
„Forza Horizon 5” nustatymai

Apskritai ” ONEXPLAYER ONEXGPU ” labai gerai atlieka eGPU funkciją. Lyginant „Oculink” našumą su G1, visuose testuose matėme beveik identiškus lyginamosios analizės rezultatus. Matėme skirtingą našumą naudojant tik USB ryšį, sakyčiau, kad GPD čia pirmauja, bet ne didžiuliais skirtumais.

"Overwatch 2" nustatymai
„Overwatch 2” nustatymai

Pagal funkcijas ” ONEXGPU eGPU” prijungimo stotis pirmauja prieš G1. Pirmiausia turime vidinę SSD saugyklą, kuri yra puiki savybė. Lengva prieiga prie didesnės saugyklos niekada nėra blogai. ONEXGPU taip pat turi vieną papildomą HDMI prievadą ir eterneto prievadą, kurio G1 stebėtinai trūksta. Tačiau G1 turi SD kortelių skaitytuvą, kurio neturi ONEX, taip pat vieną papildomą USB jungtį.

Palworld nustatymai
Palworld nustatymai

Kalbant apie dydį, G1 yra šiek tiek didesnis, tačiau jo privalumas yra tas, kad maitinimo šaltinis yra vidinis, todėl jam maitinti reikia tik laido. „ONEXGPU” reikia tokio žvėriško maitinimo šaltinio, kuris kartu su pačiu eGPU sveria 1,5 kg. Bendras G1 ir kabelio svoris yra apie 986 g. Tai gali būti lemiamas veiksnys, jei reikia nešiojamumo.

Cyberpunk nustatymai
Cyberpunk nustatymai

Jų kaina yra maždaug tokia pati, plius minus keli doleriai, todėl nėra aiškaus nugalėtojo. Asmeniškai aš sakyčiau, kad ONEXGPU yra geresnė „eGPU” prijungimo stotis pagal kainos ir kokybės santykį ir funkcijas, o naudojant tik USB šiek tiek trūksta našumo, tačiau naudojant „Oculink” jis prilygsta G1.

Naujausi delniniai kompiuteriai palaikomi, jei jie palaiko „OcuLink” arba „USB 4”. Tai apima ir naująjį ROG Ally X, kuris dabar turi USB 4 prievadą.

Kurį pirktumėte? ONEXPLAYER ONEXGPU arba GPD G1? Praneškite mums komentaruose, kodėl, nes mums visada įdomu sužinoti priežastis, kai yra du panašūs produktai.

Daugiau informacijos apie ONEXPLAYER ONEXGPU galite sužinoti ir įsigyti čia.

Ačiū, kad perskaitėte mūsų ONEXGPU apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite klausimų, praneškite mums komentaruose.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.