Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Anbernic RG353PS apžvalga su vaizdo įrašu – Puikus pradinio lygio Retro žaidimų delninis kompiuteris!

Anbernic RG353PS Review
Anbernic RG353PS apžvalga
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4)
  • Software
    (4.5)

Santrauka

Nors į retro nešiojamųjų kompiuterių sceną jis neįneša nieko naujo, jis yra padorus SNES/GameBoy įkvėptas nešiojamasis kompiuteris, palaikantis daugelį klasikinių ir modernesnių žaidimų sistemų.

Overall
4.6
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Gražus dizainas ir spalvų pasirinkimas
  • Padori kaina ir našumas
  • Palaiko daugybę sistemų, jei susikuriate savo sąranką
  • HDMI išvestis

Cons

  • Šiek tiek šiurkštus mygtuko pojūtis, palyginti su „Miyoo Mini Plus+
  • Neįneša nieko naujo į delninių kompiuterių stalą

Jau seniai neturėjome retro žaidimų delninio kompiuterio, kurį galėtume peržiūrėti! Mūsų ” Anbernic RG353PS” apžvalgoje apžvelgiame šį SNES ir „GameBoy” įkvėptą dizainą ir išsiaiškiname, ar verta jį pirkti, ar ne.

„Anbernic RG353PS” apžvalgos vaizdo įrašas

„Anbernic RG353PS” apžvalgos vaizdo įrašas

„Anbernic RG353PS” išpakavimas

Savo „Anbernic RG353PS” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia turime pačią nešiojamąją retro žaidimų konsolę RG353PS, kurią netrukus apžvelgsime iš arčiau.

Anbernic RG353PS apžvalga - išpakuotas
Anbernic RG353PS apžvalga – išpakuotas

Apačioje yra naudotojo vadovas kinų ir anglų kalbomis. Toliau pateikiame ekrano apsaugą ir servetėles, skirtas ją tepti. Galiausiai kartoninėje dėžutėje yra USB įkrovimo laidas.

Anbernic RG353PS apžvalga - išpakavimas
Anbernic RG353PS apžvalga – išpakavimas

„Anbernic RG353PS” apžvalga

Mūsų ” Anbernic RG353PS” apžvalgoje apžvelgiame funkcijas. Klasikinį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį galima įsigyti trijų spalvų: pilkos, skaidrios baltos ir skaidrios violetinės. Dizainą įkvėpė klasikinis SNES valdiklis, o ekrano plotas primena „GameBoy”.

Anbernic RG353PS apžvalga - spalvos
Anbernic RG353PS apžvalga – spalvos

Jis yra maždaug 2,9 x 3,1 x 0,78 colių (7,4 x 8,1 x 2,0 cm) dydžio ir sveria 213 g. Ekranas yra 3,5 colio IPS su 640×480 taškų skiriamąja geba. Jis yra toks pat, koks buvo naudojamas ankstesniuose modeliuose, ir yra geros kokybės.

Turite įprastus žaidimų mygtukus ir dvi analogines lazdeles. Kairėje pusėje yra funkcinis mygtukas, o dešinėje viduryje – įjungimo mygtukas, kurie abu yra lengvai pasiekiami.

Viršuje yra C tipo USB prievadas periferiniams įrenginiams, iš naujo nustatymo mygtukas ir HDMI prievadas išėjimui į televizorių ar monitorių, kurį parodysime vėliau. Yra garsumo valdiklis ir antrasis C tipo USB prievadas, kuris naudojamas įkrovimui.

"Anbernic RG353PS" apžvalga - Į viršų
„Anbernic RG353PS” apžvalga – Į viršų

Apačioje yra du „micro SD” kortelių lizdai, pirmasis naudojamas „Linux” operacinei sistemai, o antrasis – žaidimų saugyklai. Tarp jų yra 3,5 mm ausinių prievadas.

Anbernic RG353PS apžvalga - apačioje
Anbernic RG353PS apžvalga – apačioje

Nešiojamosios retro žaidimų konsolės nugarėlėje yra dvi tekstūruotos sritys, užtikrinančios sukibimą. Apskritai RG353PS labai patogu laikyti. Jis didesnis už SNES valdiklį, bet man jie visada atrodė šiek tiek maži, jis labiau panašus į trečiosios šalies valdiklio dydį, todėl rankoms lieka daugiau vietos. Man pasirodė, kad ABXY mygtukai yra šiek tiek šiurkštūs, palyginti su, tarkime, ” Miyoo Mini Plus+” mygtukais, tačiau tai yra nedidelis dalykas.

„Anbernic RG353PS” techninės specifikacijos

IŠVADOS3,5 colių IPS su pilnu žiūrėjimo kampu, nulinio atstumo OCA fullfit, 640*480
CPURK3566 Keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55”, pagrindinis dažnis iki 1,8 GHz
RAM1 GB LPDDR4
SANDĖLIAVIMAS16 GB „Micro SD” kortelė – 1 lizdas „Linux” operacinei sistemai
Iki 512 GB talpos „Micro SD” kortelė – 2 lizdas saugojimui (nepridedama)
RYŠIAI2.4/5G WIFI 802.11a/b/g/n/ac,
„Bluetooth 4.2
OSLinux
AKUMULIATORIUS3 500 mAh ličio polimero.
Priklausomai nuo naudojimo, veikia iki 6 valandų.
DIMENSIJOS2,9 x 3,1 x 0,78 colių (7,4 x 8,1 x 2,0 cm)
SVORIS213g
„Anbernic RG353PS” techninės specifikacijos

„Anbernic” RG353PS OS apžvalga

Tęsiame „Anbernic RG353PS” apžvalgą ir trumpai apžvelgiame „Linux” operacinę sistemą ir jos funkcijas. Jame naudojama „EmuELEC” stiliaus sąsaja, kurią labai lengva naudoti ir kuri reaguoja. BTW: Jei ieškote, kaip pridėti žaidimų į „micro SD” kortelę, peržiūrėkite mūsų ” DroiX” žinių bazėje esantį vadovą, kuriame pateikiamas žingsnis po žingsnio.

Pagrindiniame meniu galite paspausti mygtuką START ir pasiekti daugybę nustatymų, įskaitant „Wi-Fi”, žaidimų nuskaitymo ir temų nustatymą.

Anbernic RG353PS OS nustatymai
Anbernic RG353PS OS nustatymai

Kai žaidimai bus įrašyti į „micro SD” kortelę, jie bus rodomi atitinkamuose pultuose, kuriuose galima naršyti naudojant kairę ir dešinę. Paspauskite A, kad įeitumėte į žaidimų sąrašą, o aukštyn ir žemyn arba pečių mygtukais – kad praleistumėte puslapį. Tada tiesiog paspauskite mygtuką A, kad paleistumėte emuliatorių ir įkeltumėte žaidimą.

Žaidimo metu galite paspausti funkcinį mygtuką, kad atsidarytų „RetroArch” meniu. Taip pat galite pradėti „Netplay” žaidimą suderinamuose sistemos branduoliuose. Tam reikia naudoti tą pačią ROM ir emuliatorių. Čia galite išsaugoti ir įkelti išsaugotas būsenas, daryti ekrano nuotraukas, iš naujo paleisti arba baigti žaidimą ir daug kitų parinkčių.

"Anbernic" RG353PS HDMI išvestis
„Anbernic” RG353PS HDMI išvestis

RG353PS yra ne tik mobilusis žaidimų kišeninis kompiuteris, bet ir palaiko HDMI išvestį per „Mini HDMI” HDMI kabelį. Jis išvedamas į 720P ir atrodo gana aiškiai net 4K monitoriuje. Tarp įvesties ir matymo ekrane nėra jokio pastebimo atsilikimo, todėl viskas gerai.

Operacinė sistema ir meniu veikia puikiai. Mums patinka, kad rodomos tik tos sistemos, kuriose esate įdiegę žaidimus, todėl nereikia naršyti po daugybę tuščių sistemų. Jį lengva naudoti, o išplėstinių parinkčių pakanka, kad mėgstantys gudrauti liktų patenkinti.

Emuliatoriaus testavimas

Toliau mūsų „Anbernic RG353PS” apžvalgoje apžvelgsime kai kuriuos emuliatorius. Tikriausiai visi jau žinome, kaip veikia RK3566 procesorius. Tačiau jei esate naujokas, iš esmės galite emuliuoti PS1 ir „Dreamcast” laikus, o kai kurie PSP žaidimai bus papildomi.

Dauguma žmonių, turinčių iš anksto įkrautas korteles, gaus maždaug keliolika sistemų. Jie yra populiariausi, tačiau, skyrę šiek tiek laiko ir patys juos pasigaminę, galite gauti daug daugiau informacijos. Pagalvojau, kad būtų gerai patikrinti keletą mažiau žinomų ir keletą populiarių.

Intellivision – BeamRider

"BeamRider" "Intellivision" emuliatoriuje
„BeamRider” „Intellivision” emuliatoriuje

„Intellivision” buvo pirmoji konsolė, kurią žaidžiau būdamas maždaug 5-6 metų. Čia yra keletas klasikinių žaidimų, pavyzdžiui, „BeamRider”, „Burger Time”, „Dungeons & Dragons” ir kt.

„Colecovision” – „Montezumers Revenge

"Montezuma's Revenge" "Colecovision" emuliatoriuje
„Montezuma’s Revenge” „Colecovision” emuliatoriuje

„Colecovision” turėjo keletą puikių žaidimų. Prisimenu, kaip daugelį jų žaidžiau mokyklos draugo namuose. Buvo daug arkadinių žaidimų, tokių kaip „Frogger” ir „Galaxians”, tačiau buvo ir nemažai išskirtinių žaidimų.

„Vectrex” – „Pole Position

„Vectrex” patirtis nė iš tolo neprilygsta tokiam šauniam žaidimui, kaip žaidžiant su juo realiame gyvenime, tačiau ši originali įranga dabar yra gana brangi, todėl daugelis, deja, neturės tokios galimybės. Šiais delniniais kompiuteriais lengva žaisti „Vectrex” ir vėl yra keletas labai lengvai žaidžiamų žaidimų, kurių paprastai niekada nepabandytumėte.

Amstrad CPC 464 – Rick Dangerous

Rick Dangerous apie Amstrad CPC emuliatorių
Rick Dangerous apie Amstrad CPC emuliatorių

„Amstrad CPC 464” buvo mano pirmasis namų kompiuteris 80-aisiais. Jis taip pat yra geresnis už C64 ir Speccy ir mano žodis yra galutinis 🙂 Žaidimai, kurie palaiko vairalazdę, paprastai turėtų veikti iš karto, nereikėtų kelti klaviatūros. Šiame kompiuteryje yra keletas nuostabių žaidimų, kuriuos tikrai turėtumėte išbandyti.

Amstrad GX4000 – Pang

Gerai, pripažįstu, kad „Amstrad GX4000” buvo prastas, bet jame buvo keletas gerų žaidimų, pavyzdžiui, „Pang”. Kai kuriuose žaidimuose pastebėjau keletą trikdžių, tačiau tai labiau susiję su emuliacijos suderinamumu, o ne su klasikine žaidimų rankine įranga.

Spektras – Galva virš galvos

„Speccy” šiek tiek primena „Amstrad” emuliatorius, nes žaidimams, palaikantiems vairalazdes, reikia mažiau pastangų, kad jie veiktų. Nesijaudinkite dėl spalvų susikirtimo, originali įranga tai darė, todėl Amstrad CPC yra geresnis 🙂 Tačiau rimtai, kaip ir Amstrad, yra keletas puikių klasikinių žaidimų, kuriuos galite išbandyti, jei niekada to nedarėte.

3DO – „Road Rash

„3DO” turi keletą padorių žaidimų, tačiau dažnai jų nepastebima. Išbandžiau keletą žaidimų ir jie tikrai žaidžiami. Kai kuriuose filmuose buvo garso problemų, dažniausiai su muzika ir greičiausiai dėl tam tikro kadro praleidimo.

„Pico-8” – Galaksianos

"Galaxian" PICO-8 simuliatoriuje
„Galaxian” PICO-8 simuliatoriuje

„Pico-8” – tai ne retro konsolė, o fantazijos konsolė, kuri niekada nebuvo sukurta. Ji pagrįsta keliomis standartizuotomis techninėmis specifikacijomis, o žaidimai kuriami taip, kad veiktų pagal šias specifikacijas. Šiai sistemai galite rasti ir perdirbinių, ir šimtus originalių žaidimų. Juos tikrai verta patikrinti.

„Mega Drive” – „Decap Attack

Pereikite prie kai kurių geriau pažįstamų konsolių šioje nešiojamoje retro žaidimų konsolėje, pradedant „Mega Drive”. Kaip ir tikėjotės, visi žaidimai veikia puikiai ir jums neturėtų kilti jokių problemų. Tas pats pasakytina ir apie „Mega CD” bei 32X.

SEGA Saturn – Galaktikos ataka

„Mega Drive” giminaitis „Saturn” apskritai veikia labai gerai. Žaidimuose galite pastebėti tam tikrus kadrų kritimus, tačiau paprastai tai yra kritimai, kuriuos pastebėtumėte originalioje aparatinėje įrangoje. Išbandžiau keletą žaidimų, įskaitant „Daytona” ir „Galactic Attack”, ir visi jie veikė puikiai.

Dreamcast – GigaWing 2

Gigawing 2 Dreamcast emuliatorius
Gigawing 2 Dreamcast emuliatorius

Ir apskritai SEGA galutinė konsolė veikia labai gerai. Išbandėme įprastus įtariamuosius, tokius kaip „Sonic Adventure 2”, ir neturėjome jokių problemų dėl našumo. Pasitaikė vienas ar du neįkraunami žaidimai, tačiau tai galėjo būti disko atvaizdo ar emuliatoriaus, o ne aparatinės įrangos problema.

GBA – V-Rally 3

Neturėtumėte turėti jokių problemų dėl GBA emuliacijos našumo. Išbandėme keletą skirtingų žanrų žaidimų ir nepatyrėme jokių suderinamumo ar našumo problemų. Viskas veikė puikiai, o žaidimai šiame ekrane atrodė puikiai.

PS1 – „Crash Bandicoot Warped

Crash Bandicoot Warped PS1 emuliatoriuje
Crash Bandicoot Warped PS1 emuliatoriuje

Apskritai „PlayStation 1″ veikia labai gerai. Dėl daugumos žaidimų neturėsite jokių problemų, tik dėl vieno ar dviejų žaidimų gali kilti suderinamumo problemų arba našumo problemų, kurias lemia emuliatorius, o ne aparatinė įranga. Žaidimai veikia dideliu greičiu ir puikiai atrodo šiame ” Abernic RG353PS” ekrane.

PSP – Tekken 6

Tekken 6 PSP emuliatoriuje
Tekken 6 PSP emuliatoriuje

Mūsų PSP žaidimas, žinoma, yra „God Of War”. Pagal numatytuosius nustatymus gaudavome maždaug 22 kadrus per sekundę, tačiau šiek tiek pakoregavus nustatymus galima pasiekti 30 FPS, o tai yra tinkama žaisti. Kiti žaidimai, pavyzdžiui, „Tekken 6”, veikia geriau, todėl jūsų sėkmė gali skirtis.

Galutinės mintys

Apibendriname „Anbernic RG353PS” apžvalgą, pateikdami savo mintis apie delninuką. RG353PS senovinis žaidimų delninis kompiuteris neturi nieko naujo aparatinės įrangos ar funkcijų požiūriu, viskas vienaip ar kitaip jau buvo padaryta anksčiau. Tačiau kadangi mes atliekame apžvalgą pagal savo produktą, RG353PS yra tinkamas delninis kompiuteris.

Mistinio nindzės legenda
Mistinio nindzės legenda

Jei perkate iš anksto įkeltą kitur, gaunate pusę produkto. Praleidžiate gana daug sistemų, apie kurias kitaip nežinotumėte, kad jos jau yra ” Anbernic RG353PS” klasikiniame žaidimų delniniame kompiuteryje. Tiesą sakant, yra visos anksčiau minėtos konsolės ir kompiuteriai, taip pat „Commodore 64”, „Amiga”, įvairios „Atari” sistemos, „Channel-F”, MSX, „Odyssey 2”, PC98, X6800 ir kt. Išnaudokite visus savo delninio kompiuterio privalumus ir nepasikliaukite prastomis iš anksto įkeltomis sąrankomis. Labai paprasta sukurti savo, atsisiųskite rom paketą ir nukopijuokite jį į „Micro SD” kortelėje esantį aplanką. Nepamirškite, kad „DroiX” čia pateikiamas žingsnis po žingsnio vadovas.

Grįžkime prie „Anberic RG353PS” apžvalgos, mums patinka delninio kompiuterio dizainas, tai gražus SNES ir „GameBoy” derinys, kuris atrodo kaip. Jį patogu naudoti, nors mygtukų apdaila yra šiek tiek šiurkšti, palyginti su ” Miyoo Mini Plus+”, kurį pastaruoju metu dažnai naudojau. Jei gaunate iš anksto įkeltą, yra nemažai sistemų, tačiau praleiskite šiek tiek laiko, kad tai padarytumėte patys ir įgytumėte dvigubai daugiau patirties.

Choplifter
Choplifter

Neturime jokių realių nusiskundimų dėl paties prietaiso. Dizaino, naudojimo ar našumo požiūriu jame nėra nieko blogo. Jis nieko naujo neatneša į delninių kompiuterių sceną, jei turite vieną, turite juos visus. Naujokams, norintiems išbandyti delninius kompiuterius, ” Anbernic RG353PS” senovinis žaidimų delninis kompiuteris gali būti puikus pasirinkimas.

Daugiau informacijos apie RG353PS galite sužinoti ir įsigyti čia. Naudokite nuolaidos kodą RG353PS5OFF, kad gautumėte 5% nuolaidą. Atkreipkite dėmesį, kad kodas gali nustoti galioti po vieno mėnesio ir negali būti naudojamas su kitais kodais arba per parduotuvės pardavimus. O jei tai atitiko jūsų poreikius, čia rasite visą mūsų retro žaidimų delninių kompiuterių asortimentą.

Tai užbaigia mūsų „Anbernic RG353PS” apžvalgą. Tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Ką manote apie delninį kompiuterį? Ar tai yra tas pats specifikacijų kitoks dizainas, ar vertas jūsų kolekcijos papildymas?

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.