Anbernic RG556 apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
„Anbernic RG556” yra nešiojamasis žaidimų nešiojamasis kompiuteris, kuris spindi ryškiu 5,48 colių AMOLED ekranu, užtikrinančiu išskirtinį vaizdą keliaujantiems žaidėjams. Jo T820 procesorius, suderintas su „Mali-G57” GPU, užtikrina sklandžią žaidimų patirtį įvairiuose „Android” žaidimuose ir emuliatoriuose.
Overall
4.5User Review
( votes)Pros
- Puikus 5,84 colių AMOLED 1080P ekranas atrodo krištolo skaidrumo
- Gera surinkimo kokybė
- „Android 13” ir įtraukta paleidimo programinė įranga veikia labai gerai
- Tylus ventiliatoriaus triukšmas ir žema temperatūra
Cons
- Ne toks našus kaip panašios kainos delniniai kompiuteriai
” Anbernic RG556 ” yra naujausias „Anbernic” „Android” delninis kompiuteris, skirtas aukštesnės klasės vartotojams. Ar naujojo T820 procesoriaus pakaks, kad jis neatsiliktų nuo „Dimensity” ir „Snapdragon” procesorių, esančių naujesniuose „Android” pagrįstuose delniniuose kompiuteriuose? Sužinokime tai mūsų „Anbernic RG556” apžvalgoje, kai išpakuosime, atidžiau apžiūrėsime nešiojamąjį kompiuterį, atliksime keletą lyginamųjų testų palyginimui ir patikrinsime visą krūvą žaidimų, kad nustatytume jų našumą.
„Anbernic RG556” apžvalgos vaizdo įrašas
„Anbernic RG556” išpakavimas
Savo „Anbernic RG556″ apžvalgą pradedame nuo trumpo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžutės ištraukiamas pats ” Anbernic RG556 „, kurį netrukus apžvelgsime iš arčiau.
Po pakuote yra naudotojo vadovas anglų ir kinų kalbomis. Dėžutėje yra C tipo USB laidas įkrovimui. Ir galiausiai, bet ne mažiau svarbu – ekrano apsauga ir ekrano servetėlės.
„Anbernic RG556” apžvalga
Toliau mūsų „Anbernic RG556″ apžvalga, ” Anbernic RG556″ yra maždaug 8,7 x 3,5 x 0,5 colio (22,3 x 9 x 1,5 cm) ir sveria 331 g.
„Android” žaidimų įrenginį galima įsigyti dviejų spalvų – juodos ir skaidrios mėlynos. Medžiagos šiek tiek skiriasi, juodas korpusas yra labiau matinis, o mėlynas korpusas atrodo ir rankose jaučiasi blizgus.
Ekranas yra 5,48 colių AMOLED jutiklinis ekranas su 1080P skiriamąja geba. Kadangi ekranas yra OLED, jis atrodo puikiai, pasižymi gražiomis spalvomis ir ryškumu. Kairėje pusėje yra salės efekto analogai ir „D-Pad”, žemiau – funkcijos ir grįžimo mygtukas. Dešinėje pusėje po dešiniuoju analoginiu valdikliu yra žaidimų mygtukai SELECT ir START.
Viršuje yra peties ir „Hall” efekto paleidimo mygtukai, toliau – įjungimo ir garsumo mygtukai.
Apačioje yra 3,5 mm ausinių prievadas, C tipo USB prievadas ir uždengtas „micro SD” kortelės lizdas.
„Anbernic RG556” techninės specifikacijos
Toliau „Anbernic RG556″ apžvalgoje apžvelgiame technines specifikacijas, po kurių atliekami baterijos veikimo trukmės, ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testai. ” Anbernic RG556″ turi „Unisoc T820” procesorių, kurį matome pirmą kartą, todėl bus įdomu pamatyti, kaip jis veikia, palyginti su „Retroid Pocket 4 PRO” ir „AYN Odin 2” procesoriais.
CPU | „Unisoc T820″ procesorius, 6 nm EUV 5G SOC lustas. Aštuonių branduolių 1x A76 @2,7 GHz, 3x A76 @2,3 GHz, 4x [email protected] |
GPU | Keturių branduolių „Mali G57″ @850MHz |
RAM | 8 GB LPDDR4X |
SANDĖLIAVIMAS | 128G UFS 2.2 |
IŠVADOS | 5,48 colių AMOLED ekranas, OCA full fit 1080*1920 |
RYŠIAI | „Wi-Fi” 6 „Bluetooth 5.0 |
AKUMULIATORIUS | 5500 mAh polimerinio ličio akumuliatorius |
OS | „Android” 13 |
KITOS FUNKCIJOS | Integruotas „Hall” valdiklis, šešių ašių giroskopo jutiklis, „Hall” trigeris, greitaeigis ventiliatorius + šilumos vamzdelis aktyviai išsklaido šilumą, palaiko FOTA belaidį atnaujinimą, „netplay”, transliaciją, belaidį ekrano transliavimą, C tipo USB palaiko 1080p „Display Port” išvestį, vibracijos variklį, 3,5 mm stereo ausines, energijos taupymo nustatymus, valdiklį, ekrano ryškumą ir kt. |
RG556 maitina 5500 mAh įkraunamas akumuliatorius. Atlikdami bandymus, kai „Antutu” veikė kilpoje, gavome šiek tiek daugiau nei keturias valandas.
Naudodami „Antutu” taip pat išbandėme ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir temperatūrą. Gavome 60 dB ventiliatoriaus triukšmą, o aukščiausia temperatūra siekė apie 39 laipsnius C. Pažymėtina, kad ventiliatorius paprastai nėra dažnai aktyvus, nebent jam tenka didelis krūvis, todėl turėjome rankiniu būdu nustatyti didžiausią greitį, kad gautume didžiausią triukšmą.
„Android” OS apžvalga
Tęsiame „Anbernic RG556″ apžvalgą ir apžvelgiame operacinę sistemą, jos funkcijas ir programinę įrangą. ” Anbernic RG556″ veikia „Android 13”, kuri yra gana moderni. Pirmą kartą paleidus kompiuterį, rodomas trumpas sąrankos ekranas, kuriame bus iš anksto įdiegti kai kurie emuliatoriai. Tačiau rekomenduočiau eiti tiesiai į „Play Store” ir juos atnaujinti, nes jie buvo senesnių versijų.
Galite rinktis, ar paleisti atskirus emuliatorius, ar naudoti „Anbernic” paleidimo programą ir naršyti bei žaisti žaidimus. Jei turite žaidimų „micro SD” kortelėje, paleidimo programa nuskaitys ir pridės žaidimų. Nuskaičius bus galima naršyti ir žaisti daugybę sistemų ir žaidimų. Programinė įranga yra gana paprasta, tačiau ją lengva nustatyti ir naudoti, ji puikiai veikia.
Taip pat galite paleisti emuliatorius atskirai. Tam reikės šiek tiek daugiau nustatymų, tačiau dažnai, ypač sudėtingesnėse sistemose, emuliatoriai yra labiau optimizuoti nei, pavyzdžiui, ” RetroArch” naudojami emuliatoriai. Jei pastebėjote, kad „RetroArch” žaidimai veikia lėtai, pažiūrėkite, ar nėra atskiro emuliatoriaus, kuris padėtų pagerinti našumą, nes tai gali būti labai svarbu.
Iš išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti klavišų atvaizdavimo, procesoriaus greičio režimo ir ventiliatoriaus valdymo parinktis. Jei nesate susipažinę su klavišų atvaizdavimu, jis leidžia atvaizduoti ekrane esančius valdiklius į fizinius įrenginio valdiklius. Daugumą žaidimų galėsite žaisti naudodami valdiklį, net jei jie jo nepalaiko.
Palaikoma vaizdo išvestis per USB C. Jums reikės tinkamo doko su HDMI išvestimi, pvz., mūsų ” DroiX SD1″ arba dar geriau – ” DroiX NH8″ USB šakotuvo su NVME. Be to, mūsų nešiojamųjų monitorių asortimentas puikiai dera su šia sąranka!
Prijungę galėsite perjungti ekrano dubliavimą arba į darbastalį panašią sąsają televizoriuje su įrenginio jutiklinio ekrano įvestimi. Ekrano veidrodinio atvaizdavimo režimas veikia puikiai, tačiau turėjome nedidelių problemų patekdami į nustatymų meniu arba išeidami iš jo žaisdami emuliatoriais. Tačiau apskritai jis puikiai atrodo ir puikiai veikia nešiojamame monitoriuje.
Sistemos lyginamieji testai
Kadangi tai yra „Android” operacinė sistema, šioje „Anbernic RG556” apžvalgoje galime atlikti keletą sistemos lyginamųjų testų ir palyginti našumą su kitais žaidimų „Android” kišeniniais kompiuteriais.
3DMARK
Lyginamąsias analizes pradedame nuo „3DMark”, kurioje tikrinamas CPU ir GPU našumas. „Slingshot” rezultatuose RG556 pasiekė 4 736 balus – tai vidutinis rezultatas. ” AYN Odin 2„, „AYANEO Pocket Air” ir „Retroid Pocket 4 PRO” pasiekė maksimalų rezultatą.
Naudojant sudėtingesnį „Wildlife Extreme” lyginamąjį testą, RG556 gauna 564 taškus. Nors tai mažiausias rezultatas, kai kurie mažiau našūs delniniai kompiuteriai gali vos paleisti lyginamąjį testą, jau nekalbant apie rezultatą.
Antutu
„Antutu” – tai bendra lyginamųjų testų serija, kurioje tikrinama viskas, pradedant vartotojo sąsajos veikimu ir baigiant saugojimo sparta.
” Anbernic RG556″ surinko gerą pusės milijono balų įvertinimą. Tačiau brangesni ir našesni įrenginiai turi didelę persvarą.
„Geekbench”
Trečiasis ir paskutinis mūsų lyginamasis testas yra „Geekbench”, kuriuo tikrinamas vieno ir kelių branduolių našumas.
RG556 pasiekė neblogus rezultatus, ir vėl užėmė ketvirtą vietą, atsilikdamas nuo brangesnių įrenginių, tačiau ne dideliais skirtumais.
Lyginamojo indekso santrauka
„Anbernic RG556″ išlieka ketvirtoje vietoje po galingų ” AYN Odin 2″, ” AYANEO Pocket Air” ir ” Retroid Pocket 4 Pro Android” žaidimų konsolių. Nepamirškite, kad pirmieji du įrenginiai yra bent du kartus brangesni už RG556, tačiau kainų skirtumas tarp jų ir „Retroid Pocket 4 PRO” yra daug mažesnis.
Žaidimų našumas
Rekomenduojame žiūrėti „Anbernic RG556” apžvalgos vaizdo įrašą, kad pamatytumėte žaidimo medžiagą. Išbandėme keletą skirtingų žaidimų, įskaitant „Diablo”, „Dan the Man”, „Horizon Chase” ir „Magic Rampage”.
Visi žaidimai veikia puikiai, be jokio sulėtėjimo ar atsilikimo. Kaip minėta, yra integruotas ekrano žemėlapis ir mes galėjome jį nustatyti be jokių problemų.
Emuliatoriaus veikimas
Vėlgi, rekomenduojame žiūrėti „Anbernic RG556” apžvalgos vaizdo įrašą, kuriame pateikiama emuliatoriaus filmuota medžiaga iš daugelio sistemų. Iš esmės visos 8bit ir 16bit sistemos, taip pat „PlayStation 1” ir „Dreamcast” veiks be jokių problemų. Taip pat galėsite padidinti vidinę atvaizdavimo raišką iki 1080P, kad 3D grafika atrodytų kur kas sklandžiau.
Reiklesnėse sistemose, pradedant „PlayStation 2” ir baigiant „PlayStation 2”, jūsų laukia nevienareikšmė sėkmė. „PlayStation 2” sistemoje sudėtingesni žaidimai veiks lėtai, nebent sumažinsite atvaizdavimo skiriamąją gebą. Tačiau mažiau reikliems žaidimams galite padidinti atvaizdavimo skiriamąją gebą ir toliau veikti visu greičiu.
Naujesnėse sistemose, įskaitant delninius kompiuterius, sėkmė vėlgi bus nevienareikšmė. Pavyzdžiui, „Vita” sistemoje buvo nemažai suderinamų žaidimų, kurie veikia visu 30 arba 60 FPS greičiu. Tačiau tokie žaidimai, kaip „Street Fighter X Tekken”, veikė maždaug 40 FPS sparta.
Dabartinės kartos nešiojamuosiuose kompiuteriuose bus galima žaisti tik mažiau sudėtingus 2D stiliaus žaidimus. Jei norite imituoti tokiu lygiu, rekomenduojame „AYN Odin 2 Pro”.
Galutinės mintys
Apibendriname „Anbernic RG556” apžvalgą su savo mintimis apie „Android” žaidimų konsolę. Apskritai ” Anbernic RG556″ yra geras retro delninis kompiuteris, tačiau jo našumas yra mažesnis nei panašios kainos „Retroid Pocket 4 PRO”. Tačiau už šį kainos skirtumą gaunate didesnį 5,48 colio AMOLED didelės raiškos ekraną, palyginti su 4,7 colio IPS mažesnės raiškos 4 PRO ekranu. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, galite norėti didesnio ar mažesnio ekrano, tačiau AMOLED savo kokybe bet kurią savaitės dieną pranoks IPS.
Mums patinka lengvai naudojama „Anbernic” paleidimo programa, kuri tiesiog nuskaito jūsų „micro SD” kortelę ir prideda žaidimus į atitinkamus sistemos meniu. Jis puikiai veikia ir puikiai tinka greitai pradėti veikti. Tačiau nepamirškite, kad sudėtingesnėse sistemose norėsite naudoti specialias programas, o ne „RetroArch” branduolius. Specialias programas reikia šiek tiek nustatyti, tačiau dėl padidėjusio našumo verta tai padaryti.
Jei jus domina didesnis ir kokybiškas ekranas su gana greita sąranka, tuomet tikrai verta apsvarstyti ” Anbernic RG556 Android” žaidimų įrenginį. Jei norite didesnio našumo, rinkitės ” Retroid Pocket 4 Pro”.
Daugiau informacijos ir įsigyti „Anbernic RG556” galite čia. Naudokite nuolaidos kodą „RG5565OFF”, kad gautumėte 5% nuolaida, kodas galioja vieną mėnesį nuo šios apžvalgos paskelbimo ir negali būti naudojamas parduotuvių pardavimų ar akcijų metu.
Ačiū, kad skaitote (arba žiūrite) mūsų „Anbernic RG556” apžvalgą. Praneškite mums, ką manote apie šį „Android” žaidimų nešiojamąjį kompiuterį komentaruose, ar verta pirkti, ar ieškote kito nešiojamojo kompiuterio?