AYANEO Slide Review
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
Summary
The AYANEO Slide outshines the GPD WIN 4 with a seamless slide-out keyboard, ergonomic design, enhanced RGB lighting, and superior viewing angles.
Overall
4.8User Review
( votes)Pros
- Superior sliding keyboard mechanism.
- Larger, more comfortable grips.
- Bigger, more tactile keys.
- Customizable RGB keyboard lighting.
- Better angle adjustment options.
Cons
- Heavier than GPD WIN 4
- Larger physical size
- Shorter battery life
„AYANEO” pateikė atsakymą į klausimą: ką daryti, jei noriu delninio kompiuterio su išstumiama klaviatūra, bet nenoriu GPD WIN 4? Pažiūrėkime, ar jų naujausias delninis kompiuteris ” AYANEO Slide ” yra teisingas ar klaidingas pasirinkimas. Mūsų „AYANEO Slide” apžvalgoje išpakuojame, atliekame keletą sistemos ir žaidimų lyginamųjų testų bei testuojame emuliatoriaus veikimą.
AYA NEO Slide apžvalga Vaizdo įrašas
AYA NEO Slide išpakavimas
Įsigilinus į mūsų „AYANEO Slide” apžvalgą, iš karto tampa aišku, kad šis nešiojamasis žaidimų kompiuteris siekia išsiskirti retro žaidimų pasaulyje. Pirmiausia turiu pasakyti, kad pakuotė yra puiki. Jis įdėtas į VHS kasetės stiliaus dėžutę – toks dizaino sprendimas sumaniai dera su slankiojančia įrenginio tema.
Pirmiausia dėžutėje yra pati ” AYANEO Slide”, kurią netrukus parodysime išsamiau.
Voke yra keletas naudotojo vadovų. Dėžutėse yra 65 W įkroviklis, taip pat pridedami Jungtinės Karalystės ir Europos kištukiniai adapteriai. Yra du USB Type-C į A adapteriai. Galutinėje dėžutėje yra C tipo USB kabelis.
AYA NEO skaidrių apžvalga
Pereiname prie įrenginio apžvalgos, kuri yra mūsų „AYANEO Slide” apžvalgos dalis. ” AYANEO Slide” matmenys yra maždaug 8,8 x 3,5 x 1,1 colio (22,6 x 9,0 x 2,8 cm), o svoris – apie 650 g.
6 colių IPS jutiklinis ekranas turi 1080P skiriamąją gebą, o visi „nerdy” statistiniai duomenys rodomi ekrane. Trumpai tariant, ekranas yra puikios kokybės, gražus ir ryškus, o spalvos išryškėja.
Ekranas pasislenka į viršų, kad būtų matoma klaviatūra. Tai gražus judesys, kuris įsitvirtina, tačiau stumkite jį aukštyn ir žemyn nuo vidurio, nespauskite jo iš kampo. Kai ekranas iškeltas į viršų, jį galima pastumti iš galinės pusės, kad gautumėte 10 ir 30 laipsnių kampą – tai naudinga, kai ekranas padėtas ant stalo.
Turite visus įprastus valdiklius, įskaitant salės efekto jutiklio analogus, „D-Pad” ir žaidimų mygtukus. Yra du papildomi AYA SPACE perdangos mygtukai.
Viršuje yra pečių mygtukai ir „Hall” efekto trigeriai. Be šių mygtukų yra ir makrokomandų mygtukai, kuriuos galima pritaikyti programinėje įrangoje. Toliau yra įjungimo mygtukas su įmontuotu pirštų atspaudų jutikliu. Šalia yra garsumo valdiklis ir C tipo USB 4 prievadas.
Apačioje yra antrasis „USB 4 Type-C” prievadas ir uždengtas „micro SD” kortelės lizdas.
AYA NEO SLIDE vs GPD WIN 4 2023
Štai mūsų „AYANEO Slide” apžvalgos dalis, apie kurią visi galvoja… kaip ” AYA NEO Slide” galima palyginti su ” GPD WIN 4 2023″?
Kai kurie palyginimai su GPD WIN 4. Pagal fizinį dydį ” AYANEO Slide” yra šiek tiek didesnis ir sunkesnis už „Win 4”. Iš tikrųjų galėjau pajusti, kad „Slide” yra sunkesnis, nors tai nėra didelis skirtumas.
Abu ekranai yra 6 colių jutikliniai ir vienodai gerai atrodo. Dėl slankiojančio mechanizmo ” AYA NEO Slide ” laimi. Jis įsistato į vietą, o „Win 4” atveju jį reikia stumti iki galo rankiniu būdu. Taip pat galite pasirinkti iki 30 laipsnių kampą, kuris yra labai naudingas.
Su „Win 4” praleidau daug laiko žaisdamas žaidimus ir visada džiaugiausi, kaip patogu juo žaisti. Sklandiklio nugarėlėje esančios rankenos yra šiek tiek didesnės ir jas laikyti šiek tiek patogiau. Abu puikiai tinka žaidimams, todėl nei vienu atveju nepraleisite progos.
Klaviatūros yra maždaug vienodo dydžio ir šiek tiek paaukštintos, todėl jas geriau jausti liečiant. Skaidrių klavišai yra šiek tiek didesni, todėl juos lengviau paspausti. Abu klavišai yra su apšvietimu, tačiau „Slide” pranašumas yra RGB apšvietimas, kurį galite pritaikyti. Abi jos puikiai tinka trumpam rašymui, tačiau yra per mažos, kad jomis būtų galima rengti, pavyzdžiui, ilgesnius dokumentus.
AYA NEO Slide techninės specifikacijos
„AYA NEO Slide” veikia su ” AMD Ryzen 7 7840U „, kurį šiemet matėme daugelyje delninių kompiuterių. Kaip pamatysime toliau apžvalgoje, šiuo metu tai yra geriausias nešiojamųjų kompiuterių žaidimų procesorius.
CPU | „AMD Ryzen 7 7840U”, 8 branduoliai 16 gijų iki 5,1 GHz, 28 W TDP |
GPU | „AMD Radeon 780M |
RAM | 16GB/32GB/64GB LPDDR5X 6400Mhz (BIOS atrakinta iki 7500Mhz) |
SANDĖLIAVIMAS | 512GB/2TB/4TB M.2 2280 PCIe 4.0 SSD |
RYŠIAI | „WiFi 6E „Bluetooth 5.2 |
AKUMULIATORIUS | 46,2Wh (12000 mAh) |
Akumuliatoriaus veikimo laikas – lygiai 1 valanda, o tai yra mažiau nei kitų delninių kompiuterių atveju. Didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 63 db, o aukščiausia temperatūra – 46 °C.
Sistemos lyginamieji testai
Kaip visuomet, atlikome keletą lyginamųjų testų, kad galėtume palyginti našumą su kitais delniniais kompiuteriais.
PCMark
Pradedame nuo „PCMark”, kuriame atliekama keletas kasdienio naudojimo lyginamųjų testų – nuo naršymo internete iki vaizdo įrašų redagavimo ir atvaizdavimo.
Gavome 5510 balų, t. y. mažiau nei vidutiniškai, ir aplenkėme tik GPD „Win Mini”. Apskritai ne itin geri rezultatai.
3DMark
„3DMark” programoje atliekame „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamuosius testus. Matome, kad laiko šnipinėjimo atveju jis yra aukščiausias šiuose palyginimuose, o naktinio reido ir ugnies smūgio atveju – vienas aukščiausių. Puikūs rezultatai!
Cinebench
Programoje „Cinebench” tikrinamas vieno ir kelių branduolių procesoriaus našumas. Vieno branduolio atveju matome, kad balai yra mažiausi, todėl pakartojome testą ir vėl gavome panašų rezultatą. Tačiau daugialypės terpės atveju tokių problemų nekyla, o rezultatai yra panašūs į kitų įrenginių rezultatus.
Žaidimų lyginamieji standartai
Žaidimų lyginamuosiuose testuose testuojame didžiausią 1080P raišką, esant 28 W TDP, ir 720P raišką, esant 5, 10, 15, 20 ir 28 W TDP. Juos lyginsime su kitais prietaisais, kurių skiriamoji geba yra tokia pati. Atkreipkite dėmesį, kad kitų delninių kompiuterių lyginamieji testai buvo atlikti maždaug prieš 2 mėnesius, todėl juose naudojamos senesnės grafikos tvarkyklės, todėl rezultatai gali šiek tiek pasikeisti.
„Forza Horizon 5
Lyginamuosius testus atliekame naudodami numatytąsias labai žemas grafikos nuostatas, esant atitinkamoms skiriamosioms geboms ir TDP.
Apskritai rezultatai yra puikūs, su kai kuriomis TDP matome aukščiausius kadrų per sekundę skaičius, o su kitomis – beveik aukščiausius. Vėlgi nepamirškite, kad čia gali padėti naujesnės grafikos tvarkyklės.
„Shadow of the Tomb Raider
„Shadow of the Tomb Raider” žaidime naudojame žemiausius grafikos nustatymus.
Mažesnio TDP atveju matome labai gerus rezultatus, tačiau, palyginti su kitais, našumas šiek tiek krenta.
„Street Fighter 6
Naudodami „Street Fighter 6” įrenginius naudojame maksimalius grafikos nustatymus. Naudojant 720P 28W, matome maždaug vidutinį našumą, tačiau smarkiai sumažėja kovų su žeme dalyje.
Ir 1080P raiškos režimu matome aukštesnį nei vidutinį našumą, tačiau vėlgi smarkiai sumažėja „Fighting Ground” teste. Panašius modelius pastebėjome ir anksčiau, atlikdami bandymus su kitais nešiojamaisiais kompiuteriais.
Call of Duty MW2/MW3
Dabar perėjome nuo MW2 prie MW3, todėl, deja, kol kas neturime lyginamųjų standartų palyginimų.
Naudodami minimalius 1080P grafikos nustatymus be FSR, gauname gražius 60 kadrų per sekundę, nors rekomenduočiau sumažinti iki 720P, kad našumas padidėtų iki 103 kadrų per sekundę.
Emuliatoriaus veikimas
Iš kitų šiais metais peržiūrėtų nešiojamųjų įrenginių žinome, kad 7840U procesorius puikiai tinka emuliacijai. Visi jūsų klasikiniai 8 ir 16 bitų iki „PS1” ir „Dreamcast” žaidimai veiks tobulai, netgi su 1080P ar didesne raiška, jei išvedama į išorinį ekraną, taip pat su grafikos patobulinimais, kad vaizdas būtų geresnis.
Apžvelgdami „AYA NEO Slide” apžvalgą, pažvelkime į keletą naujesnių delninių kompiuterių ir konsolių.
Citra
Apskritai „Citra” emuliatorius veikia gana gerai. Pirmą kartą žaisdami kai kuriuos žaidimus pastebėsite šešėlių spartinimo atsilikimą, o antrą kartą juos žaidžiant veikimas bus kur kas sklandesnis. Mažesnių reikalavimų reikalaujantys žaidimai žaidžiami labai gerai.
Vita
Su „Vita3K” išbandėme keletą suderinamų žaidimų ir visi jie puikiai veikė. Gali būti, kad retkarčiais pastebėsite kritimą, kai šešėliai bus spartinami, tačiau tai nesutrikdys žaidimo. Ne visi žaidimai yra suderinami, tačiau yra suderinamumo sąrašas, kuris padės jums išsiaiškinti, kas veikia ir pan.
Yuzu
„YuZu” ir „Ryujin” emuliatorių našumas labai geras. Didesnių reikalavimų reikalaujančiuose žaidimuose bus šešėlių talpyklos atsilikimų ir apskritai atsilikimų, tačiau dabartiniam nešiojamajam kompiuteriui jis yra tinkamas.
PS3
Šiais metais PS3 emuliacija labai patobulėjo, o „AYA NEO Slide” ji taip pat puikiai veikia. Daugelis žaidimų veikia visu greičiu ir nesukelia jokių problemų. Kai kuriuose bus pradinis šešėlių talpyklos atsilikimas ir gali būti, kad keli žaidimai bus mažiau našūs, bet apskritai tai labai įspūdinga.
„Xbox 360
Ir „Xbox 360” atveju matome neblogą našumą. Yra nemažai žaidimų, kurie veikia visu greičiu, o didesnių reikalavimų reikalaujantys žaidimai taip pat veikia gana gerai. Kai kuriuose žaidimuose kyla našumo problemų, kurios labiau susijusios su suderinamumu, o ne su kuo nors kitu.
Galutinės mintys
Laikas apibendrinti mūsų „AYA NEO Slide” apžvalgą ir pateikti galutines mintis. Sistemos ir žaidimų lyginamuosiuose testuose matėme aukštų ir žemų našumo rezultatų mišinį. Tai iš dalies gali būti susiję su skirtingomis grafikos tvarkyklėmis, ypač žinant, kad AMD tvarkyklės ištaiso vieną žaidimą ir sugadina kitą, kuris išleidžiamas kiekvieną kartą. Tačiau apskritai rezultatai atitiko kitų delninių kompiuterių rezultatus. Taigi viskas puiku!
Vėlgi su emuliacijos našumu nepastebėjome jokių problemų ir viskas atitiko kitų 7840U pagrindu veikiančių delninių kompiuterių rezultatus. Šis procesorius puikiai tinka ir retro žaidimams, ir naujesnių sistemų emuliatoriams.
AYA SPACE programinės įrangos atnaujinimas vyksta sklandžiai. Aš nenaudoju paleidimo programos tiek daug, bet jų perdangos programinė įranga yra labai gera. Reguliariai jį naudojau norėdamas keisti ekrano skiriamąją gebą ir TDP nustatymus ir neturėjau jokių problemų. Čia AYA NEO išsiskiria iš kitų delninių kompiuterių savo programine įranga, ypač GPD tikrai turi pasivyti.
Apskritai ” AYANEO Slide” yra puiki alternatyva „GPD WIN 4”. Kaip ir „Win 4”, jis yra idealaus dydžio, patogus žaisti ir pasižymi tokiu pat puikiu našumu kaip ir „Win 4” bei kiti delniniai kompiuteriai. Rimtai apsvarstykite ją kaip alternatyvą „GPD Win 4 2023 „.
Daugiau informacijos apie ” AYANEO Slide” galite sužinoti ir įsigyti čia. Šiuo metu vyksta išpardavimas, todėl dovanas galite įsigyti už palankią kainą!
Ačiū, kad skaitote ir žiūrite mūsų „AYA NEO Slide” apžvalgą, praneškite mums komentaruose, kurį pirktumėte – „Slide” ar „Win 4 2023”?