AYN Odin 2
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
Sutaupykite šiek tiek laiko, praleiskite apžvalgą iki nuorodos „Pirkti dabar”. Tai iki šiol geriausiai veikiantis „Android” delninis kompiuteris, kuriame galima paleisti aukščiausios klasės konsolių ir delninių kompiuterių emuliatorius.
Overall
4.7User Review
( votes)Pros
- Puikus našumas „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2” procesorius
- RAM / saugyklos pasirinkimai yra geri, jei biudžetas
- Gražus 6 colių jutiklinis ekranas
- „Android 13” švarios instaliacijos
Cons
- „D-Pad” ir žaidimo mygtukai skamba šiek tiek neritmingai.
TLDR: Tiesiog eikite ir nusipirkite „AYN Odin 2” čia, tai nuostabus „Android” delninis kompiuteris ir nesigailėsite, kad jį nusipirkote. Netikite mumis? Skaitykite arba žiūrėkite mūsų AYN Odin 2 apžvalgą žemiau!
AYN Odin 2 apžvalga Vaizdo įrašas
AYN Odin2 išpakavimas
Savo „AYN Odin 2″ apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Dėžutė išlenda su kortele, kurioje yra visi valdikliai ir specifikacijos. Šiek tiek nenaudingas, bet bent jau blizga jo kraštai. Apačioje turime patį ” AYN Odin2 „, kurį po akimirkos parodysime išsamiau.
Yra C tipo USB įkrovimo laidas.
AYN Odin 2 apžvalga
Toliau mūsų „AYN Odin 2″ apžvalgoje atidžiau apžvelgiame delninį kompiuterį. ” AYN Odin 2 ” matmenys yra maždaug 8,8 x 3,8 x 0,6 colio (22,5 x 9,8 x 1,7 cm), t. y. šiek tiek didesni nei originalioji „Odin”. Jis sveria apie 420 g, t. y. maždaug 55 g sunkesnis už pirmąjį. Jį galima įsigyti penkių spalvų: skaidrios mėlynos, skaidrios violetinės, juodos, šaltai pilkos ir baltos, kurią ir turime apžvalgai.
Ekranas yra 6 colių IPS jutiklinis ekranas, kurio skiriamoji geba 1920×1080. Jis yra pakankamai ryškus, o spalvos atrodo gerai. Jokių nusiskundimų.
Be abejo, turite visus standartinius valdymo elementus, kurių tikitės rankiniame kompiuteryje, įskaitant dvi salės efekto lazdeles, D-Pad ir žaidimų mygtukus. Apačioje yra du papildomi mygtukai Home ir Return.
Viršuje yra analoginiai trigeriai ir pečių mygtukai, po dangteliu yra „micro SD” kortelės lizdas, o po juo – „micro HDMI” prievadas išėjimui į monitorių arba televizorių. Kitoje pusėje yra garsumo valdiklis ir įjungimo mygtukas.
Apačioje yra 3,5 mm ausinių prievadas ir C tipo USB prievadas, kurį galima naudoti įkrovimui.
Galinėje pusėje yra du pasirinktiniai mygtukai, kuriuos galima konfigūruoti.
Aplink analogines lazdeles ir šonuose yra LED apšvietimas, kurį galima konfigūruoti nustatymuose. Galite išjungti kiekvieną šviesos diodų porą, keisti spalvas ir ryškumą. Šviesos parinktys yra statiškos, tačiau neprieštarautume, jei būtų galima keisti spalvas, išblukinti, pulsuoti ir t. t.
AYN Odin2 techninės specifikacijos
Kaip mūsų AYN Odin 2 apžvalgos dalį mes apžvelgiame technines specifikacijas.
CPU | „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 ” su 1x „Kyro GoldPlus” @3,2 GHz, 4x „Kyro Gold” @2,8 GHz, 3x „Kyro Silver” @2,0 GHz |
GPU | „Qualcomm Adreno 740 |
RAM | Bazinis modelis: 8 GB LPDDR5x Profesionalus modelis: 12 GB LPDDR5x Maksimalus modelis: 16 GB LPDDR5x |
SANDĖLIAVIMAS | Bazinis modelis: 128 GB UFS 4.0 Profesionalus modelis: 256 GB UFS 4.0 Maksimalus modelis: 512 GB UFS 4.0 |
IŠVADOS | 6 colių jutiklinis ekranas, 1920×1080 raiška, 16:9 kraštinių santykis |
I/O GARSO PRIEVADAI | 1x 3,5 mm ausinių lizdas, |
I/O USB | 1x C tipo USB 3.1 |
GARSIAKALBIS | Dvigubi garsiakalbiai |
RYŠIAI | „WiFi 7” (suderinama atgaline data) „Bluetooth 5.3 |
AKUMULIATORIUS | 8000 mAh „Li-Pro |
DĖŽUTĖS DĖŽUTĖS DIDINTIS | 8,8 x 3,8 x 0,6 colių (22,5 x 9,8 x 1,7 cm) |
SVORIS | 420g |
KORPUSO SPALVOS | Skaidri mėlyna, skaidri violetinė, juoda, šaltai pilka ir balta |
AYN Odin2 „Android” operacinė sistema
Kadangi jis veikia „Android”, įtrauktas į mūsų AYN Odin 2 apžvalgą, mes apžvelgiame funkcijas ir programinę įrangą, kurią jis naudoja. ” AYN Odin2 ” veikia su „Android 13”, kuri yra naujausia, atsižvelgiant į tai, kad šiuo metu tik keli telefonai turi „Android 14”. Pirmą kartą įkrovus kompiuterį, rodomas paleidimo vedlys, kuris pateikia keletą nustatymų, pvz., „WiFi”, laiko juostos ir paleidimo programos parinkčių, kad galėtumėte pradėti veikti. Turėsite įdiegti ir nustatyti savo emuliatorius ir žaidimus.
Standartinė „Android” paleidimo programa pažįstama, jei turite „Android” telefoną, galite slinkti tarp ekranų kairiuoju ir dešiniuoju pelėsiais ir pasirinkti programą, kurią norite įkelti, bakstelėję ją. „Odin Launcher” reikia šiek tiek nustatyti, pasirenkant, kurias programas kur rodyti. Asmeniškai man labiau patinka „Android” paleidimo programa, tačiau bent jau yra galimybė rinktis.
” AYN Odin 2″ turi gerai pažįstamą „Retroid” delninių kompiuterių perdangą. Dažniausiai naudojamoms funkcijoms, pavyzdžiui, ryškumo keitimui, ekrano nuotraukų darymui, tiesioginei transliacijai ir t. t., yra sparčiųjų klavišų.
Taip pat galite naudoti ekrano atvaizdavimą, kad ekrano valdiklius atvaizduotumėte į fizinius žaidimų valdiklius. Tiesiog vilkite ir nuleiskite piktogramas į atitinkamas sritis ir viskas. Jis puikiai veikia su beveik visais „Android” žaidimais.
„AYN Odin2” sistemos lyginamieji testai
Kaip visada, mes paleidžiame keletą sistemos lyginamųjų testų, kurie suteikia mums našumo rezultatus, kuriuos galime palyginti su kitais „Android” pagrįstais delniniais kompiuteriais, kad galėtume eiti su mūsų AYN Odin 2 apžvalga. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie kiti delninių kompiuterių lyginamieji testai buvo atlikti prieš kurį laiką ir nėra 100 % panašūs dėl versijų skirtumų, „Android” versijų ir pan.
3DMark
Pradedame nuo „3DMark” ir paprastai atliekame „Slingshot” lyginamąjį testą. Tačiau „Odin 2” tam buvo per greitas ir rezultatas buvo maksimalus! „3DMark” pasiūlė atlikti „Wild Life” lyginamąjį testą… kuris taip pat buvo maksimalus! Galiausiai atlikome „Wild Life Extreme” etaloną ir gavome 3672. Kiti „Android” delniniai kompiuteriai sunkiai susidoroja su „SlingShot” lyginamuoju testu, todėl jau galite matyti didžiulį našumo skirtumą.
Antutu
Toliau turime „Antutu”, kuris yra lyginamųjų testų, apimančių grafiką, vartotojo sąsajos našumą ir t. t., mišinys. Galutinis rezultatas – 1 569 886 taškų, o tai akivaizdžiai lenkia „Retroid” ir ” Anbernic” delninius kompiuterius dideliu skirtumu ir daugiau nei dvigubai viršija ankstesnius aukščiausius GPD XP+ rezultatus.
„Geekbench”
Trečiasis mūsų testas – „Geekbench”, kuriuo tikrinamas vieno ir kelių branduolių procesoriaus našumas. Vieno branduolio rezultatas yra 1485, o kelių branduolių – 5047. Kur kas didesnis nei GPD XP+ ir vėlgi didžiulis skirtumas tarp „Retroid” ir „Anbernic” delninių kompiuterių.
AYN Odin2 žaidimo našumas
Turiu prisipažinti, kad iš tikrųjų nežaidžiu daug „Android” žaidimų delninukuose, dažniausiai tik emuliatorius, bet dėl „AYN Odin 2” apžvalgos atkakliai stengiausi 🙂 Įdiegiau Call of Duty, FIFA ir Horizon Chase, be kita ko, ir juos išbandžiau. Po kelių akimirkų, praleistų naudojant ekrano žemėlapį, kad prireikus sukonfigūruočiau valdiklius, iš karto pradėjau veikti.
„Call of Duty” veikia aukščiausiais grafikos nustatymais ir atrodo puikiai. O su nustatytais valdikliais žaisti yra lengva ir žaidimas tampa pernelyg lengvas. Žaisti FIFA labai malonu naudojant žaidimų pultelį, nors naudojant jį šiek tiek trūksta papildomų krypties šaudymo ir perdavimų.
Bandžiau keletą kitų žaidimų ir neturėjau jokių problemų dėl našumo. Jei žaidimas nepalaiko natūralios žaidimų manipuliatoriaus funkcijos, jį buvo lengva atvaizduoti ekrane. Viskas veikia taip, kaip ir tikėjotės.
AYN Odin2 emuliatoriaus našumas
Jokia „AYN Odin 2″ apžvalga neapsieitų be emuliacijos našumo testų. Kaip tikriausiai spėjote, ” AYN Odin 2″ bus nuostabus emuliavimo įrenginys. Trumpai apžvelkime kai kurių konsolių ir delninių kompiuterių emuliacijos našumą.
„PlayStation” emuliacija
„PlayStation” emuliacijai naudojame „DuckStation”. Galite padidinti atvaizdavimo skiriamąją gebą iki 5 kartų, t. y. iki 1080P, taip pat atlikti keletą papildomų grafikos patobulinimų ir pan. Kiekviename išbandytame žaidime pasiekėme tvirtą 60 FPS rezultatą.
Dreamcast
„Dreamcast” veikia kaip erm… svajonė, kaip ir reikėjo tikėtis. Išbandėme daugybę žaidimų ir neturėjome jokių problemų. Viskas veikia puikiai. Pereikime prie kažko reiklesnio mūsų „AYN Odin 2” apžvalgoje.
„Dolphin” emuliacija
Naudodami „Dolphin” emuliatorių taip pat pasiekėme gerą kadrų dažnį visuose išbandytuose žaidimuose. Priklausomai nuo žaidimo, galite naudoti nuo 1x iki 3x atvaizdavimo skiriamąją gebą, kad pagerintumėte vaizdą. Tai taikoma abiem konsolėms, kurias palaiko emuliatorius.
„PlayStation 2” emuliacija
Naudodami „PlayStation 2” emuliatorių „AetherSX2” matome puikų našumą. Dauguma žaidimų bus paleisti dideliu greičiu, esant 1x atvaizdavimo raiškai. Priklausomai nuo žaidimo, galite padidinti šią reikšmę iki 3 kartų ir ji atrodys nuostabiai. Pagaliau galiu žaisti „OutRun” visu greičiu! 🙂
PSP emuliacija
PPSSPP emuliatoriumi lengvai įveikiami „PlayStation Portable” žaidimai. Išbandėme savo įprastus žaidimus, kai 1080P raiška atvaizduojama 4 kartus, naudodami įvairius grafikos patobulinimus, ir pasiekėme tvirtą 60 FPS rezultatą. Jokių problemų dėl ” Odin 2″!
Citra
Pereiname prie naujesnių delninių kompiuterių su „Citra”. Išbandytuose žaidimuose matėme puikius rezultatus. Paprastai naudojame 1 arba 2 kartus didesnę skiriamąją gebą, kad ji veiktų sklandžiai, tačiau, kai yra daug žaidimų, ją galima padidinti iki 4 kartų. Gali būti, kad šešėlių spartinimo metu retkarčiais atsiras užstrigimų, bet nieko labai rimto.
Vita3K
„Vita” emuliatorius taip pat veikia nuostabiai gerai. Daugelyje žaidimų, kurie „Anbernic” ir ” Retroid” įrenginiuose turėjo našumo problemų, matome, kad dabar jie veikia puikiai. Žaidžiant žaidimus kyla tam tikrų grafikos ir našumo problemų, tačiau tai labiau susiję su emuliatorių suderinamumu, o ne su „Odin2”.
Yuzu
O dabar didelis, kad užbaigtumėte „AYN Odin 2” apžvalgos emuliatoriaus našumo testus, „Yuzu” emuliatorius! Galime drąsiai teigti, kad žaidimai veikia visu greičiu ir beveik nepastebimai vėluoja. Tačiau tai paprastai taikoma mažesnių reikalavimų reikalaujantiems žaidimams, daugiausia 2D arba indie stiliaus žaidimams, bet taip pat ir keliems aukštesnės klasės 3D žaidimams. Nesitikėkite, kad visi žaidimai veiks taip puikiai, pavyzdžiui, naujausi pirmosios šalies žaidimai veiks maždaug perpus mažesniu greičiu nei turėtų. Turėkite omenyje, kad tai vis dar yra labai įspūdingas rezultatas, atsižvelgiant į tai, su kuo mes naudojame emuliatorių.
Galutinės mintys
Baigiame savo „AYN Odin 2” apžvalgą mintimis apie šį nešiojamąjį kompiuterį. Jei dar nesupratote, šis delninis kompiuteris yra nuostabus! Jis patogiai laikosi rankose, yra tinkamo dydžio ir turi puikų 6 colių ekraną. Man pasirodė, kad D-Pad ir mygtukai yra šiek tiek laisvesni, palyginti su originaliu „Odin”. Jie jautėsi saugesni ir ne tokie „girgždantys”, o greitai paspaudus – sklandžiai judantys. Nesu tikras, ar mūsų turimas modelis yra galutinis, ar ne, bet neprieštaraučiau, kad jie būtų šiek tiek patobulinti. Iš tikrųjų tai yra vienintelis pagrindinis mano nusiskundimas dėl ” Odin2″.
„Android” operacinė sistema reaguoja greitai, galima pasirinkti „Android” paleidimo programą arba „Odin” paleidimo programą. Asmeniškai man labiau patinka „Android” paleidimo programa, tačiau jūsų skonis gali skirtis. „Odin2” turi daugybę parinkčių, pvz., našumo ir ventiliatoriaus valdymą, HDMI išvestį, ekrano atvaizdavimą ir kt. Man šiek tiek trūko LED apšvietimo parinkčių, o kaip dėl to, kad būtų galima pridėti keletą spalvų atspalvių ir t. t. AYN?
Dėl laiko stokos neturėjome galimybės išbandyti akumuliatoriaus veikimo laiko. Tačiau įrašant visą peržiūros filmuotą medžiagą per porą valandų, akumuliatorius nuo 100 % sumažėjo iki 70 %, todėl, remiantis vidutiniu naudojimu, mes ieškome maždaug 6 valandų baterijos veikimo laiko, kuris yra labai geras.
Tikrasis nugalėtojas yra ” AYN Odin2 ” pasirodymas. Atlikdami lyginamuosius testus žinojome, kad „Odin2” yra greitas, ir negalėjome laukti, kol galėsime paleisti emuliatorius. Mes tikrai nenusivylėme! Naujausių konsolių ir delninių kompiuterių emuliatorių paleidimas su didesnėmis atvaizdavimo rezoliucijomis yra puikus, galite pamatyti ir pajusti skirtumą. Jis šiek tiek suklumpa su „Yuzu” emuliatoriumi, tačiau tai jokiu būdu nėra neigiamas dalykas, tiesiog matyti žaidimus, paleistus visu greičiu, yra didelis pasiekimas.
GPD XP+ yra miręs, ilgai gyvena AYN Odin2, kaip naujas „Android” delninių kompiuterių karalius! Rimtai tai yra nuostabus delninis kompiuteris! Jei norite geriausio našumo beveik visiems turimiems emuliatoriams, „Odin2” yra vienintelė galimybė. Tiesiog eikite ir užsisakykite vieną dabar, nenusivilsite!
Ką manote apie ” AYN Odin 2″? Ar planuojate jį įsigyti, ar jau ieškote ko nors kito? Praneškite mums apie tai komentaruose.
Nepamirškite, kad AYN Odin 2 galite įsigyti čia. Jei praleidote, vėl rasite nuolaidos kodą. Naudokite kodą ODIN25OFF kasoje, kad gautumėte 5% nuolaidą. Atkreipkite dėmesį, kad kodas nustos galioti praėjus mėnesiui po šio straipsnio paskelbimo ir jo negalima naudoti, kai vyksta išpardavimas ar kita akcija.
Tai užbaigia mūsų AYN Odin 2 apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei esate naujokas „Android” nešiojamųjų kompiuterių srityje, susipažinkite su mūsų ” Pradedame naudotis retro žaidimų nešiojamaisiais kompiuteriais” vadovu čia.