Chat with us, powered by LiveChat

Archives

„DroiX” 15,6″ 4K nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalga su vaizdo įrašu – Puikus nešiojamasis monitorius nešiojamajam kompiuteriui

Nešiojamojo monitoriaus su rašikliu peržiūra
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (5)
  • Features
    (5)

Santrauka

„DroiX” nešiojamasis monitorius su rašikliu – tai 15,6 colių 4K monitorius su jutikliniu ekranu ir rašiklio palaikymu. Jis gali priimti įvestį per HDMI ir USB-C, turi integruotą įkraunamąjį akumuliatorių ir jutiklinio ekrano bei rašiklio įvesties palaikymą.

Overall
4.9
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Puikus 15,6 colių 4K jutiklinis ekranas
  • Įkraunama 10000 mAh baterija
  • HDMI ir USB-C vaizdo įvestis
  • Labai nešiojamas

Cons

Mūsų naujausias nešiojamųjų monitorių pasirinkimas sukurtas taip, kad atitiktų visus konkrečius jūsų poreikius. Nesvarbu, ar ieškote suderinamumo su „Adobe RGB”, kad galėtumėte atlikti tikslią spalvų patikrą, ar palaikomo rašiklio kūrybiniam darbui, ar monitoriaus nešiojamajam kompiuteriui su vidiniu įkraunamuoju akumuliatoriumi, kad galėtumėte lengvai keliauti, mūsų asortimente rasite ką nors pritaikyto būtent jums. Mūsų nešiojamojo monitoriaus su plunksna apžvalgoje rasite, kad jis puikiai tinka šiam tikslui.

Ši apžvalga skirta nešiojamajam monitoriui su plunksnos palaikymu. Taip pat turime nešiojamąjį monitorių su „Adobe RGB”, nešiojamąjį monitorių su akumuliatoriumi ir be jo.

Dėžučių išpakavimas

Savo nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalgą pradedame nuo greito išpakavimo. Pirmiausia turime nešiojamąjį monitorių su rašikliu, kurį netrukus parodysime išsamiau. Atkreipkite dėmesį, kad šio modelio dizainas akivaizdžiai skiriasi ir yra šiek tiek didesnis nei kitų trijų modelių, o jo apatinė dalis turi didesnį rėmelį.

"DroiX 4K" nešiojamojo monitoriaus su rašikliu peržiūra - Išpakuota
„DroiX 4K” nešiojamojo monitoriaus su rašikliu peržiūra – Išpakuota

Yra naudotojo vadovas, kuriame paaiškintos visos meniu funkcijos ir pan. Toliau yra USB maitinimo šaltinis ir C tipo USB kabelis. Užsakydami pridėsime jūsų šaliai tinkamą adapterį.

Kadangi šis nešiojamojo monitoriaus modelis palaiko rašiklį, jis turi aktyvų rašiklį, kurį parodysime šiek tiek vėliau apžvalgoje.

Pridėtas aktyvusis rašiklis
Pridėtas aktyvusis rašiklis

Yra HDMI į mini HDMI kabelis ir du C tipo USB į A tipo USB kabeliai.

Apžvalga

Iš viso yra keturi skirtingi nešiojamojo kompiuterio monitoriaus modeliai, todėl trumpai aptarsime jų skirtumus mūsų nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalgoje. Po jų seka kiti trys, apie kuriuos daugiau informacijos rasite mūsų apžvalgoje čia.

Rašiklis su vidine įkraunama baterija

Šis nešiojamojo monitoriaus modelis su įvestimi plunksna. Naudodami suderinamą rašiklį galite naršyti po langus, rašyti, piešti ir tapyti kaip, pavyzdžiui, naudodami planšetinį kompiuterį. Atleiskite už mano piešimo įgūdžius, nes nesu Pikaso 🙂

Rašykite ir pieškite naudodami aktyvųjį rašiklį
Rašykite ir pieškite naudodami aktyvųjį rašiklį

Šiame nešiojamojo monitoriaus modelyje taip pat įmontuotas 10 000 mAh įkraunamas akumuliatorius. Jis puikiai tinka, kai keliaujate, nesate šalia elektros šaltinio arba nenorite naudoti savo prietaisų maitinimo. Su įkraunamu akumuliatoriumi galite jį lengvai naudoti bet kur.

„Adobe RGB” su vidiniu įkraunamu akumuliatoriumi

Šis modelis yra nešiojamasis monitorius su „Adobe RGB” ir akumuliatoriumi. Naudojant „Adobe RGB” monitorių, spalvos monitoriuje gali sutapti su spalvomis, pavyzdžiui, atspausdintose nuotraukose, todėl pagerėja minkštosios korektūros tikslumas. Jame taip pat įmontuotas 10 000 mAh įkraunamas akumuliatorius. Su įkraunamu akumuliatoriumi galite jį lengvai naudoti bet kur.

Nešiojamojo monitoriaus modelis su vidiniu įkraunamu akumuliatoriumi

Šiame nešiojamojo monitoriaus nešiojamajam kompiuteriui modelyje įmontuotas 10 000 mAh įkraunamas akumuliatorius be „Adobe RGB” palaikymo. Nešiojamasis monitorius su akumuliatoriumi puikiai tinka, kai keliaujate, nesate šalia maitinimo šaltinio arba nenorite naudoti prietaiso maitinimo.

Nešiojamasis monitorius be vidinio įkraunamo akumuliatoriaus

Šiame modelyje nėra įmontuoto akumuliatoriaus. Nešiojamąjį monitorių be akumuliatoriaus turėsite maitinti per USB jungtį iš pridedamo maitinimo šaltinio arba iš suderinamo įrenginio, kaip bus parodyta vėliau.

Meniu

Tęsiame nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalgą ir apžvelgiame ekrano meniu. Naršyti prietaiso meniu yra paprasta, nes tai atliekama naudojant jungiklį, kuriuo naudotojai gali perjungti parinktis ir atlikti pasirinkimus. Šis mechanizmas yra įprastas daugumos monitorių dizainas, tačiau tai aspektas, į kurį dažnai neatsižvelgiama nešiojamųjų kompiuterių monitorių apžvalgose. Iš pradžių gali atrodyti, kad šių valdiklių naudojimas yra nepatogus. Tačiau nešiojamasis monitorius su rašikliu pateikia malonią staigmeną: įjungus jungiklį, galite pereiti prie jutiklinio ekrano valdymo. Ši funkcija užtikrina intuityvesnę ir greitesnę navigaciją.

Meniu valdomas mygtukais arba lietimu
Meniu valdomas mygtukais arba lietimu

Jutiklinio ekrano funkcija yra veiksmingesnė ir patogesnė alternatyva tradiciniam šone montuojamam jungikliui. Nepaisant pradinio skepticizmo, monitoriaus dizainas įspūdingai numato naudotojo poreikius, todėl jutiklinis ekranas veikia nedarydamas įtakos „Windows” darbalaukio įvestims ir joms neprieštaraudamas. Šis kruopštus dizaino sprendimas užtikrina, kad meniu naršymas būtų sklandus ir netrukdytų atlikti užduočių, taip pateisinant naudotojų lūkesčius dėl sklandžios ir integruotos sąveikos su įrenginiu.

Naudojimas su įrenginiais

Šioje nešiojamųjų monitorių apžvalgos dalyje pateiksime keletą naudojimo pavyzdžių. Visi keturi modeliai veikia lygiai taip pat, atsižvelgiant į įvesties tipus ir t. t. Paveikslėliuose naudojamas nešiojamojo monitoriaus su rašikliu modelis.

Nešiojamasis žaidimų kompiuteris

Nešiojamasis žaidimų kompiuteris nešiojamajame monitoriuje
Nešiojamasis žaidimų kompiuteris nešiojamajame monitoriuje

Šioje pradinėje konfigūracijoje monitoriaus galimybes demonstruoja nešiojamasis žaidimų kompiuteris, kuriame vienas USB-C kabelis naudojamas dviem tikslais – monitoriui maitinti ir vaizdo duomenims perduoti, todėl naudotojo patirtis yra supaprastinta ir patogi. Be to, monitoriaus universalumą galima išplėsti prie jo „micro-USB” prievado prijungus pagrindinį USB šakotuvą, kuris leidžia papildomai naudoti periferinius įrenginius, pvz., pelę ir klaviatūrą, ir taip padidinti funkcionalumą.

Mini kompiuteris

Nešiojamasis monitorius nešiojamajam kompiuteriui dažnai derinamas su mini kompiuteriu, nešiojamuoju kompiuteriu arba ultrabook’u, tačiau jis taip pat tinkamas naudoti ir su nešiojamuoju ar stacionariu kompiuteriu. Jungtis yra lanksti; prietaisai su C tipo USB prievadu gali būti prijungti taip, kaip parodyta anksčiau, o prietaisai, turintys tik HDMI, gali naudoti savo išvestį ir prijungti ją prie monitoriaus mini HDMI įvesties. Dėl šio universalumo monitorius yra universalus priedas įvairioms kompiuterių sistemoms.

Mini kompiuteris su nešiojamuoju monitoriumi
Mini kompiuteris su nešiojamuoju monitoriumi

Įrenginiams, neturintiems C tipo prievado, vis dar galima naudoti C tipo USB kabelį į A tipo kabelį. Tai leidžia ne tik maitinti monitorių, bet ir naudotis visomis jutiklinio ekrano ir rašiklio funkcijomis. Šis pritaikomumas ypač naudingas senesnę ar kitokią techniką turintiems naudotojams, nes jie vis tiek gali mėgautis modernia jutiklinio ekrano ir plunksnos technologija.

Retro žaidimų delniniai kompiuteriai ir žaidimų konsolės

Mūsų bandymai su įvairiais retro delninių kompiuterių modeliais nebuvo išsamūs, todėl negalime tvirtinti, kad suderinamumas yra visuotinis, tačiau didesnių problemų nenumatome. Pavyzdžiui, ” Retroid Pocket 2S” užtikrina aiškų 1080P išvesties vaizdą į nešiojamąjį ekraną. Nors įprasta, kad retro konsolinių žaidimų pikselių tankis didesniuose ekranuose būna prastas, tačiau tie, kurie turi didinimo galimybes arba filtrų parinktis, gali tam tikru mastu pagerinti vaizdo kokybę.

Retro žaidimų delninis kompiuteris su nešiojamuoju monitoriumi
Retro žaidimų delninis kompiuteris su nešiojamuoju monitoriumi

Šiuo metu mūsų biure nėra tokių žaidimų konsolių kaip „Xbox” ar „PlayStation”, tačiau patikrinome, ar monitorius suderinamas su šiais įrenginiais ir palaiko jų atitinkamas rezoliucijas iki 4K 60 Hz dažniu. Tai užtikrina, kad žaidimų entuziastai gali mėgautis didelės raiškos žaidimais, nes mūsų nešiojamasis ekranas suderinamas su nešiojamaisiais kompiuteriais.

Garsiakalbiai

Įrenginio garso išvestis yra gana aiški ir tinka įvairioms medijos programoms. Suprantama, kad dėl mažo garsiakalbių dydžio žemų dažnių atsakas yra minimalus. Tačiau kasdienėms užduotims ir įprastam klausymuisi šie garsiakalbiai yra daugiau nei tinkami.

Tiems, kurie nori įvertinti garso kokybę, pirmiau pateiktuose vaizdo įrašuose galima atlikti bandymus. Nors tvirtinu, kad tokie bandymai negali iš tikrųjų atkartoti tikrojo garso, pripažįstu, kad jie yra reikalingi, todėl pirmiau pateiktame vaizdo įraše jie pateikiami kaip nuoroda.

Galutinės mintys apie mūsų nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalgą

Mūsų išsamią nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalgą užbaigiame atsisveikinimo įspūdžiais. Man labai imponuoja jų veikimas, nes išbandžiau juos daugybėje įrenginių ir nesusidūriau su jokia suderinamumo problema. Kiekvienas prijungtas įrenginys – nuo žaidimų konsolių iki išmaniųjų telefonų – su monitoriumi veikė nepriekaištingai.

Nešiojamasis monitorius su rašikliu puikiai veikia su "Forza Horizon 5
Nešiojamasis monitorius su rašikliu puikiai veikia su „Forza Horizon 5

Naudojimo paprastumas yra išskirtinis bruožas – nėra jokio sudėtingumo. Nešiojamasis ekranas palaiko kitų įrenginių įkrovimą, užtikrina HDMI jungtį ir suteikia jutiklinio ekrano funkcijas senesniems mini kompiuteriams, kuriuose nėra C tipo prievadų. Jį taip pat išbandėme kaip „Windows” pagrindu veikiančių delninių kompiuterių prijungimo stotelę ir visais atvejais jis veikė be trikdžių, o tai patvirtina jo patikimumą ir patogų dizainą.

Specializuotos monitoriaus versijos atitinka įvairius profesinius poreikius. Su plunksna suderinamas monitorius yra neįkainojamas piešimo, animacijos ar rašymo menininkams, nes leidžia atlikti tikslias sąveikas, pavyzdžiui, atlikti apklausas su interaktyviaisiais meniu. Spalvoms svarbiems darbams tokiose pramonės šakose kaip spauda ir fotografija skirta „Adobe RGB” suderinamumo su „Adobe RGB” versija ir integruotas akumuliatorius užtikrina spalvų derinimo tikslumą. Tuo tarpu standartinis modelis su akumuliatoriumi yra puikus palydovas keliautojams, norintiems išsaugoti savo įrenginio energiją. Ieškantiems nebrangios namų sąrankos, be baterijos veikiantis variantas yra idealus antrinio ekrano variantas, leidžiantis išlaikyti mažas išlaidas, tačiau nesumažinantis naudingumo.

Akvariumo vaizdo įrašai tikrai rodo kokybę
Akvariumo vaizdo įrašai tikrai rodo kokybę

Nešiojamojo monitoriaus pritaikymo galimybės yra labai plačios ir toli gražu neapsiriboja tuo, ką ištyrėme savo biuro aplinkoje. Jie gali tarnauti kaip interaktyvūs ekranai klientų užsakymams mažmeninėje prekyboje, dronų operatoriams suteikti galimybę matyti vaizdus iš oro, vaizdo operatoriams – filmuoti realiuoju laiku ir net būti patogios namų stebėjimo sistemos. Norime išgirsti jūsų nuomonę – kokių naujoviškų nešiojamojo monitoriaus panaudojimo būdų įsivaizduojate? Pasidalykite savo mintimis ir idėjomis komentaruose!

Daugiau informacijos apie nešiojamąjį monitorių su rašikliu galite sužinoti ir užsisakyti čia. Naudokite kodą PORTMON5OFF ant kasos už 5% off. Kodas nustos galioti po vieno mėnesio nuo šios apžvalgos paskelbimo ir jo negalima naudoti per parduotuvių pardavimus ar kitas akcijas.

Tai užbaigia mūsų „DroiX” nešiojamojo monitoriaus su rašikliu apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga!