Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Geriausi rankiniai žaidimų kompiuteriai 2023 m. su vaizdo įrašu

Best Handheld Gaming PC 2023
Best Handheld Gaming PC 2023

Ar kada nors norėjote žaisti AAA kokybės žaidimus keliaudami? Dėl technologijų pažangos tokios svajonės pagaliau gali tapti realybe! Peržiūrėkite šį straipsnį ir sužinokite, kokie geriausi nešiojamasis žaidimų kompiuteris jums tinka!

Iki šiol vienintelis būdas žaisti aukštos kokybės grafikos, sudėtingos animacijos ir apskritai AAA žaidimus buvo investuoti į brangų žaidimų stalinį kompiuterį arba nepatogiai didelį žaidimų nešiojamąjį kompiuterį. Be jų didelė žaidimų rinkos dalis apskritai buvo neprieinama.

Tačiau taip jau nebėra! Palyginti su prieš penkerius metus buvusia technologija, integruota grafika nuėjo labai ilgą kelią, leidžiantį gaminti vis mažesnius įrenginius, tačiau kartu užtikrinantį neįtikėtiną žaidimų patirtį.

Šiame pirkimo vadove apžvelgsime keletą geriausių nešiojamuosius žaidimų kompiuterius kurie, mūsų manymu, yra verti jūsų laiko ir kuriuos galima įsigyti dabar. Skaitykite toliau link pabaigos, nes turime keletą sistemos ir žaidimų našumo lyginamųjų testų rezultatų, su kuriais galime palyginti naujausius delninius kompiuterius.

Čia sukūrėme naują straipsnį apie geriausius 2024 m. nešiojamuosius žaidimų kompiuterius.

Geriausias delninis žaidimų kompiuteris Vaizdo įrašas

Geriausias delninis žaidimų kompiuteris Vaizdo įrašas

Geriausi nešiojamieji žaidimų kompiuteriai

#1. GPD WIN 4 2023 – geriausias nešiojamasis rankinis žaidimų kompiuteris

Išpakavus GPD WIN 4 2023, prie jo pridedami įvairūs priedai: ekrano apsauga, C tipo USB laidas įkrovimui, C tipo USB adapteris į A tipo adapterį, rankos dirželis ir naudotojo šaliai pritaikytas įkroviklis. Dizainas išlieka vizualiai panašus į pirmtako, jo matmenys yra maždaug 8,6 x 3,6 x 1,1 colio, o svoris – apie 598 g.

Prietaise yra 6 colių H-IPS jutiklinis 1920×1080 raiškos ekranas, kuris gali veikti 40 ir 60 Hz dažniu. Ekranas pakeliamas, kad atsidarytų apšviesta klaviatūra, optimizuota rašyti nykščiu ir žaisti, o ne daug rašyti. ” GPD WIN 4 2023 ” yra gerai aprūpintas žaidimų mygtukais, analoginėmis lazdelėmis, „D-Pad”, peties ir gaiduko mygtukais bei kitais svarbiais prievadais ir mygtukais.

GPD WIN 4 2023 Peržiūrėti CoD MW2
GPD WIN 4 2023 7840U

GPD WIN 4 2023 yra dviejų variantų. Galingesniame nešiojamajame žaidimų kompiuteryje naudojamas „AMD Ryzen 7 7840U” procesorius ir „AMD Radeon 780M” GPU. Priklausomai nuo naudotojo pageidavimų, šiame variante galima įrengti 32 arba 64 GB LPDDR5x operatyviosios atminties, veikiančios 6400 MT/s sparta, o saugyklą galima rinktis nuo 512 GB iki 4 TB NVMe SSD. Alternatyviame modelyje įmontuotas „AMD Ryzen 5 7640U” procesorius su „AMD Radeon 760M” grafika, 16 GB LPDDR5x RAM ir 512 GB NVMe SSD kaupiklis. Abiejuose modeliuose yra „WiFi 6”, „Bluetooth 5.2” ir papildomas 4G LTE modulis. Kiekvienas iš jų veikia su 45,62 Wh įkraunamu akumuliatoriumi, todėl bandymų metu buvo pasiektas panašus veikimo laikas.

Lyginamieji bandymai atskleidė akivaizdžius abiejų modelių skirtumus. Vidutiniškai 7840U variantas parodė maždaug 16 % našumo pranašumą, palyginti su 7640U variantu 1080P raiškoje, įvairiuose žaidimų lyginamuosiuose testuose, o 720P raiškoje šis skirtumas šiek tiek sumažėjo iki 13 %. Šis našumo skirtumas atsispindi ir atitinkamose GPD WIN 4 2023 kainose: galingesnio modelio kaina yra maždaug 20 % didesnė. Šis skirtumas yra reikšmingas, kalbant apie papildomus kadrus per sekundę žaidimo metu, todėl potencialūs pirkėjai, spręsdami, kurį modelį įsigyti, turėtų atsižvelgti į šiuos našumo rodiklius, palyginti su kaina.

Yuzu emuliatorius veikia puikiai!
„Yuzu” emuliatorius puikiai veikia ir 7840U, ir 7640U!

GPD WIN 4 2023 išlieka patrauklus pasirinkimas tiems, kurie ieško galingo kišeninio žaidimų nešiojamojo kompiuterio. Jos našumas prilygsta tokiems konkurentams kaip GPD WIN MAX 2 2023, AOKZOE A1 Pro ir AYA NEO 2S. Nauja šio modelio prievado ” Oculink” jungtis atveria galimybes naudotojams padidinti savo įrenginio našumą prijungus jį prie GPD G1 eGPU prijungimo stoties. Ši funkcija žada gerokai padidinti našumą ir ją verta apsvarstyti tiems, kurie ieško papildomos galios.

Tiems, kurie svarsto galimybę atnaujinti ankstesnį 6800U modelį, GPD WIN 4 2023 „Ryzen 7” variantas gerokai padidina našumą. Naujokams, priklausomai nuo biudžeto, verta įsigyti bet kurį iš šių modelių, o papildomas privalumas – galimas našumo padidinimas naudojant „Oculink” prievadą.

Sužinoti daugiau ir įsigyti GPD WIN 4 galite čia. Visą apžvalgą skaitykite čia: GPD WIN 4 2023 apžvalga

Kas mums patinka!

  • Puikūs dalykai, pvz., 7840U procesorius mažame delniniame kompiuteryje
  • Dydis yra nuostabus, telpa į kišenę
  • Pastumkite ekraną į viršų, kad pamatytumėte mini klaviatūrą
  • Padidinkite savo žaidimų galią su GPD G1 doko stotimi

Kas mums nepatinka…

  • GPD „Motion Assistant” programinė įranga yra paprasta, bet funkcionali
  • Labai mažą tekstą žaidimuose kartais gali būti šiek tiek sudėtinga perskaityti

#2. „AYANEO Slide” – geriausio nešiojamojo žaidimų kompiuterio antroji vieta

AYANEO Slide ” – tai nešiojamasis žaidimų kompiuteris, sukurtas siekiant įsitvirtinti retro žaidimų pasaulyje. Techniniu požiūriu šis prietaisas yra tvirtai įrengtas. Jis turi 6 colių IPS jutiklinį ekraną su 1080P skiriamąja geba, todėl vaizdas yra ryškus ir gyvas. Unikalus stumdomas ekranas, kuriame matoma klaviatūra, prisideda prie ergonomiško dizaino. „AYA NEO Slide” naudoja ” AMD Ryzen 7 7840U ” procesorių, turintį 8 branduolius ir 16 gijų, galintį pasiekti iki 5,1 GHz dažnį ir 28 W TDP. Grafiką tvarko „AMD Radeon 780M” GPU. Siūlomos 16 GB, 32 GB arba 64 GB LPDDR5X operatyviosios atminties parinktys, kurios BIOS neužblokuotos iki 7500 MHz, o atminties parinktys – nuo 512 GB iki 4 TB M.2 2280. PCIe 4.0 SSD. Ryšiams palaikyti yra „WiFi 6E” ir „Bluetooth 5.2”. Prietaisą maitina 46,2Wh akumuliatorius, prie jo pridedamas 65 W įkroviklis ir įvairūs adapteriai.

AYA NEO Slide ekrano kampas
AYA NEO Slide ekrano kampas

Kalbant apie našumą, AYA NEO Slide rodo aukštų ir žemų rezultatų derinį įvairiuose lyginamuosiuose testuose. „PCMark” testuose, kuriuose vertinamos bendrosios naudojimo galimybės, pavyzdžiui, naršymas internete ir vaizdo įrašų redagavimas, jis surinko 5510 taškų, t. y. šiek tiek mažiau nei vidutiniškai. Tačiau „3DMark” žaidimų našumo testuose, įskaitant „Time Spy”, „Night Raid” ir „Fire Strike” lyginamuosius testus, jis pasirodė puikiai ir parodė įspūdingus rezultatus. Žaidimų lyginamieji testai, pavyzdžiui, „Forza Horizon 5”, „Shadow of the Tomb Raider” ir „Street Fighter 6″, taip pat parodė puikų našumą esant skirtingoms skiriamosioms geboms ir TDP nustatymams. Išsamią ” AYANEO Slide” apžvalgą galite perskaityti čia, kur pateikiama išsami našumo analizė.

AYANEO Slide” yra patrauklus pasirinkimas ieškantiems nešiojamojo, didelio našumo nešiojamojo žaidimų kompiuterio. Jo išskirtinės savybės, tokios kaip naujoviškas slankiojantis ekranas, patogus dizainas ir pritaikomas RGB apšvietimas, daro jį daugiau nei tik žaidimų įrenginiu. Galingos aparatinės įrangos, įskaitant aukščiausio lygio AMD Ryzen 7 procesorių, ir universalios programinės įrangos, pavyzdžiui, AYA SPACE perdangos, derinys leidžia jam tapti rimtu varžovu prieš panašius įrenginius, pavyzdžiui, GPD WIN 4. Puikus emuliacijos našumas ir paprastas naudojimas tiek retro, tiek šiuolaikiniams žaidimams daro jį geriausiu nešiojamuoju žaidimų kompiuteriu žaidėjams, ieškantiems nešiojamumo, galios ir unikalaus dizaino derinio.

Kas mums patinka!

  • Puikus išstumiamas ekranas
  • Greitas 7840U procesorius
  • Tinkama naudoti klaviatūra
  • AYA Space programinė įranga

Kas mums nepatinka…

  • Šiek tiek masyvesnis nei „Win 4

#3. GPD WIN Mini – geriausias delninis žaidimų kompiuteris su klaviatūra

GPD WIN Mini ” yra mobilusis žaidimų kompiuteris, kuriame dera kompaktiškumas ir galingas veikimas. Jis yra maždaug 6,6 x 4,29 x 0,98 colių dydžio ir sveria 520 g, todėl jį galima lengvai nešiotis. Prietaise yra 7 colių LTPS jutiklinis ekranas su 1080P raiška, palaikantis 60 Hz ir 120 Hz atnaujinimo dažnį. GPD WIN Mini galima įsigyti dviejų konfigūracijų: viena su AMD Ryzen 7 7840U CPU (8 branduoliai ir 16 gijų iki 5,1 GHz) ir AMD Radeon 780M GPU, kita su AMD Ryzen 5 7640U CPU (6 branduoliai ir 12 gijų iki 4,9 GHz) ir AMD Radeon 780M GPU. „AMD Radeon 760M GPU. „Ryzen 7” modelyje siūloma 32 GB LPDDR5 RAM ir iki 2 TB PCIe SSD saugykla, o „Ryzen 5” modelyje – 16 GB RAM ir 512 GB saugykla. Abiejuose modeliuose yra apšviesta klaviatūra, du „Hall” efekto vairalazdės, keli USB prievadai, „Oculink” prievadas GPD G1 eGPU prijungimo stočiai, „micro SD” kortelių skaitytuvas, „Wi-Fi 6” ir „Bluetooth 5.2” palaikymas. Priklausomai nuo naudojimo, akumuliatorius veikia nuo 3 iki 14 valandų.

Atlikus lyginamuosius testus, GPD WIN Mini našumas buvo panašus į kitų 7840U modelių našumą, tačiau dėl skirtingų tvarkyklių jis šiek tiek skyrėsi. „3DMark” testuose („Time Spy”, „Fire Strike” ir „Night Raid”) jis parodė šiek tiek prastesnius rezultatus nei panašūs modeliai. Žaidimų, įskaitant „Forza Horizon 5”, „Shadow of the Tomb Raider” ir „Cyberpunk 2077”, lyginamieji testai atskleidė padorius FPS rezultatus 1080P raiškoje su įvairiomis TDP, o našumo skirtumus lėmė tvarkyklių skirtumai. Prietaisas efektyviai paleidžia tokius žaidimus kaip „Starfield”, taip parodydamas, kad jis gali dirbti su dabartiniais žaidimų pavadinimais. Išsamią GPD WIN Mini apžvalgą skaitykite čia, kad sužinotumėte visus lyginamųjų testų rezultatus ir palyginimą.

GPD WIN Mini ” užtikrina pusiausvyrą tarp nešiojamumo ir funkcionalumo, sujungdamas GPD WIN 4 ir WIN MAX 2 serijų aspektus. Dėl didesnio ekrano kompaktiškame korpuse patogiau žaisti ilgesnį laiką, o prie horizontalios valdymo elementų orientacijos lengva prisitaikyti. Šiek tiek didesnė nei WIN 4 klaviatūra vis dar nėra pritaikyta ilgam rašymui, tačiau jos pakanka trumpiems įvesties veiksmams atlikti. Išorinės temperatūros problemos, nustatytos beta versijoje, buvo ištaisytos prieš galutinį modelį, todėl dabar tai nėra problema. Šis įrenginys yra stiprus pretendentas į geriausio nešiojamojo žaidimų kompiuterio titulą tiems, kurie ieško nešiojamojo kompiuterio formato nešiojamojo kompiuterio funkcionalumo ir žaidimų galios pusiausvyros.


#4. GPD WIN MAX 2 2023 delninis kompiuteris

GPD WIN MAX 2 7840U apžvalga
GPD WIN MAX 2 2023 7640U apžvalga

GPD WIN MAX 2 2023 ” yra naujausia nešiojamojo žaidimų kompiuterio iteracija, pakeitusi ankstesnių metų pirmtaką – „GPD WIN MAX 2” modelį. Fiziniai matmenys išliko tokie patys: 2023 m. modelio matmenys yra 8,9 x 6,2 x 0,9 colio, o svoris – maždaug 1005 gramai.

Oceanhorn 2
„Oceanhorn 2” ant GPD WIN MAX 2 2023

Prietaise yra daugybė prievadų, įskaitant 3,5 mm ausinių lizdą, didelės spartos „OCuLink” prievadą, suderinamą su GPD G1 prijungimo stotis, HDMI prievadas, du C tipo USB prievadai (USB 4 ir USB 3.2 Gen 2), taip pat pilno dydžio ir „micro SD” kortelių lizdai. Prie įrenginio taip pat galima prijungti papildomą vienpusį SSD diską ir 4G LTE modulį.

Programėlė GPD Motion Assist
Programėlė GPD Motion Assist

Viduje GPD WIN MAX 2 2023 turi didelį 10,1 colio jutiklinį ekraną, kurio numatytoji skiriamoji geba yra 1920 × 1200, o maksimali – 2560 × 1600. Be to, prietaise yra 2 megapikselių kamera ant vyrio, žaidimų valdymo įtaisai, įskaitant salės efekto jutiklio lazdeles, jutiklinis kilimėlis ir apšviesta žemo profilio klaviatūra, kuria patogu rašyti.

GPD WIN MAX 2 2023 yra dviejų skirtingų modelių, kurie skiriasi techninėmis specifikacijomis. 7640U modelyje naudojamas „AMD Ryzen 5 7640U” procesorius, suporuotas su „AMD Radeon 760M” GPU, 16 GB LPDDR5x operatyviosios atminties ir 1 TB m.2 2280 SSD su papildomu išplėtimo lizdu.

GPD WIN MAX 2 ir "Ryujinx" emuliatorius
GPD WIN MAX 2 ir „Ryujinx” emuliatorius

Kita vertus, pažangesniame 7840U modelyje naudojamas „AMD Ryzen 7 7840U” procesorius, „AMD Radeon 780M” GPU ir 32 arba 64 GB LPDDR5x operatyviosios atminties. Jame taip pat yra talpesnė 2 TB m.2 2280 SSD saugykla. Abiejuose modeliuose naudojamas 10,1″ IPS jutiklinis ekranas su panašiomis ekrano specifikacijomis ir 2 MP kamera su 1612×121212 raiška.

Atlikus našumo bandymus, GPD WIN MAX 2 2023 pasiekė daug žadančių rezultatų: ventiliatoriaus triukšmas buvo 61 dB, o temperatūra – 61 °C. Atlikus akumuliatoriaus veikimo trukmės bandymus nustatyta, kad, esant 28 W TDP, neveikos režimu jis veikia 8 valandas ir 10 minučių, o veikiant „Street Fighter 6” maksimaliais grafikos nustatymais – 1 valandą ir 45 minutes. Palyginus su senesniais 6800U modeliais, matyti, kad našumas padidėjo – įvairiose žaidimų lyginamosiose analizėse jis padidėjo nuo 5,7 % iki 16 %.

Daugiau informacijos galite sužinoti ir užsisakyti GPD WIN MAX 2 2023 čia. Visą apžvalgą skaitykite čia: GPD WIN MAX 2 2023 7840U apžvalga čia ir mūsų GPD WIN MAX 2 2023 7640U apžvalga čia.

Kas mums patinka!

  • Didžiulis 10,1 colio IPS jutiklinis ekranas su 1920×1200 taškų raiška, palaikantis iki 2560×1680 taškų raišką
  • „OcuLink” prievadas didelio našumo žaidimams
  • Patogūs žaidimų valdikliai, kuriuos galima paslėpti už nuimamo skydelio, kad jie atrodytų profesionaliai
  • Jame galima paleisti AAA „Windows” žaidimus puikiais nustatymais
  • Palaiko aukštesnės klasės konsolės emuliaciją
  • Du C tipo USB prievadai „WiFi 6” ir „Bluetooth 5” greitam duomenų perdavimui

Kas mums nepatinka…

  • Jis labai didelis, netelpa į kišenę!

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.