Ankstesni įrašai
Šiame skyriuje apžvelgsime senesnius įrašus, kurie buvo atidėti į šalį, kad užleistų vietą naujesniems ir geresniems retro delninių kompiuterių emuliatoriams. Tačiau nesuklyskite, jei galite juos rasti, jie vis tiek yra puikūs delniniai kompiuteriai!
RG351MP
Kas tai yra?
RG351MP galima laikyti trečiosios ANBERNIC retro delninių kompiuterių kartos „gulbės giesme”, sujungiančia daugybę gerai įvertintų savybių į vieną bendrą įrenginį.
Pirmasis iš šių dviejų bruožų – tai RG351V būdingas 4:3, 640×480 formato ekranas. Toks kraštinių santykis leidžia tiksliai perkelti daugumą retro žaidimų. Kadangi tuo laikotarpiu, kai buvo išleista dauguma platformų, kurias gali imituoti šis delninis kompiuteris, 4:3 kraštinių santykis buvo norma.
Antrasis gerai įvertintas bruožas – metalinis RG351M korpusas. Nors dėl metalinių korpusų įrenginys yra šiek tiek sunkesnis, jie suteikia bendrą „premium” pojūtį.
Paskutinė funkcija, perkelta iš senesnių versijų, yra dvigubos „microSD” kortelės konstrukcija. Vietoj to, kad viskas būtų vienoje „microSD” kortelėje, operacinės sistemos ir žaidimų rinkinius galima padalyti į atskiras korteles, kad būtų lengviau juos valdyti.
RG351MP naudojamas SoC yra „RockChip RK3326”, o tai reiškia, kad iki pat 5-osios kartos konsolių našumas yra beveik nepriekaištingas. Pasiekus 5-ąją kartą, tik „Playstation 1” emuliacija dažniausiai yra be problemų. Kitose platformose dažniausiai negalima žaisti (Dreamcast/Saturn) arba galima žaisti tik atskirus žaidimus (N64).
Įdomu tai, kad PSP emuliacija taip pat yra stebėtinai stabili (panaši į N64).
Jei norite sužinoti daugiau apie šį didįjį 351 retro delninių kompiuterių emuliatorių finalą, skaitykite mūsų RG351MP apžvalgą arba įsigykite RG351MP iš „DroiX” dar šiandien.
Kas mums patinka!
- Ryškus 4:3 formato ekranas leidžia tiksliai mastelizuoti daugumą retro platformų.
- Aukščiausios kokybės, svarus metalinis korpusas.
Kas mums nepatinka!
- Nėra vidinio „Wi-Fi”, todėl jums reikės rakto.
- Šiek tiek vėlu – nauja delninių kompiuterių „karta” jau visai netoli.
RG351V
ANBERNIC RG351V yra trečiasis „Anbernic” trečiosios kartos retro delninių kompiuterių emuliatorių įrašas. Labiausiai į akis krintantis bruožas – unikalus formos faktorius (palyginti su RG351P ir RG351M).
Skirtingai nuo kitų modelių, RG351V yra vertikalaus išdėstymo. Virš valdiklių yra 640×480, 4:3 formato ekranas. Tai suteikia kitokį ergonomiškumo pojūtį, kuris kai kuriems žmonėms gali tikti arba netikti, priklausomai nuo jų pageidavimų.
Kaip ir RG351P bei RG351M, RG351V turi tą patį „Rockchip RK 3266 SoC”. Taigi juo galima atkurti daugelį tų pačių pavadinimų. Tačiau 4:3 formato ekranas leidžia geriau išnaudoti ekraną apskritai, nes jis labiau suderinamas su įvairesnėmis retro konsolėmis.
Į RG351V taip pat sugrįžta RG350 kartos RG351V dviejų SD kortelių sistema. Galite atskirai tvarkyti programinės įrangos ir žaidimų kolekcijas.
Kaip ir 351M, jame taip pat integruotas „Wi-Fi”, todėl nereikia USB „Wi-Fi” rakto.
Apskritai manome, kad RG351V yra vienas geriausių retro delninių kompiuterių. Dėl prieinamos kainos derinio.
Jei norite sužinoti daugiau apie šį neįtikėtiną retro delninį kompiuterį, kviečiame susipažinti su mūsų RG351V apžvalga! Be to, susipažinkite su geriausiomis RG351 pasirinktinėmis programinėmis įrangomis, kurios tikrai pagerins jūsų patirtį naudojant šį prietaisą!
Kas mums patinka!
- 4:3 ekranas puikiai tinka retro žaidimams.
- Du „microSD” kortelių lizdai!
- Įmontuotas „Wi-Fi”, todėl nereikia rakto.
Kas mums nepatinka!
- Trūksta antrojo analoginio valdiklio. Nereikšminga, bet vis tiek gaila.
GameForce Chi
Kas tai yra?
„GameForce Chi” yra retro delninių kompiuterių scenos naujoko, taikliai pavadinto „GameForce”, sumanymas. 2021 m. viduryje šis neįprastai atrodantis delninis kompiuteris pasirodė rinkoje.
Nors jis buvo teigiamai sutiktas, deja, į jį nebuvo atsižvelgta, nes rinka tuo metu jau buvo labai prisotinta įvairių RK3326 delninių kompiuterių. Tiesiog nebuvo daug erdvės, kurioje jis galėtų gerokai pasistūmėti į priekį.
Tačiau tai nereiškia, kad jis yra prastesnis už savo konkurentus! Kalbant apie našumą, „GameForce Chi” našumu nenusileidžia bet kuriam Rk3326 delniniam kompiuteriui. Mėgaukitės beveik tobulu greičiu visose PS1 ir ankstesnėse sistemose. N64 ir PSP emuliacija yra nestabili, o „Saturn/Dreamcast” ir kiti įrenginiai dažniausiai yra neperskaitomi.
„GameForce Chi” taip pat turi aukštos kokybės 480p IPS ekraną su 4:3 santykiu, todėl šis retro delninis kompiuteris puikiai tinka visiems klasikiniams žaidimams atkurti.
Jei norite sužinoti daugiau apie šį retro delninį kompiuterį, peržiūrėkite mūsų apžvalgą. Taip pat galite įsigyti ” GameForce Chi” iš „DroiX” jau šiandien!
Kas mums patinka!
- Vizualiai išskirtinis, žaismingas dizainas.
- 4:3 ekranas!
- Oficialiai remia EmuELEC.
Kas mums nepatinka!
- Mygtukų trūkumas… Nėra L3/R3 arba garsumo ratuko ir (arba) svirties.
- Atvyko į jau prisotintą rinką
Retroid Pocket 2
Kas tai yra?
„Retroid Pocket 2” yra neįprastas delninis kompiuteris daugeliu aspektų. Visų pirma, tai vienas iš nedaugelio išleistų delninių kompiuterių, kuriame įdiegta „Android” operacinė sistema, o ne tradicinė nuosavybinė arba atvirojo kodo „Linux” pagrindu veikianti retro delninė.
Antra, jis nukrypsta nuo „RockChip SoC” ir vietoj to naudoja „Cortex-A7”. Nors realus našumas yra labai panašus į RK3326 našumą, nėra jokių reikšmingų privalumų ar trūkumų, į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį.
Kadangi prietaise veikia „Android”, iškart po įdiegimo galėsite naudotis daugeliu brandžių ir optimizuotų emuliatorių. Galite pridėti ir daugiau (tačiau atkreipkite dėmesį, kad „Play Store” pagal numatytuosius nustatymus yra išjungta, nes ji gali būti resursų eikvojimo įrankis žemos specifikacijos įrenginiuose).
Retroid Pocket 2 retro delninio kompiuterio emuliatorius gali atlikti vieną papildomą šaunų dalyką – transliuoti žaidimus per „Steam Link” ar panašias programas, todėl techniškai jis gali „žaisti” žaidimus, kurie gerokai pranoksta jo svorį (su nedideliu įvesties vėlavimu).
Be to, „Retroid Pocket 2” yra įvairių spalvų, todėl jis puikiai tinka dovanoti broliams ir seserims, nes kiekvienas iš jų gali turėti savo unikalią išvaizdą.
Peržiūrėkite mūsų apžvalgą arba nusipirkite jį šiandien!
Kas mums patinka!
- „Android”! Galimybė naudotis įvairiais emuliatoriais iškart po įdiegimo.
- Spalvų įvairovė, puiki dovana keliems žmonėms iš karto.
- „Retroid OS” yra naudinga retro žaidimų naujokams.
Kas mums nepatinka!
- Skaitmeninių mygtukų trūkumas – tačiau tai daugiausia mūsų pageidavimas.
- „Android” vartotojo sąsaja gali būti šiek tiek vangi.
RG300X
Kas mums patinka!
- Dvigubas nostalgijos pliūpsnis – primenančios spalvos ir atskirai primenanti forma.
- Tai pirmasis ANBERNIC delninis kompiuteris su (mini-)HDMI išvestimi per gana ilgą laiką.
Kas mums nepatinka!
- Mikroschemų rinkinys yra šiek tiek pasenęs.
- Blizgi apdaila reiškia, kad ji yra pirštų atspaudų magnetas.
- Paleidimo / pasirinkimo šviesos diodai šiek tiek nereikalingi.
Kas tai yra?
RG300X yra keistas delninis kompiuteris, išleistas tarp RG351V ir RG351MP. Tai pirmas per kurį laiką retro delninių kompiuterių emuliatorius, naudojantis „Ingenic JZ42770” mikroschemų rinkinį. Tai, kas buvo naudojama ankstesnės kartos ANBERNIC delninukuose.
Dėl senesnio mikroschemų rinkinio sumažėjo našumas, palyginti su 351 šeimos mikroschemų rinkiniu. Nors „Playstation 1” emuliacija yra beveik tobula, bet visi tos pačios kartos ar naujesni įrenginiai neveikia.
Dėl mažesnio našumo ir mažesnės kainos jūsų gyvenimo geekas ar žaidėjas gali gauti ekonomiškesnę dovaną.
Papildoma šauni RG300X funkcija – galimybė per mini HDMI prievadą įrenginio ekraną išvesti į didesnį televizorių ar monitorių. Deja, šios funkcijos nebuvo visoje 351-oje kartoje.
Jei norite gauti daugiau informacijos apie šį retro delninį kompiuterį, peržiūrėkite mūsų apžvalgą. Šiandien taip pat galite jį įsigyti iš „DroiX”!
„RetroFlag GPI” dėklas
Kas mums patinka!
- Labai nostalgiškas dizainas, kuris iš karto atpažįstamas iš pirmo žvilgsnio.
- Kadangi įrenginys yra „pasidaryk pats” pobūdžio, tai yra gražus trumpas techninis projektas ir jauniems, ir vyresniems.
- Kasetės sistema tikrai šauni!
Kas mums nepatinka!
- Ne toks galingas.
- Nostalgija neįveikia ergonomikos trūkumo – ne veltui dizainas buvo perkeltas į kitas versijas.
Kas tai yra?
„RetroFlag GPI Case” yra unikalus tarp kitų čia pateiktų pasiūlymų. Pats savaime jis nėra žaidimų kišeninis kompiuteris. Tai yra apvalkalas, skirtas naudoti su „Raspberry Pi Zero” ir „Raspberry Pi Zero W”, kurie yra du labai maži vienos plokštės kompiuteriai, naudojami įvairiose programose.
Viena iš tokių programų yra žaidimai . „Raspberry Pi Zero” linija yra pakankamai galinga, kad galėtų veikti su platformomis iki 16 bitų eros. Tačiau toliau viskas greitai tampa nebeįmanoma žaisti.
„RetroFlag GPI” dėklo ypatybė yra jo dizainas. Bet kuris žaidėjas, bent šiek tiek susipažinęs su šios medijos istorija, turėtų iš karto atpažinti, kad tai – duoklė „Game Boy”. Jis netgi maitinamas AA tipo baterijomis!
Norėdami surinkti įrenginį (nes jis nėra iš anksto sumontuotas), prijunkite spausdintinę plokštę su aviečių pi į įrenginio „kasetę”. Tada galite jį įdėti ir išimti, kaip ir tikrame žaidimų berniuke. Tai nesudėtingas procesas, jam atlikti reikia tik mažo atsuktuvo su filipsine galvute.
Jei jus domina „RetroFlag GPi Case” įsigijimas, galite jį įsigyti iš „DroiX” kaip atskirą dėklą arba iš anksto surinktą įrenginį su „Raspberry Pi Zero W”.
Apibendrinimas
Peržiūrėkite visus geriausius šiame straipsnyje pateiktus retro delninių kompiuterių emuliatorius!
Modelis | Procesorius | Ekranas | Operacinė sistema | Pirkimo nuoroda |
---|---|---|---|---|
Retroid Pocket 2 Plus | „Unisoc Tiger T310”; Keturių branduolių @ 1,8 GHz | 640x480p; 4:3; 3,5″ | „Android 9.0 | Pirkti dabar |
MIYOO MINI | ARM Cortex-A7 dviejų branduolių @ 1,2 GHz | 640x480p; 4:3; 2,8″ | Pasirinktinis (pagrįstas „Linux”) | Pirkti dabar |
ANBERNIC RG351MP | „RockChip RK3326”; Keturių branduolių @ 1,5 GHz | 640x480p; 4:3; 3,5″ | EmuELEC (pasirinktinis) | Pirkti dabar |
Gameforce Chi | „RockChip RK3326”; Keturių branduolių @ 1,5 GHz | 640x480p; 4:3; 3,45″ | EmuELEC (oficialus) | Pirkti dabar |
„RetroFlag GPi | Kintamas (priklauso nuo naudojamo „Raspberry Pi”) | 320x240p; 4:3; 2,8″ | Kintamas (RetroPie, Lakka ir kt.) | Pirkti dabar |
Retroid Pocket 2 | „Cortex-A7”; keturių branduolių @ 1,5 GHz | 640x480p; 4:3; 3,5″ | „Android 6.0” + „RetroidOS | Pirkti dabar |
RG300X | „Ingenic JZ4770”; Dviejų branduolių @ 1,0 GHz, dviejų branduolių | 480×320; 3:2; 3″ | OpenDinguX | Pirkti dabar |
RG552 | „Rockchip RK3339” @ 1,8 GHz; Šešiabriaunis | 1920×1152; 5:3; 3.36″ | „Android 7.1” + „Batocera | Pirkti dabar |