Chat with us, powered by LiveChat

Archives

ONE Netbook A1 Pro apžvalga su vaizdo įrašu – Ultrabook ir planšetinis kompiuteris su posūkiu

ONE Netbook A1 Pro Review
ONE Netbook A1 Pro Review
ONE Netbook A1 Pro apžvalga
  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4)

Santrauka

„ONE Netbook A1 Pro” – 7 colių 1200P IPS jutiklinio ekrano ultrabook’o ir planšetinio kompiuterio hibridas, kuriame suderintas nešiojamumas ir universalumas.

Overall
4.4
Sending
User Review
3 (2 votes)

Pros

  • Kompaktiškas ir lengvas dizainas
    Įvairiapusės ryšio galimybės, įskaitant RS232 prievadą
    Inovatyvus dizainas, skirtas dvejopam naudojimui
    Didelės skiriamosios gebos IPS jutiklinis ekranas

Cons

  • Lėtesnis kelių branduolių našumas nei GPD Pocket 3

 

„ONE Netbook A1 Pro” yra ultrabookas, kuris veikia kaip tradicinis nešiojamasis kompiuteris, o greitai pasukus ir apvertus virsta į planšetinį kompiuterį panašiu įrenginiu. Savo „ONE Netbook A1 Pro” apžvalgoje mes jį patikrinsime išsamiau, atliksime keletą lyginamųjų testų, palyginsime su panašiu ” GPD Pocket 3″ ir išbandysime su ” ONEXGPU eGPU” prijungimo stotimi, kad galėtume žaisti žaidimus.

One Netbook A1 Pro peržiūros vaizdo įrašas

One Netbook A1 Pro išpakavimas

Pirmiausia iš dėžės ištraukiamas pats „A1 Pro” ultrabookas. Po akimirkos jį patikrinsime išsamiau.

ONE Netbook A1 Pro apžvalga
ONE Netbook A1 Pro išpakuotas

Voko viduje yra pradžios vadovas anglų ir kinų kalbomis. Dėžutėje yra įkroviklis ir C tipo USB laidas. Pridėsime jūsų šaliai tinkamą adapterį.

ONE Netbook A1 Pro išpakavimas
ONE Netbook A1 Pro išpakavimas

„One Netbook A1 Pro” apžvalga

A1 Pro yra 6,8 x 5,35 x 0,74 colių (17,3 x 13,6 x 1,9 cm) dydžio ir sveria 550 g. Ekranas yra 7 colių IPS jutiklinis ekranas su 1200P raiška. Bendra vaizdo kokybė yra gera, ryškumas ir spalvos geros.

ONE Netbook A1 Pro matmenys
ONE Netbook A1 Pro matmenys

Apatinėje „A1 Pro” dalyje yra įjungimo mygtukas su integruotu pirštų atspaudų skaitytuvu, skirtu prisijungti. Žemiau yra apšviesta QWERTY klaviatūra, nepaisant mažo ultrabookų dydžio, pagrindiniai klavišai yra gana dideli ir jais lengva rašyti. Likusieji klavišai yra mažesni, tačiau tai yra geras kompromisas tarp to, ar juos galima naudoti, ar ne.

ONE Netbook A1 Pro klaviatūra
ONE Netbook A1 Pro klaviatūra

Kairėje pusėje yra „USB 4 Type-C” prievadas, prie kurio galite prijungti didelio našumo įrenginius, pvz., „eGPU” prijungimo stotelę.

ONE Netbook A1 Pro kairysis vaizdas
ONE Netbook A1 Pro kairysis vaizdas

Dešinėje pusėje yra 3,5 mm garso prievadas ir „micro SD” kortelės lizdas.

ONE Netbook A1 Pro dešinysis vaizdas
ONE Netbook A1 Pro dešinysis vaizdas

Galinėje pusėje yra RS232 nuoseklusis prievadas, „micro HDMI” ir du USB 3 prievadai. Baigiame RJ45 eterneto prievadu.

ONE Netbook A1 Pro galinis vaizdas
ONE Netbook A1 Pro galinis vaizdas

Viršutinė dalis gali būti sulankstoma kaip įprastas nešiojamasis kompiuteris, kai jos nenaudojate, todėl ekranas ir klaviatūra yra apsaugoti.

ONE Netbook A1 Pro Planšetinio kompiuterio režimas
ONE Netbook A1 Pro Planšetinio kompiuterio režimas

Jei norite patogiai laikyti planšetinį kompiuterį, galite pasukti ekraną ir atlenkti jį atgal. Dabar ekraną galima naudoti kaip planšetinį kompiuterį, ypač man patiko apačioje esanti lanksto dalis. Galite saugiai laikyti prietaisą, nespausdami ir netyčia neliesdami ekrano. Ekranas sukasi sklandžiai ir saugiai laikosi tiek nešiojamojo kompiuterio, tiek planšetinio kompiuterio režimu.

One Netbook A1 Pro techninės specifikacijos

CPU„Intel i3-1110G4”, 2 branduoliai, 4 gijos, iki 3,90 GHz, 15 W TDP
GPU„Intel UHD Graphics”, 48 ES, 1,10 GHz
RAM16 GB LPDDR4x 4267 MHz
SANDĖLIAVIMAS512 GB SSD
RYŠIAI„WiFi” 5
„Bluetooth 4.2
AKUMULIATORIUS6000 mAh įkraunama baterija
PRIEVADAIGimtasis RS-232 prievadas, RJ45 prievadas, 3,5 mm garso prievadas, USB 3.0 x2, „Micro HDMI x1”, C tipo x1, „Micro SD” skaitytuvas

Atlikdami bandymus ir naudodami „Cinebench” kelių branduolių lyginamąjį testą, kad iš tikrųjų įtemptume kompiuterį, gavome 1 valandą 45 minutes.

ONE Netbook A1 Pro termoforai
ONE Netbook A1 Pro termoforai

Mūsų ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros rodikliai rodo, kad didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas yra 58 db, o aukščiausia temperatūra – apie 45 °C.

Palyginimai su GPD Pocket 3

Tiesioginis A1 Pro konkurentas yra populiarusis GPD Pocket 3, kuris jau kurį laiką naudojamas. Trumpai apžvelkime ir palyginkime jį su „A1 Pro”.

ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3
ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3

„Pocket 3” yra didesnis – 7,7 x 5,3 x 0,7 colių (19,8 x 13,7 x 2,0 cm) ir sunkesnis – 725 g. Tačiau kartu su šiuo papildomu dydžiu pateikiamas ir didesnis 8 colių H-IPS jutiklinis ekranas. „Pocket 3” turi didesnę klaviatūrą, kuria, palyginti su „A1 Pro”, šiek tiek lengviau rašyti.

Pagrindinis skirtumas yra pelės jutiklinis kišeniniame kompiuteryje „Pocket 3” ir pirštų optinis jutiklis „A1 Pro”. Aš visada rinksiuosi jutiklinį kilimėlį, o ne optinį jutiklį, juos lengviau naudoti, tačiau viršutiniame dešiniajame kampe esančio kilimėlio padėtis nėra ideali, tačiau veikia gerai.

GPD Pocket 3 klaviatūra
GPD Pocket 3 klaviatūra

Kalbant apie technines specifikacijas, „Pocket 3” turi „Intel N6000” procesorių, kuris turi keturis branduolius ir keturis siūlus, veikiančius iki 3,3 GHz dažniu. Yra 8 GB LPDDR4x operatyviosios atminties ir 512 GB NVMe SSD. „A1 Pro” atsilieka pagal procesoriaus branduolių skaičių, tačiau pirmauja su 16 GB RAM ir tokia pat saugykla.

ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3 planšetinio kompiuterio režimai
ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3 planšetinio kompiuterio režimai

Atliekant tą patį „Cinebench” kelių branduolių lyginamąjį testą, baterija veikė 2 val. 30 min. Beveik toks pat didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 59 db, o aukščiausia temperatūra – 45 °C.

Sistemos lyginamieji testai

Atliksime keletą sistemos lyginamųjų testų ir palyginsime ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3 ultrabookus.

PassMark

„PassMark” atlieka keletą CPU, GPU, RAM ir saugyklos testų, kad nustatytų jų didžiausią našumą. A1 Pro įrenginys surinko 4 116, o Pocket 3 – 4 393 taškus. Gana panašūs balai.

ONE NETBOOK A1 PRO PASSMARK lyginamųjų indeksų palyginimas
ONE NETBOOK A1 PRO PASSMARK lyginamųjų indeksų palyginimas

PCMark

„PCMark” atlieka keletą testų, skirtų realiems scenarijams, pvz., naršymui internete, didelių biuro dokumentų redagavimui, vaizdo konferencijoms, lengvam vaizdų redagavimui ir kt.

ONE NETBOOK A1 PRO PCMARK lyginamųjų indeksų palyginimas
ONE NETBOOK A1 PRO PCMARK lyginamųjų indeksų palyginimas

„A1 Pro” gavo 3 453 balus, o GPD Pocket 3– 2 821 balą. Matome, kad, kalbant apie bendrą kasdienį naudojimą, A1 Pro čia pirmauja.

Cinebench

„Cinebench” atlieka procesorių vieno ir kelių branduolių našumo lyginamąją analizę. A1 Pro pasiekė atitinkamai 809 ir 1181 balus, o GPD Pocket 3 – 696 ir 2235 balus.

ONE NETBOOK A1 PRO Cinebench lyginamasis indeksas
ONE NETBOOK A1 PRO Cinebench lyginamasis indeksas

Būtent čia matome didelį skirtumą – du papildomi GPD Pocket 3 procesoriaus branduoliai užtikrina beveik dvigubai didesnį našumą naudojant kelis branduolius.

3DMark

Paskutiniame lyginamajame teste naudojame „3DMark TimeSpy”, kuriame tikrinamas CPU ir GPU veikimas kartu ir našumas naudojant programinę įrangą, pvz., žaidimus, vaizdo kodavimą ir dekodavimą.

ONE NETBOOK A1 PRO 3DMARK lyginamųjų indeksų palyginimas
ONE NETBOOK A1 PRO 3DMARK lyginamųjų indeksų palyginimas

„A1 Pro” gavo 583, o „Pocket 3” – 437 balus. Ne itin aukšti rezultatai žaidimams, tačiau šie ultrabook’ ai nėra skirti šiam tikslui.

Lyginamojo indekso santrauka

Tarp šių dviejų modelių lyginamuosiuose testuose yra šiek tiek skirtumų. „Pocket 3” laimėjo „PassMark”, o „A1 Pro” – „3DMark” ir „PCMark”. Naudojant „Cinebench”, geriausiai tinka didesnis daugiabranduolinis našumas, todėl jį atiduodame ” GPD Pocket 3„.

Kas čia nugalėtojas? Sakyčiau, kad Pocket 3 yra šiek tiek į priekį plokščią iš našumo dėl to, kad turi daugiau branduolių. Pavyzdžiui, jei naudojate reiklias programas, paprastai procesai baigiami greičiau. Tačiau procesoriaus našumas yra tik dalis, reikia palyginti bendrą sistemos našumą, ir būtent čia „A1 Pro” pirmauja.

Žaidimų našumas

Vidinis GPU

„A1 Pro” gali atlikti lengvą vaizdų redagavimą, pagrindinį vaizdo įrašų redagavimą ir lengvus žaidimus su integruotu „Intel” GPU. Galite be problemų paleisti nemažai mažesnių reikalavimų reikalaujančių žaidimų geru grafikos lygiu ir raiška.

Šiek tiek lengvų žaidimų ONE Netbook A1 Pro
Šiek tiek lengvų žaidimų ONE Netbook A1 Pro

Gali būti, kad galėsite net šiek tiek padidinti skiriamąją gebą ir sumažinti grafikos nustatymų kokybę. Tai nėra žaidimų kišeninis kompiuteris, jis skirtas profesionaliam naudojimui, tačiau niekas netrukdo greitai pažaisti, pavyzdžiui, pakeliui į darbą ir iš jo.

Išorinis GPU

Tačiau jei vaizdo įrašų redagavimui ar žaidimams reikia šiek tiek daugiau grafinės galios, A1 Pro (arba GPD Pocket 3) galite paversti beveik stacionariu kompiuteriu. Naudodami ONEXGPU arba GPD G1 2024 galite prijungti „AMD Radeon 7600M XT eGPU” ir mėgautis daug aukštesnės kokybės žaidimais per vidinį 1080P arba išorinį iki 4K ekraną, pvz., televizorių ar monitorių.

ONE Netbook A1 Pro su ONEXGPU prijungimo stotimi
ONE Netbook A1 Pro su ONEXGPU prijungimo stotimi

Pavyzdžiui, „3DMark Time Spy” programoje su ONEXGPU pasiekėme 4680 taškų, t. y. 702 % daugiau nei vidinis GPU. Peržiūrėkite mūsų atskirą išsamią ONEXGPU apžvalgą. Jis idealiai tinka, jei reikia redaguoti didesnių reikalavimų reikalaujančią mediją, pvz., vaizdo įrašą, arba norite žaisti AAA žaidimus.

Galutinės mintys

A1 Pro kaip atskiras produktas yra geras ultrabookas, kurį tikrai verta apsvarstyti. Jis yra itin mobilus ir lengvai telpa į striukės kišenę. Jis yra lengvas ir gali būti naudojamas viena ranka tiek ultrabook, tiek planšetinio kompiuterio režimu, o tai naudinga, jei ką nors dirbate rankiniu būdu ir jums reikia jo kaip nuorodos. Bendras našumas yra geras kasdienėms užduotims atlikti, nesvarbu, ar tai būtų el. laiškų tikrinimas, darbas su dokumentais ar naršymas internete kasdien važiuojant į darbą ir iš jo, ar darbo krūvis atvykus į biurą.

ONE Netbook A1 Pro, kuriame rodomas filmas
ONE Netbook A1 Pro, kuriame rodomas filmas

Palyginti su GPD Pocket 3, yra tam tikrų privalumų ir trūkumų. „Pocket 3” yra fiziškai didesnis ir turi šiek tiek didesnį ekraną. Atlikę lyginamuosius testus pamatėme, kad „Pocket 3” lenkia „A1 Pro” pagal daugiabranduolinį našumą, tačiau bendras sistemos našumas yra vienodas arba mažesnis, priklausomai nuo situacijos. Daugiabranduolinis našumas gali būti lemiamas veiksnys, bet jei taip, galbūt norėsite atkreipti dėmesį į aukštesnės specifikacijos įrenginius, pavyzdžiui, GPD WIN Mini 2024 arba GPD WIN Max 2 2023, jei tai svarbu.

ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3
ONE Netbook A1 Pro ir GPD Pocket 3

Kitais atžvilgiais abu ultrabook ‘ai labai gerai atlieka jiems skirtą darbą: Priklausomai nuo situacijos, jie gali būti nešiojami, naudojami kaip nešiojamasis kompiuteris arba planšetinis kompiuteris ir puikiai tinka kasdienėms užduotims atlikti.

Tikimės, kad mūsų „A1 Pro” apžvalga jums buvo naudinga, o jei turite klausimų, nedvejodami klauskite komentaruose.

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.