ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
Šis „Ryzen 7 7840U” procesoriumi paremtas nešiojamasis delninis pultas yra gerai pagamintas, patogus, nešiojamas ir pasižymi padoriu našumu.
Overall
4.8User Review
( votes)Pros
- Patogus vidutinio dydžio rankinis dizainas
- Geras 7 colių jutiklinis ekranas
- Holo efekto analogai
- Pritaikomas LED apšvietimas
- Geras žaidimų ir emuliacijos našumas
Cons
- Nieko, kas nepatinka
Tikriname naujausią vidutinio dydžio nešiojamąjį žaidimų kompiuterį ONEXPLAYER, ONEXFLY. Tikriausiai kažkur yra juokas, kad tai yra gražus musė… Geriausius pasiūlymus rašykite komentaruose 🙂 Tuo tarpu, toliau su ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalga!
ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgos vaizdo įrašas
ONEXFLY išpakavimas
ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia turime patį ONEXPLAYER ONEXFLY, kurį netrukus apžvelgsime iš arčiau.
Po juo yra naudotojo vadovas anglų ir kinų kalbomis. Dėžutėje yra 65 W įkroviklis, pridėsime jūsų šaliai tinkamą kištukinį adapterį. Ir galiausiai – C tipo USB įkrovimo laidas. Sakiau, kad jis trumpas!
ONEXFLY apžvalga
Savo „ONEXPLAYER ONEXFLY” apžvalgoje iš arčiau apžvelgiame nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. ” ONEXPLAYER ONEXFLY ” yra maždaug 10,3 x 3,8 x 0,8 colių (26,3 x 9,8 x 2,2 cm) dydžio ir sveria apie 580 g. Jį galima įsigyti dviejų spalvų – baltos ir juodos.
Mobilusis žaidimų kompiuteris turi 7 colių plono rėmelio jutiklinį ekraną su 1920×1080 taškų raiška. Jis turi 120 Hz atnaujinimo dažnį, kurį palaiko vis daugiau įrenginių. Pats ekranas yra geras, gražus, ryškus ir spalvingas.
Priekyje yra du „Hall Effect” valdikliai su įprastais žaidimų valdikliais. Apačioje kairėje ir dešinėje ekrano pusėse yra trys papildomi mygtukai, skirti darbalaukiui rodyti, klaviatūros iššokančiam langui ir „OneXConsole” perdangos programinei įrangai įjungti. Juostinio valdiklio aplinka ir apatiniai kampai turi LED apšvietimą, kurį galima pritaikyti programinėje įrangoje.
Viršuje yra peties ir trigerio mygtukai, o šalia jų – papildomas makro mygtukas, kurį galima sukonfigūruoti programinėje įrangoje. Yra įjungimo mygtukas ir garsumo reguliatorius, po jų – 3,5 mm ausinių prievadas. Šalia yra USB 4 prievadas ir USB-A prievadas periferiniams įrenginiams.
Apačioje yra antrasis USB 4 prievadas ir „micro SD” kortelės lizdas saugyklai išplėsti.
Techninės specifikacijos
Jokia ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalga nebūtų išsami, jei nebūtų apžvelgtos visos techninės specifikacijos.
CPU | „AMD Ryzen 7 7840U„, 8 branduolių, 16 sriegių, bazinis dažnis: 3,3 GHz, turbininis dažnis: 5,1 GHz |
GPU | „AMD Radeon 780M”, 2700 MHz, 12 branduolių |
RAM | LPDDR5X 7500 MHz, parinktys: 16GB/32GB/64GB |
SANDĖLIAVIMAS | M.2 „PCle 4.0 NVMe” SSD, Skaitymas: 7109 MB/s, Įrašymas: 6316MB/s, saugojimo parinktys: 1 TB/2 TB NVMe SSD |
IŠVADOS | 7 colių itin plonas rėmelis, skiriamoji geba: 1920×1080, 100% SRGB, 120 Hz |
AKUMULIATORIUS | Akumuliatoriaus talpa: 48Wh, įkrovimo greitis: 65W GaN įkroviklis (pridedamas) |
JOYSTICK | „Hall” efekto jutiklis, 18° pasvirimo kampas, 7,5 mm aukštis, nulinė negyvoji zona |
INTERFACES | USB-C 4.0 x 2, USB-A 3.2 x 1, 3,5 mm garso lizdas x 1, „Micro SD 4.0 x 1 |
SPEAKERIAI | „Harman Indfx” dvigubi garsiakalbiai |
OPERACINĖ SISTEMA IR PROGRAMINĖ ĮRANGA | „Windows 11” ir „OneXConsole |
48Wh įkraunama baterija veikia apie 1 valandą 16 minučių, kai paleidžiama „Street Fighter 6” maksimalia 1080P grafika. Tai daugiau nei vidutiniškai pagal specifikacijas. Be to, atlikdami lyginamuosius testus gavome didžiausią ventiliatoriaus triukšmą 62 dB ir 49 °C temperatūrą.
Sistemos ir žaidimų lyginamieji testai
Toliau ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgoje atliekame keletą sistemos ir žaidimų lyginamųjų testų. Lyginamiesiems testams atlikti naudojame duomenis iš neseniai pasirodžiusio straipsnio apie geriausią nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. Atlikdami sistemos lyginamuosius testus testuojame 28 W, o žaidimuose 1080P režimu testuojame 28 W TDP, o 720P režimu – 5 W, 10 W, 20 W ir 28 W TDP. Rezultatus palyginsime su kitų panašių delninių kompiuterių našumu. Šie bandymai atlikti naudojant AMD 29.3.2 tvarkykles.
3DMark
Pirmasis mūsų testuose yra „3DMark”, kuriame tikrinamas CPU ir GPU veikimas kartu. Vidutinis ONEXPLAYER ONEXFLY rezultatas yra 26 548 balai, o tai lenkia „Win Mini”, bet ne „WIN 4 2023”.
PCMARK
Toliau yra „PCMark”, kuri tikrina kasdienį naudojimą, pavyzdžiui, naršymą internete, medijos vartojimą ir darbą su dideliais biuro dokumentais. Gavome 6 144 balus, kurie viršija vidurkį ir lenkia GPD Win Mini, AYA NEO 2S ir GPD WIN MAX 2 2023.
Cinebench
Paskutinis mūsų sistemos lyginamasis testas yra „Cinebench”, kuriuo tikrinamas procesoriaus našumas. Tiek vieno, tiek kelių branduolių testų rezultatai yra geri, tarp trijų 7000 serijos procesorių nėra didelio skirtumo.
„Forza Horizon 5
„Forza Horizon 5” žaidime naudojame žemiausius grafikos nustatymus. 1080P raiškos režimu gaunami labai geri rezultatai, tik kadrų skirtumas tarp kitų 7840U įrenginių yra vienas ar du. Esant 720P raiškai matome gerus rezultatus, gal šiek tiek mažesnius nei 10 W, bet apskritai gerus rezultatus.
„Shadow of the Tomb Raider
„Shadow of the Tomb Raider” naudojame žemą grafikos lygį. Tiek 1080P, tiek 720P raiškos režimuose matome mažiau kadrų per sekundę, palyginti su kitais 7000 serijos nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais. Atlikome dvigubą patikrinimą ir neradome jokios priežasties, tiesiog vienas iš tų dalykų.
Cyberpunk 2077
„Cyberpunk” žaidime naudojame numatytuosius žemus grafikos nustatymus be įjungto FSR. Tiek 1080P, tiek 720P raiškos režimuose gaunami geri bendri rezultatai, nedaug atsiliekantys nuo GPD WIN 4 2023, kuris nuolat buvo geriausiai veikiantis lyginamasis įrenginys.
„Street Fighter 6
„Street Fighter 6” žaidime naudojame maksimalius grafikos nustatymus, kad rankiniams kompiuteriams būtų sukeltas didelis krūvis. Atkreipkite dėmesį, kad „Win Mini” ji neveikia 720P formatu. Mes matome puikius ONEXFLY rezultatus, kurie beveik prilygsta „Win 4 2023” rezultatams.
Lyginamojo indekso santrauka
Apskritai ONEXPLAYER ONEXFLY gerai pasirodo lyginant su kitais 7000 serijos įrenginiais. Iš tiesų Tomb Raider rezultatai buvo prastesni nei tikėtasi, tačiau kiti rezultatai buvo konkurencingi. Tęskime ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgą.
Žaidimų demonstracinės versijos
Atlikdami ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgą norėtume išbandyti keletą žaidimų ir emuliatorių su tikraisiais žaidimais. Maniau, kad su žaidimais ir emuliatoriais padarysime kažką šiek tiek kitokio. Kadangi visų šių kompaktiškų žaidimų kompiuterių našumas yra maždaug vienodas, parodysime keletą žaidimų ir didesnių reikalavimų reikalaujančių emuliatorių be visų įprastų atskirų žaidimų komentarų. Vietoj to pateikite informaciją trumpoje santraukoje.
Kaip jau žinome, ” ONEXPLAYER ONEXFLY” 7840U puikiai tinka žaidimams. Didžiąją daugumą naujausių AAA žaidimų galite žaisti naudodami bent žemiausius grafikos nustatymus. Kaip matome iš kitų apžvalgų, tai apima tokius žaidimus kaip „Starfield”, „Call of Duty”, „Payday 3”, „DOOM Eternal” ir kt. Vienintelis žaidimas, su kuriuo susidūrėme, buvo naujasis „Forza Motorsport”, tačiau panašu, kad daugiausia dėl to kaltas ne delninis kompiuteris, o tikrasis žaidimų našumas.
Emuliuojant matome puikų našumą su reiklesniais emuliatoriais. Viskas iki PS1 ir „Dreamcast” laikų veiks net ir esant mažesniam TDP ir (arba) didinant atvaizdavimo skiriamąją gebą. Šiuolaikiniuose nešiojamuosiuose kompiuteriuose ir konsolėse matysite labai gerą našumą – dauguma „PlayStation 3” ir daugelis „Yuzu” ir „Ryujinx” žaidimų veikia labai gerai. Kartkartėmis pastebėsite tam tikrus našumo kritimus, tačiau tai pernelyg nesugadins žaidimo.
Galutinės mintys
Dabar apibendrinsime savo mintis apie šią ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgą. Apskritai ” ONEXPLAYER ONEXFLY ” yra tvirtas nešiojamasis žaidimų kompiuteris. Man patinka jo dizainas, tiesiog tinkamas dydis, kalbant apie nešiojamumą ir ekrano dydį. Jį patogu laikyti ir žaisti. Mygtukai reaguoja ir jaučiasi malonūs paspausti, nors tai gali būti dėl to, kad per pastarąją savaitę taip pat naudojau ” AYN Odin 2″, nes jų mygtukai man pasirodė šiek tiek laisvi.
Kalbant apie našumą, apskritai matėme gerus rezultatus. Jis nėra aukščiausias, bet yra tarp kitų įrenginių, dažnai su keliais rėmeliais į vieną ar kitą pusę. Jei su šiais delninukais iš tikrųjų žaisite žaidimą, didelio skirtumo nepastebėsite.
Jei ieškote vidutinio dydžio nešiojamųjų žaidimų kompiuterių, tikrai verta apsvarstyti ” ONEXPLAYER ONEXFLY „. Nėra daug dalykų, kurie galėtų nepatikti šiam delniniam kompiuteriui, jis gerai pagamintas, patogus, nešiojamas ir pasižymi tinkamu našumu.
Daugiau informacijos apie ONEXPLAYER ONEXFLY galite sužinoti ir įsigyti čia. Naudokite nuolaidos kodą ONEXFLY5OFF kasoje, kad gautumėte 5% nuolaidą. Atkreipkite dėmesį, kad kodas gali nustoti galioti praėjus mėnesiui po šio vaizdo įrašo paskelbimo, o kodas gali būti naudojamas per parduotuvės pardavimus ar kitas akcijas.
Tai užbaigia mūsų ONEXPLAYER ONEXFLY apžvalgą, tikimės, kad ji jums patiko. Komentaruose praneškite, ką manote apie šį delninį kompiuterį.