Beelink SER7 apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Performance
-
Features
Santrauka
Overall
4.4User Review
( votes)Pros
- Didelio našumo „AMD Ryzen 7 7840HS” ir 780M
- Mažos formos veiksnys
- Daugybė jungiamumo parinkčių
- Geras energijos vartojimo efektyvumas ir šilumos valdymas
Cons
- Nėra „Oculink” prievado
„Beelink” turi naują žaidimų mini kompiuterį su 7840HS procesoriumi. Išsiaiškinkime, kaip mūsų Beelink SER 7 apžvalgoje, kaip jis veikia su sistemos ir žaidimų lyginamaisiais testais. Tačiau prieš tai išpakuokime jį ir atidžiau apžiūrėkime šį mini kompiuterį.
Beelink SER7 apžvalga Vaizdo įrašas
„Beelink SER7” išpakavimas
„Beelink SER7” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžutės išimame naudotojo vadovą, kuris pateikiamas keliomis kalbomis, įskaitant anglų, vokiečių, ispanų ir italų. Po apačia yra pats Beelink SER7, kurį po akimirkos patikrinsime išsamiau.
Po pakuote yra maitinimo šaltinis. Pridėsime jūsų šaliai tinkamą adapterį. Yra du HDMI kabeliai, vienas ilgas, kitas trumpas. Galiausiai yra VESA laikiklis ir varžtai jam pritvirtinti.
„Beelink SER7” apžvalga
Toliau „Beelink SER7″ apžvalgoje atidžiau apžvelgiame mažo formato žaidimų kompiuterį. ” Beelink SER7″ matmenys yra maždaug 4,9 x 4,4 x 1,9 (12,6 x 11,3 x 4,9 cm), o svoris – apie 652 g.
Priekyje yra 3,5 mm garso lizdas, C tipo USB ir 3.2 USB prievadai, taip pat maitinimo mygtukas.
Galinėje dalyje yra 2,5 gigabitinio eterneto prievadas ir du USB 2.0 prievadai. Yra „DisplayPort” ir HDMI jungtys, kurios kartu su dviem USB 4 prievadais užtikrina keturių monitorių rodymą. Yra antrasis 3,5 mm garso lizdas.
Maitinimo jungtis šiek tiek skiriasi nuo įprastos. Jis turi magnetinę jungtį, kuri paprasčiausiai įstumiama į vietą.
„Beelink SER7” techninės specifikacijos
Atlikdami „Beelink SER7” apžvalgą, tikriname technines specifikacijas, po kurių atliekame šio nedidelio žaidimų įrenginio energijos naudojimo, ventiliatoriaus keliamo triukšmo ir temperatūros testus.
CPU | „AMD Ryzen 7 7840HS„, 8 branduoliai, 16 gijų, bazinis dažnis 3,80 GHz, padidinimas iki 5,10 GHz |
GPU | „AMD Radeon 780M” 12 branduolių 2700 MHz dažnis |
RAM | 32 GB DDR5 SO-DIMM (dvigubas) |
SANDĖLIAVIMAS | 1 TB M.2 2280 PCIe 4.0 1 TB SSD diskas |
RYŠIAI | „WiFi” 6 „Bluetooth 5.2 2,5 Gb/s Ethernet |
VIDEO IŠĖJIMAS | Iki keturių ekranų per HDMI, „DisplayPort” ir 2x USB 4. Iki 4K 144 Hz. |
Atlikę energijos naudojimo bandymus, pasiekėme 12,9 W, kai darbalaukis neveikė. Atliekant „Cinebench” lyginamąjį testą, maksimalus suvartojimas siekė 85,2 W.
Atlikdami ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros bandymus, kai veikė „Cinebench”, gavome didžiausią 60 dB ventiliatoriaus keliamą triukšmą ir 55 laipsnių C temperatūrą.
Sistemos lyginamieji testai
Dabar atliksime keletą „Beelink SER7” apžvalgos sistemos lyginamųjų testų. Rezultatus palyginsime su neseniai peržiūrėtu „Minisforum UM780”, turinčiu tą patį „AMD Ryzen 7 7840HS” procesorių.
PassMark
„PassMark” atlieka keletą CPU, GPU, RAM ir saugyklos testų.
Gavome 7814 taškų, kurie yra šiek tiek mažesni nei ” Minisforum EliteMini UM780 XTX”. Pavyzdžiui, tai gali būti dėl šiek tiek skirtingo operatyviosios atminties ir saugyklos konfigūracijos greičio.
PCMark
„PCMark” atlieka kasdienio naudojimo testus, pvz., naršymo internete, vaizdo konferencijų, didelių biuro dokumentų naudojimo ir vaizdų redagavimo.
Gavome 7 489 ” Beelink SER7″ rezultatą, palyginti su pastebimai aukštesniu 10 838 „UM780” rezultatu.
Cinebench
Programoje „Cinebench” tikrinamas vieno ir kelių branduolių procesoriaus našumas.
Su „Beelink SER7” gavome 1 764 ir 15 376 taškus. Beveik identiškas vieno branduolio greitis, kaip ir UM780, tačiau yra skirtumas tarp kelių branduolių.
3DMark
„3DMark” testuoja CPU ir GPU, veikiančių kartu, žaidimų našumą.
Atlikę „Time Spy” testą gavome 3290, „Fire Strike” – 7650, o „Night Raid” – 28 690. Nepaisant mažesnio našumo ankstesniuose trijuose sistemos lyginamuosiuose testuose, dviejuose iš trijų testų „Beelink SER7” pasiekė geresnius 3D našumo rezultatus.
Žaidimų lyginamieji standartai
Tęsiame savo žaidimų lyginamuosius testus. Testuojame 4K, 1440P, 1080P ir 720P, kad gautume įvairių kiekvieno žaidimo našumo rezultatų.
„Forza Horizon 5
Pradedu nuo „Forza Horizon 5” su labai žemais grafikos nustatymais.
Gavome 151, 105, 73 ir 43 FPS rodiklius, kai naudojamos atitinkamos raiškos nuo 4K iki 720P. ” Beelink SER7 ” ir „UM780” vidinio GPU rezultatai yra beveik vienodi.
„Shadow of the Tomb Raider
„Shadow of the Tomb Raider” žaidime naudojame žemiausius grafikos nustatymus.
Esant atitinkamai skiriamosioms geboms, gavome 108, 76, 52 ir 27 FPS rezultatus. Ir vėl matome beveik vienodus abiejų modelių rezultatus.
„Call of Duty Modern Warfare III
„Modern Warfare III” paleidžiame su numatytaisiais minimaliais grafikos nustatymais, neįjungę FSR.
Esant atitinkamai skiriamosioms geboms, gavome 123, 69, 44 ir 22 FPS rezultatus. Vis dar gauname beveik vienodus rezultatus, o tai džiugina.
„Street Fighter 6
Kad iš tikrųjų įtemptume mini kompiuterio darbą, naudojame aukščiausius grafikos nustatymus 4K ir 1080P raiška.
Tendencija tęsiasi – abiejų modelių kadrų per sekundę skaičius dažniausiai yra panašus, šen bei ten yra vienas ar du kadrai, tačiau niekuo neišsiskiria.
Emuliavimo našumas
Neseniai peržiūrėję „Minisforum UM780 XTX” pamatėme, kad našumas, palyginti su mobiliuoju 7840U procesoriumi, emuliuojant gerokai padidėjo.
Naudodami ” Beelink SER7″ galėsite be jokių problemų paleisti viską, kas susiję su „PlayStation 1” ir „Dreamcast” eros įrenginiais. Pavyzdžiui, naudodami „PlayStation 1” galite padidinti vidinę atvaizdavimo skiriamąją gebą iki 4K ir pridėti keletą grafikos patobulinimų, kad vaizdas būtų gerokai geresnis.
Tas pats pasakytina ir apie „PlayStation 2” erą – galėsite padidinti daugelio, bet ne visų, žaidimų atvaizdavimo raišką ir mėgautis aukštesnės kokybės vaizdais.
Pereinant prie naujesnių sistemų, pavyzdžiui, PS3, kartkartėmis pastebėsite šešėlių spartinimo funkciją, tačiau tai pernelyg nesugadins žaidimo.
„Yuzu” ir „Ryujinx” emuliatoriai ir vėl pasižymi labai geru našumu. Ne visi žaidimai bus paleisti visu greičiu, tačiau galite rinktis iš daugybės žaidžiamų žaidimų.
Apskritai ” Beelink SER7″ yra puikus žaidimų mini kompiuteris, skirtas retro žaidimams ir apskritai emuliacijai.
Galutinės mintys
Baigiame „Beelink SER7″ apžvalgą pateikdami galutines mintis. Iš pradžių ” Beelink SER7″ sistemos lyginamuosiuose testuose surinko mažiau taškų, nei tikėtasi, tačiau tai kompensavo žaidimų lyginamuosiuose testuose, kuriuose surinko vienodus taškus su ” Minisforum UM780„. Gali būti, kad taip sukonfigūruota sistema, bet jei bendras žaidimų našumas yra toks pat, nemanau, kad tai yra problema.
Emuliuojant taip pat matėme labai gerą našumą. ” Beelink SER7″ gali gana gerai atkurti dabartinius įrenginius, geriau nei jo 7840U analogas. Anksčiau keliuose žaidimuose, kuriuose nebuvo pakankamos spartos, kad būtų galima emuliuoti visu greičiu, šį tikslą pasiekėme naudodami SER7.
„Minisforum UM780″ privalumas – ” Oculink” prievadas, prie kurio galite prijungti išorinį GPU, pvz., GPD G1 eGPU doko stotį. Dėl to kaina yra šiek tiek didesnė, tačiau verta apsvarstyti, jei ateityje planuojate naudoti eGPU su „Oculink”. Be abejo, „Beelink” galite naudoti „eGPU” per „USB 4”, tačiau dėl pralaidumo prarandate tam tikrą našumą.
Kaip atskiras mini kompiuteris ” Beelink SER 7″ yra aukštos kokybės įrenginys, kurio kaina yra gera ir kuris gerai atlieka visas užduotis, pradedant kasdienėmis užduotimis ir baigiant aukšto lygio žaidimais. Jei jūsų sąraše yra žaidimų mini kompiuteris, jį tikrai verta rimtai apsvarstyti.
Daugiau informacijos apie ” Beelink SER7″ galite sužinoti ir įsigyti čia. Šiuo metu vyksta mini kompiuterių išpardavimas, kurio metu siūlomos puikios kainos.
Ačiū, kad skaitote (arba žiūrite) mūsų „Beelink SER7” apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Jei turite kokių nors klausimų, drąsiai klauskite komentaruose.