Chat with us, powered by LiveChat

Archives

„Anbernic RG556” – „Unisoc T820” valdomas „Android” retro žaidimų delninis kompiuteris

Anbernic RG556
Anbernic RG556

Atskleista daugiau informacijos apie naujausią „Anbernic” paskelbtą delninį kompiuterį. Štai viskas, ką žinome iki šiol.

Nauji metai ir naujas dizainas

„Anbernic RG556” yra gerokai pasikeitęs nuo įprastų „Anbernic” konstrukcijų. Dėl išlenktų rankenų ir tinkamų pečių bei gaiduko mygtukų jis labiau primena „AYN Odin” nei ankstesni jų delninukai. Iš nuotraukų ir vaizdo įrašo matome, kad aplink dvi analogines lazdeles yra LED apšvietimas. Jis yra maždaug 22,3 x 9 x 1,5 cm dydžio ir sveria apie 0,331 kg.

Žinome, kad bus galima rinktis iš keturių korpuso spalvų: mėlynos ir juodos standartinių ir skaidrių spalvų.

Anbernic RG556 įvairiais kampais
Anbernic RG556 įvairiais kampais

„Anbernic RG556” techninės specifikacijos

Ekranas yra 5,48 colių AMOLED ekranas su 1080×1920 raiška (pasuktas).

„Anbernic RG556” maitina UNISOC T820 procesorius. Tai gerai žinomo lusto T618, kuris buvo naudojamas retro žaidimų kišeniniuose kompiuteriuose, pavyzdžiui, RG405V, RG505, Retroid Pocket 3+ ir Retroid Pocket Flip, įpėdinis. Šis procesorius nebuvo naudojamas žaidimų nešiojamajame kompiuteryje, todėl bus įdomu pamatyti, kaip jis veikia. Tai aštuonių branduolių procesorius su trimis klasteriais: 1x „ARM Cortex-A76” @ 2,7 GHz, 3x „A76” @ 2,3 GHz ir energiją taupančiu branduoliu 4x „ARM Cortex-A55” @ 2,1 GHz.

GPU yra ARM Mali-G57 MC4 su keturiais branduoliais @ 850 MHz. Operatyviosios atminties yra 8 GB LPDDR4X, o saugykloje tikimės bent 128 GB vidinės UFS2.2 atminties ir papildomo „micro SD” kortelių skaitytuvo.

Jame veiks ” Android 13″ operacinė sistema ir bus palaikomos ” Wi-Fi 6″ ir ” Bluetooth 5.0″. Visa tai maitina 5500 mAh baterija, kuri, priklausomai nuo naudojimo, veiks iki 8 valandų. C tipo USB prievadas palaiko 1080P DisplayPort išvestį į televizorių arba monitorių.

Laukiami rezultatai

Našumo požiūriu jį galime palyginti su ” MediaTek Dimensity 1100 „, kurio našumas kai kuriuose lyginamuosiuose testuose yra panašus. Tačiau kai kuriose iš jų matome, kad Dimensity yra net 10 % didesnis už Unisoc. Neseniai apžvelgėme Retroid Pocket 4 PRO, kuriame naudojama ši mikroschema, ir pasiekėme puikių lyginamųjų testų rezultatų, daugiau informacijos rasite mūsų išsamioje Retroid Pocket 4 Pro apžvalgoje čia.

Kalbant apie žaidimų ir emuliacijos našumą, galime tikėtis panašaus našumo lygio, kaip ir „RP4 Pro”. Jis galės be jokių problemų veikti iki „PlayStation 1” ir „Dreamcast” laikų. Dauguma „PlayStation 2” žaidimų turėtų būti paleisti visu greičiu, o kai kuriuose žaidimuose netgi padidinta atvaizdavimo skiriamoji geba, kad vaizdas būtų geresnis.

Emuliatoriuose, pavyzdžiui, „Citra”, kur greičiausiai bus pastebimas nevienodas našumas, nes atsiliks šešėlių spartinančioji atmintinė. Nors kai žaisite, pamatysite, kad veikimas yra greitesnis. Su „Vita3K” emuliatoriumi turėtume pamatyti keletą žaidžiamų žaidimų, greičiausiai su tam tikru šešėlių spartinimo atsilikimu, bet apskritai žaidžiami. Be to, „Yuzu” emuliatoriuje taip pat turėtume turėti keletą žaidžiamų mažesnių reikalavimų reikalaujančių žaidimų. Tačiau nesitikėkite, kad pirmosios šalies žaidimai veiks gerai!

Numatoma išleidimo data ir kaina

Tikimasi, kad „Anbernic RG556” bus pradėtas tiekti po kinų Naujųjų metų, nuo kovo 5 d. Retro žaidimų delninio kompiuterio kaina yra mažesnė ir konkuruoja su „Retroid Pocket 4 PRO”.

„Anbernic RG556″ yra įdomus delninis kompiuteris, kuris turi pakankamai pakeitimų nuo įprastų ” Anbernic” dizainų, kad būtų alternatyva „Retroid Pocket 4 & Pro”. Tačiau turėsime palaukti ir pamatyti, kai tik gausime į rankas „Anbernic RG556”, kai tik pateiksime išsamią apžvalgą su lyginamaisiais testais.

Email

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.