Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Beelink SEi 11 PRO apžvalga – Puikus namų ir biuro mini kompiuteris!

  • Design
    (4.5)
  • Build Quality
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)

Santrauka

„Beelink SEi 11 Pro” yra vertas ankstesnio „Beelink SEi 10” modelio patobulinimo. Jis puikiai tinka kasdieniam darbui ir juo netgi galite žaisti lengvus žaidimus ir emuliuoti!

Overall
4.5
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Spartus „Intel” 11 kartos i5-11320H procesorius
  • Labai geri lyginamosios analizės rezultatai
  • Greitas „WiFi 6” ir „Bluetooth 5.2
  • Pigiau nei analogiškas AMD modelis
  • Viduje yra vietos 2,5 colio HDD / SSD įrenginiui

Cons

  • Būtų gerai turėti didesnį nei standartinis 500 GB SSD diską.

Naujausias „Beelink” mini kompiuteris jau čia! Mūsų ” Beelink SEi 11 PRO” apžvalgoje atliksime keletą sistemos ir žaidimų lyginamųjų testų, tada išbandysime keletą žaidimų ir emuliatorių, kad pamatytume, kaip gerai jie veikia.

Pradedame nuo išpakavimo. Atidarius dėžutę pateikiamas naudotojo vadovas keliomis kalbomis, įskaitant anglų, vokiečių, ispanų ir italų. Po juo yra Beelink SEi 11 PRO mini kompiuteris, kurį netrukus parodysime išsamiau.

Beelink SEi 11 PRO mini kompiuteris išpakuotas
Beelink SEi 11 PRO mini kompiuteris išpakuotas

Pakuotės viduje yra maitinimo šaltinis. Pridėsime jūsų šaliai tinkamą adapterį. Yra du HDMI kabeliai. Vienas iš jų yra trumpas ir yra naudingas montuojant už televizoriaus ar monitoriaus. Toliau turime montavimo laikiklį, skirtą montuoti už ekrano.

Yra varžtų, skirtų laikikliui ir vidiniam 2,5 colio diskui pritvirtinti mini kompiuterio viduje, pakuotė.

Beelink SEi 11 PRO mini kompiuterio išpakavimas
Beelink SEi 11 PRO mini kompiuterio išpakavimas

Ir galiausiai – SATA juostelė, kuri naudojama diegiant diską.

Mini kompiuterio ” Beelink SEi 11 PRO” matmenys yra 4,9 x 4,4 x 1,5 colio (12,6 x 11,3 x 4,0 cm), o svoris – apie 439 gramai. Priekyje yra du USB 3.0 ir C tipo USB prievadai, prie kurių galima prijungti periferinius įrenginius. Yra 3,5 mm ausinių prievadas ir įjungimo mygtukas.

Beelink SEi 11 PRO mini kompiuterio priekis
Beelink SEi 11 PRO mini kompiuterio priekis

Galinėje mini kompiuterio pusėje yra gigabitinio eterneto prievadas, du USB 2.0 prievadai ir du HDMI prievadai, kad būtų galima rodyti per du monitorius.

Beelink SEi 11 PRO mini kompiuterio nugarėlė
Beelink SEi 11 PRO mini kompiuterio nugarėlė

Mini kompiuterio dugną galima atidaryti, kad būtų galima atnaujinti operatyviąją atmintį ir SSD diską, taip pat įdiegti vidinį 2,5 colio kietąjį diską arba SSD diską.

CPU„Intel Core i5-11320H” procesorius su 4 branduoliais ir 8 gijomis, iki 4,5 GHz, 35 W TDP
GPU„Intel Iris Xe” grafika, iki 1,35 GHz
RAM16 GB DDR4 dviejų kanalų operatyviosios atminties (daugiausia 64 GB)
SANDĖLIAVIMAS500 GB M.2 SSD NVMe 2280 SSD (ne daugiau kaip 2 TB).
Viduje yra vietos 2,5 colio HDD / SSD įrenginiui
RYŠIAIGigabit Ethernet
802.11ax ” WiFi” 6
„Bluetooth 5.2
WINDOWS11
VENTILIATORIAUS TRIUKŠMAS*Didžiausias: 55 dB
TEMPERATŪRA*Ne daugiau kaip 50 °C
Beelink SEi 11 techninės specifikacijos

* Atlikdami bandymus 10 minučių naudojome „Cinebench” lyginamąjį testą ir matavome ventiliatoriaus keliamą triukšmą bei temperatūrą. Maksimali temperatūra buvo 60 laipsnių, o ventiliatoriaus keliamas triukšmas – 55 dB. Šis bandymas atliktas mūsų biuro aplinkoje, kurioje yra maždaug 23 laipsniai ir 40 dB.

Sistemos lyginamieji testai

Sistemos lyginamuosius testus pradedame nuo „PassMark”.

PassMark

„PassMark”, atlikdama keletą testų, maksimaliai išnaudoja CPU, GPU, RAM ir saugyklą. Lyginamojo testo pabaigoje gavome 4118 taškų. Po lyginamųjų testų rezultatus palyginsime su kitų mini kompiuterių rezultatais.

"Beelink SEi 11 PRO" "PassMark" lyginamosios analizės rezultatai
„PassMark Benchmark” rezultatai

PCMark

"PCMark Benchmark" rezultatai
„PCMark Benchmark” rezultatai

„PCMark” – tai natūralesnių testų serija, apimanti kasdienes užduotis nuo naršymo internete iki vaizdo apdorojimo. Galutinis rezultatas – 4925 taškai, o rezultatai atskirose testų kategorijose buvo geri. Išsamiau su jais galite susipažinti toliau.

PCMark - Beelink SEi 11
PCMark – Beelink SEi 11

Cinebench

„Cinebench” testuoja procesoriaus našumą atlikdama vieno arba kelių branduolių testus. Daugiabranduolių teste gavome 4906 taškų, o tai maždaug atitinka „Intel i7-1165G7”, naudojamą kai kuriuose nešiojamuosiuose žaidimų kompiuteriuose.

"Cinebench Benchmark" rezultatai
„Cinebench Benchmark” rezultatai

3DMark

„3DMark” testuoja centrinį ir grafinį procesorius, norėdamas patikrinti, kaip gerai jie veikia kartu atlikdami vaizdo apdorojimo užduotis. Gavome 1402 taškus, kurie šiam procesoriui yra vidutiniški.

"3DMark Benchmark" rezultatai
„3DMark Benchmark” rezultatai

CrystalDiskMark

„CrystalDiskMark” atlieka keletą saugyklos testų, kad pamatytų jos našumą pagal skirtingus skaitymo ir rašymo modelius. Didžiausia skaitymo sparta – 2490, o didžiausia rašymo sparta – 1933 MB/s. Abu šie rezultatai yra labai geri ir vieni aukščiausių šioje kainų kategorijoje.

"Beelink SEi 11 PRO" lyginamojo testo "CrystalDiskMark" rezultatai
„CrystalDiskMark” lyginamojo testo rezultatai

Lyginamojo indekso santrauka

Lyginant su ankstesniu ” Beelink SEi 10 i5 ” modeliu, galime pastebėti aiškų skirtumą tarp sistemos lyginamųjų testų rezultatų. Pirmųjų trijų testų rezultatai skiriasi 57 %, 30 % ir 66 %. Matome, kad SSD greitis yra maždaug toks pat skaitant, o „SEi 10” šiek tiek mažesnis rašymo greitis. Apskritai, jei turėjote 10-osios kartos modelį, jo našumas labai padidėjo.

BEELINK SEI 11 PROBEELINK SEI 10 I5BEELINK SER4
PASSMARK411822894484
PCMARK492536355224
3DMARK14027001209
CINEBENCH4906NETAIKOMA6653
CRYSTALDISKMARK2490 / 1933 MB/s2490 / 1711 MB/s2559 / 1835 MB/s
KAINOS£499.95£499.95£509.00
Lyginamoji suvestinė ir kitų modelių palyginimas

Palyginti su brangesniu AMD atitikmeniu BEELINK SER 4, matome, kad SER4 rezultatai skiriasi nuo 5 iki 30 %, palyginti su SEI 11. Tai ” Intel” ir AMD, todėl bus procesų, kuriuos kiekvienas iš jų atlieka greičiau. Geras pavyzdys – „Cinebench”, kurioje AMD procesoriai paprastai yra greitesni už „Intel”. Jei norite sutaupyti pinigų, SEI 11 PRO yra geras pasirinkimas. O naudodami mūsų 5 % nuolaidos kodą 11PRO5OFF galite sutaupyti dar daugiau.

Žaidimų lyginamieji standartai

Beelink SEI 11 PRO gali žaisti žaidimus, todėl tęsime Beelink SEi 11 PRO apžvalgą ir pateiksime keletą žaidimų lyginamųjų testų, kad pamatytume, kaip gerai jis veikia.

„Forza Horizon 5

Pradedame nuo „Forza Horizon 5” ir lyginamąjį testą atliekame esant 720P ir labai žemiems grafikos nustatymams. Lyginamojo testo pabaigoje gauname vidutinį 59 kadrų per sekundę rezultatą, kuris yra geras „Intel” procesoriui.

"Forza Horizon 5" lyginamojo testo rezultatai
„Forza Horizon 5” lyginamojo testo rezultatai

Street Fighter V

Toliau paleidžiame „Street Fighter V” 720P režimu, naudodami maksimalius grafikos nustatymus. Gauname tvirtą 60 kadrų per sekundę greitį, o tai džiugina. Išbandėme jį 1080P raiška ir pirmųjų rungtynių pabaigoje pamatėme maždaug 34 kadrų vidurkį. Galite sumažinti grafiką arba išlaikyti 720P su maksimalia grafika.

"Street Fighter V" lyginamojo testo rezultatai
„Street Fighter V” lyginamojo testo rezultatai

Final Fantasy XIV

„Final Fantasy XIV” lyginamąjį testą atliekame 720P režimu, naudodami maksimalius grafikos nustatymus. Galutinis rezultatas – 4923 taškai, o tai yra labai gerai. Palyginimui, tai yra maždaug toks pat našumo lygis, kaip ir AYANEO 2021 su 25 W TDP.

"Final Fantasy XIV" lyginamojo testo rezultatas
„Final Fantasy XIV” lyginamojo testo rezultatas

„Shadow of the Tomb Raider

Toliau paleidžiame „Shadow of the Tomb Raider” 720P formatu, naudodami žemus grafikos nustatymus. Lyginamosios analizės pabaigoje vidutinis kadrų per sekundę skaičius yra 44. Apribojus kadrų kaitos dažnį iki 30 FPS, daugumoje atvejų kadrų kaita turėtų būti labai maloni.

SOTTR lyginamojo standarto rezultatai
SOTTR lyginamojo standarto rezultatai

Cyberpunk 2077

Kad šis mini kompiuteris būtų tikrai našus, paleidžiame „Cyberpunk 2077” lyginamąjį testą 720P formatu, naudodami žemus grafikos nustatymus. Tai labai reiklus žaidimas ir tai matyti iš vidutinio 25 kadrų per sekundę kadrų per sekundę skaičiaus, kuris yra labai geras.

"Cyberpunk 2077" lyginamojo testo rezultatas
„Cyberpunk 2077” lyginamojo testo rezultatas

Žaidimo bandymai

Iš lyginamųjų testų matome, kad „Beelink SEi 11 PRO”, nors ir nėra žaidimų mini kompiuteris, gali žaisti kai kuriuos žaidimus tinkamu kadrų dažniu. Pažvelgsime į keletą žaidimų su žaidžiamais grafikos nustatymais, kad gautumėte daugiau realios naudojimo patirties.

Vėžliukai nindzės Smulkintojo kerštas

„TMNT Shredder’s Revenge” paleidžiame 4K skiriamąja geba ir standartiniais grafikos lygiais. Tai nėra labai reiklus žaidimas, net ir 4K režimu jis nenaudoja daug apdorojimo galios ir veikia solidžiu 60 kadrų per sekundę greičiu.

TMNT Smulkintuvai kerštas
TMNT Smulkintuvai kerštas

Mirusios ląstelės

Toliau tikriname „Dead Cells”, kuris vėl veikia 4K raiška, nors viduje ji yra mažesnė. Vėl matome tvirtą 60 kadrų per sekundę greitį ir nėra jokių problemų

Jums nusispjauti į automobilių stovėjimo aikštelę

„You suck at parking” ką tik pasirodė per „Xbox Game Pass”, todėl pamaniau, kad reikia išbandyti kažką naujo ir pažiūrėti, kaip gerai jis veikia. Naudojame 1080P standartinę grafiką ir gauname 60 kadrų per sekundę. Naudodami 4K skiriamąją gebą pasiekėme maždaug 30-ies.

Metalinis „Hellsinger

Metalinis "Hellsinger
Metalinis „Hellsinger

Kitas visiškai naujas žaidimas – „Metal Hellsinger”. Šis žaidimas reikalauja daugiau pastangų, todėl turėjome sumažinti skiriamąją gebą iki 720P ir nustatyti žemą grafikos režimą, kad vaizdas būtų stabilesnis – 30 kadrų per sekundę, tačiau galite naudoti žemo ir vidutinio režimo derinį, kad vaizdas būtų šiek tiek geresnis.

Emuliatoriaus bandymai

Trumpas žvilgsnis į kai kuriuos emuliacijos dabar. Visos konsolės iki PS1 ir „Dreamcast” laikų veiks puikiai, todėl apžvelgsime kai kurias naujesnes sistemas. Visi emuliatoriai veikia 720P raiška.

PS2

Neturėjome jokių problemų žaisdami PS2 žaidimus per PCSX2. Viskas, ką bandėme, veikė visu FPS greičiu ir beveik nelėtėjo. Galite padidinti atvaizdavimo skiriamąją gebą ir atlikti kitus grafikos pakeitimus, kad pagerintumėte grafikos kokybę.

"Beelink SEi 11 PRO
„PCSX2 OutRun” paleidimas naudojant „Beelink SEi 11 PRO

Citra

„Citra” atveju pastebėsite, kad kai kurie žaidimai veiks geriau nei kiti. Pavyzdžiui, „Sonic Generations” pradės veikti lėtai, nes šešėlių talpykla bus kuriama realiuoju laiku, o kai bus baigta, kadrų dažnis bus gana stabilus.

Delfinas

Atrodo, kad „Dolphin” emuliacija yra tinkama. Mes bandėme keletą skirtingų žaidimų ir neturėjome didelių problemų, galite rasti vieną ar du probleminius žaidimus, bet nieko rimto..

PSP

Bandome „God of War” su PSP emuliatoriumi PPSSPP. Dažniausiai gauname solidų 60 kadrų per sekundę greitį. Retai pasitaikydavo nedidelių kadrų dažnio kritimų, bet tikrai nieko, kas turėtų įtakos žaidimui.

PSP "God of War
PSP „God of War

PS3

O „PlayStation 3” atveju tai neabejotinai priklausys nuo to, ar žaidimas suderinamas ir kaip gerai jis veikia. Mes naudojame „Wipeout HD” su 30 FPS apribojimu ir vis dar retkarčiais gauname kadrų kritimus, ypač jei generuojama daug šešėlinės spartinančiosios atminties. Kiti žaidimai gali būti geresni, tačiau apskritai žaidimai bus vangūs.

Pirkdami „Beelink SEi 11 PRO” galite sutaupyti 5 % naudodami nuolaidos kodą 11PRO5OFF. Turime platų mini kompiuterių asortimentą – nuo biudžetinių iki aukštos klasės žaidimų kompiuterių.

Tai užbaigia mūsų „Beelink SEI 11 PRO” apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Praneškite mums komentaruose, ką manote apie šį mini kompiuterį!

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.