Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Geriausi nešiojamieji žaidimų kompiuteriai

Can't wait any longer? Check out these handhelds for size!

Best Handheld Gaming PC
Best Handheld Gaming PC

Geriausi iš likusių nešiojamųjų žaidimų kompiuterių

„AYANEO Geek” – geriausias nebrangus nešiojamasis žaidimų kompiuteris

AYANEO Geek ” yra pigesnė puikios „AYANEO 2” versijos versija.

Kaip ir „AYANEO 2”, „Geek” modelyje naudojamas nuostabus „AMD Ryzen 7 6800U” procesorius su „AMD Radeon 680M” grafika. Iš „AYANEO 2” ir kitų nešiojamųjų žaidimų kompiuterių žinome, kad galime tikėtis puikių žaidimų rezultatų!

AYANEO Geek CoD Modern Warfare 2
AYANEO Geek veikia Call of Duty Modern Warfare 2

Galima rinktis 16 arba 32 GB LPDDR-5 operatyviosios atminties ir 512 GB, 1 TB arba 2 TB didelės spartos SSD. Ryšiams palaikyti turime sparčią „WiFi 6” ir „Bluetooth 5.2”, prie kurių galima prijungti periferinius įrenginius.

Atlikdami bandymus su „Cinebench” lyginamuoju testu pasiekėme aukščiausią 45 °C temperatūrą ir 69 dB aukščiausią ventiliatoriaus keliamą triukšmą. Naudodami 50,25Wh akumuliatorių, gavome lygiai vieną valandą, kai kompiuteris visiškai apkrautas, esant 28 W TDP, ir 4 valandas ir 35 minutes, kai kompiuteris veikia tuščiąja eiga, esant 28 W TDP.

AYANEO 2AYANEO GEEK
EKRANASVisas ekranas 1200PPlonas rėmelis 1200P
VIBRACIJA„NS tas pats HD”X ašies linijinis variklis
GYROSCOPEDvigubas korpusas ir rankenaKūnas
PIRŠTŲ ATSPAUDŲ MODULISPalieskite „S3” miego režimąStandartinis
SSDPCIE 4.0PCIE 3.0
DYDIS264,5×105,5×21,5 mm264,5×105,5×22,3
AYANEO 2 ir AYANEO Geek palyginimas

AYANEO Geek” matmenys storiausioje vietoje yra maždaug 10,3 x 4,1 x 1,4 colio (26,4 x 10,5 x 3,6 cm), taigi jis yra šiek tiek didesnis už „AYANEO 2”. „AYANEO Geek” yra dviejų modelių su 800P arba 1200P 7 colių jutikliniu ekranu. Ekrano kokybė yra labai gera, tačiau, palyginti su puikiu „AYANEO 2” ekranu, yra tam tikrų ryškumo ir ryškumo skirtumų, jei juos pastatysite vieną šalia kito. Tačiau jis vos pastebimas, jei žaidžiate žaidimą.

AYANEO Geek vs AYANEO 2 ekranas
AYANEO Geek vs AYANEO 2 ekranas

Pagal našumą ” AYANEO Geek” nešiojamasis žaidimų kompiuteris yra maždaug toks pat kaip ir „AYANEO 2”. Atlikdami lyginamuosius testus, gavome panašius rezultatus, nors atlikdami testus atsižvelgėme į skirtingas tvarkyklių ir žaidimų versijas.

Čia pateikiami sistemos ir žaidimų lyginamųjų testų rezultatai ir palyginimas:

AYANEO 2AYANEO GEEK
PCMARK106,3846,224
CINEBENCH (kelių branduolių)10,98910,710
3DMARK (Laiko šnipas)2,7102,753
3DMARK (Naktinis reidas)25,08124,796
3DMARK (Ugnies smūgis)6,6896,677
FORZA HORIZON 590 FPS84 FPS
TOMB RAIDER ŠEŠĖLIS68 FPS67 FPS
CYBERPUNK 207748,78 FPS50,41 FPS
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 267 FPS64 FPS
AYANEO 2 ir AYANEO Geek Sistemos ir žaidimų lyginamieji testai

Nepaisant tam tikrų lyginamosios analizės rezultatų skirtumų, nustatėme, kad našumas žaidžiant žaidimus yra labai panašus. Visoje ” AYANEO Geek” apžvalgoje išbandėme geriausios kokybės ir geriausio akumuliatoriaus veikimo laiko našumą ir jie buvo tokie patys kaip ir „AYANEO 2”.

AYANEO Geek” tikrai verta apsvarstyti kaip alternatyvą „AYANEO 2”, kad galėtumėte rinktis geriausią nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. Ekranas šiek tiek skiriasi, tačiau jis vis tiek yra puikios kokybės ir yra toks pat kokybiškas kaip ir kitų šiame straipsnyje pateiktų aukščiausios klasės delninių kompiuterių. PCIe, vibracijos, giroskopo ir pirštų atspaudų jutiklio skirtumai nėra tokie svarbūs ir, jei jums tikrai nereikia aukštos klasės modulių, galite juos ignoruoti.

Daugiau informacijos apie „AYANEK Geek” galite sužinoti ir įsigyti čia. Perskaitykite visą mūsų apžvalgą ” AYANEO Geek Review – Lower cost handheld gaming PC” čia.

Kas mums patinka!

  • Mažesnė kaina nei kitų 6800U pagrindu veikiančių delninių kompiuterių
  • Visos svarbios funkcijos, pvz., 6800U procesorius, greita operatyvioji atmintis ir saugykla
  • Panašus našumas kaip ir kitų 6800U pagrindu veikiančių delninių kompiuterių

Kas mums nepatinka…

  • Akumuliatoriaus veikimo laikas yra trumpiausias iš visų 6800U pagrindu veikiančių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių – viena valanda esant didžiausioms apkrovoms.

ONEXPLAYER Mini PRO

ONEXPLAYER Mini PRO” yra originalaus „ONEXPLAYER Mini”, 2021 m. išleistų „1S” modelių sumažintos versijos, įpėdinis.

Kaip ir „AYANEO 2″, ” ONEXPLAYER Mini PRO ” turi „AMD Ryzen 7 6800U” procesorių su aštuoniais branduoliais ir šešiolika gijų, veikiančių iki 4,7 GHz dažniu. Yra iki 32 GB LPDDR5 RAM ir 2 TB NVMe SSD konfigūracijos.

ONEXPLAYER Mini PRO delninis kompiuteris, kuriame veikia "Cyberpunk 2077
ONEXPLAYER Mini PRO Cyberpunk 2077

ONEXPLAYER Mini PRO” yra mažesnis delninių kompiuterių serijos modelis, kurio matmenys yra 4,9 x 4,17 x 0,90 colio (12,6 x 10,6 mm x 2,3 cm), o svoris – 599 g. Ekranas yra 7 colių IPS jutiklinis 1920×1200 raiškos ekranas. Labai aiškiai matomas tekstas, o spalvos ir ryškumas yra puikūs, nors ir ne tokie geri kaip AYANEO 2.

ONEXPLAYER Mini PRO rankinis žaidimų kompiuteris yra bene paprasčiausiai atrodantis iš visų šiandien pristatomų, juodos ir oranžinės arba baltos ir oranžinės spalvų. Nors jis turi labai šaunų LED apšvietimą, einantį išilgai abiejų rankinės pusių, kuris apšviečia jūsų rankas. Jame taip pat yra salės jutiklio analoginės lazdelės, kurias gera matyti įtrauktas. Be to, nėra nieko, kas iš tiesų išsiskirtų iš kitų.

"ONEXPLAYER Mini PRO" perdangos programa
„ONEXPLAYER Mini PRO” perdangos programa

ONEXPLAYER” turi savo programinę įrangą, kurią galite pasiekti paspaudę specialų mygtuką delniniame kompiuteryje. Nors joje nėra tiek funkcijų, kiek, pavyzdžiui, AYA SPACE, ji turi visas dažniausiai naudojamas funkcijas ir sparčiuosius klavišus. Be kita ko, galite padidinti TDP, ventiliatoriaus greitį ir LED apšvietimo spalvas. Vėlgi, jis paprastas, bet funkcionalus.

Žaidimų delninis kompiuteris yra šiek tiek paprastas, tik su rankenėlėmis ant nugaros, kad būtų galima suteikti jam šiek tiek detalumo. Lyginant su kitais delniniais kompiuteriais, ” ONEXPLAYER Mini Pro” šiek tiek mažiau patogus laikyti. Jis puikiai tinka ilgesniems žaidimų seansams, tačiau man pasirodė, kad rankenos yra šiek tiek per mažos, kad puikiai tiktų.

ONEXPLAYER Mini PRO negyvos ląstelės
ONEXPLAYER Mini PRO negyvos ląstelės

Kaip ir „AYANEO 2”, nešiojamumas yra geras, jis netelpa į kelnių kišenę, tačiau beveik telpa į didelę striukės kišenę, o kai kas lieka išorėje. Jis geriausiai tinka rankinėje arba kuprinėje. Yra oficialus nešiojamojo žaidimų kompiuterio dėklas, kuris apsaugos nuo įbrėžimų ir smūgių. Taip pat yra oficiali prijungimo stotelė, kuri yra gražaus dizaino ir turi daugybę prievadų.

Palyginti su kitais nešiojamaisiais žaidimų kompiuteriais, ” ONEXPLAYER Mini PRO” yra bene silpniausias pagal išskirtines funkcijas. Nors pačiame delniniame kompiuteryje nėra nieko blogo, nėra nieko, kas šaukia „pirk mane”! Jis gana paprastas ir diskretiškas, todėl neišsiskiria iš kitų, palyginti su žaidimu didesniame modelyje.

Daugiau informacijos apie ” ONEXPLAYER Mini” galite sužinoti ir įsigyti čia. Visą apžvalgą skaitykite čia: ONEXPLAYER Mini Pro apžvalga – AMD Ryzen 7 6800U AAA rankinis žaidimų kompiuteris!

Kas mums patinka!

  • 6800U procesorius yra geriausias nešiojamiesiems žaidimų kompiuteriams
  • Dydis yra tinkamas, nei per didelis, nei per mažas
  • Galima pritaikyti vėsų RGB apšvietimą rankinės šonuose

Kas mums nepatinka…

  • Akumuliatoriaus veikimo laikas yra šiek tiek trumpas, nes 28 W TDP, kaip ir daugumoje 6800U pagrįstų delninių kompiuterių
  • ONEXPLAYER programinė įranga nėra tokia gera kaip AYANEO AYA SPACE

GPD WIN MAX 2 delninis kompiuteris

GPD WIN MAX 2 ” yra naujausia populiariosios WIN MAX serijos, kurioje mini nešiojamojo kompiuterio dydis derinamas su žaidimų valdikliais, iteracija. Palyginti su kitais nešiojamaisiais kompiuteriais, galite naudotis labai patogia klaviatūra ir didesniu ekranu.

GPD WIN MAX 2 rankinis žaidimų kompiuteris, imituojantis PS2
GPD WIN MAX 2 Išvykimas

WIN MAX 2 apskritai yra didžiausias ir sunkiausias iš mūsų pristatomų nešiojamųjų žaidimų kompiuterių, kurio matmenys sulankstytame variante yra 8,9 x 6,2 x 0,9 (22,7 x 16,0 x 2,3 cm), o svoris – 1005 gramai. Ekranas yra 10.1 jutiklinis 1920×1200 raiškos ir palaiko iki 2560×1600 raišką, kuri yra didžiausia iš visų delninių kompiuterių. Kokybė yra labai gera ir tikrai išsiskiria ryškiomis gyvybingomis spalvomis ir aiškiu tekstu.

GPD WIN MAX 2 turi keletą išskirtinių funkcijų. Kadangi tai yra nešiojamojo kompiuterio stiliaus dizainas, tai reiškia, kad mes gauname apšviestą klaviatūrą, kuri yra labai naudinga kasdieniam naudojimui. Yra dvi metalinės plokštelės, kurias galima nuimti ir atverti žaidimų valdiklius. MAX 2 galite naudoti kaip nešiojamąjį kompiuterį darbo dieną ir kaip nešiojamąjį žaidimų kompiuterį, pavyzdžiui, važiuodami namo. Taip pat yra 2 MP didelio atnaujinimo dažnio kamera, tinkama vaizdo skambučiams. Atskirai parduodamą 4G modulį galima įmontuoti į vidų, kad galėtumėte naudotis internetu, kad ir kur būtumėte. Galite lengvai pridėti papildomą SSD diską per galinėje dalyje esantį skyrių, o tai yra puiki funkcija.

Programėlė GPD Motion Assist
Programėlė GPD Motion Assist

GPD pateikia savo „MotionAssistant” programinę įrangą, kuri daugiausia skirta girometro nustatymams, tačiau joje taip pat galite keisti TDP. Ką tik pridėta nauja funkcija dinamiškai reguliuoja TDP pagal poreikį, o tai puikiai tinka baterijos veikimo trukmei. Jų „Win Control” programinė įranga leidžia nustatyti pasirinktinius grįžties mygtukus. Visa tai yra gana paprasta, bet funkcionalu, tačiau tikimės, kad ateityje GPD sukurs patogesnę vartotojo sąsają.

Nepaisant to, kad GPD WIN MAX 2 yra nešiojamojo kompiuterio tipo, jį iš tikrųjų gana patogu laikyti ir žaisti ilgesnį laiką, tačiau tai būtų, jei jis būtų padėtas ant kelių arba stalo. Jo privalumas tas, kad, jei norite, jį galima naudoti ant stalo be palaikymo ir su išoriniu valdikliu. Taip galėsite žaisti labiau kaip konsole, o ne kaip nešiojamuoju žaidimų kompiuteriu.

GPD WIN MAX 2 ir "Ryujinx" emuliatorius
GPD WIN MAX 2 ir „Ryujinx” emuliatorius

Dėl nešiojamumo jis netelpa į jokias striukės kišenes, todėl jam nešiotis reikės krepšio ar kuprinės. Yra oficialus GPD WIN MAX 2 apsauginis dėklas, kad nešiojamasis žaidimų kompiuteris būtų apsaugotas nuo įbrėžimų ir lengvų smūgių. „WIN MAX 2” neturi oficialaus doko, nors iš tikrųjų jam to nereikia, nes jis jau turi nemažai prievadų, įskaitant HDMI ir SD kortelių skaitytuvus.

GPD WIN MAX 2 – tai puikus profesionalaus ir pramoginio nešiojamojo žaidimų kompiuterio derinys. Mums patinka metaliniai dangteliai, kurie paslepia žaidimų valdiklius, todėl galite jį naudoti darbo aplinkoje be jokių juokingų žvilgsnių. Ekrano dydis ir klaviatūra yra du pagrindiniai išskirtinumai, todėl jis puikiai tinka kasdieniam naudojimui, taip pat žaidimams ir pramogoms didesniame ekrane.

Sužinoti daugiau ir užsisakyti GPD WIN MAX 2 galite čia. Visą apžvalgą skaitykite čia: GPD WIN MAX 2 apžvalga – AMD Ryzen 7 6800U AAA žaidimų mini nešiojamasis kompiuteris

Kas mums patinka!

  • Didžiulis 10,1 colio IPS jutiklinis ekranas su 1920×1200 taškų raiška, palaikantis iki 2560×1680 taškų raišką
  • Patogūs žaidimų valdikliai, kuriuos galima paslėpti už nuimamo skydelio, kad jie atrodytų profesionaliai
  • Jame galima paleisti AAA „Windows” žaidimus puikiais nustatymais
  • Palaiko aukštesnės klasės konsolės emuliaciją
  • Du C tipo USB prievadai „WiFi 6” ir „Bluetooth 5” greitam duomenų perdavimui

Kas mums nepatinka…

  • Jis labai didelis, netelpa į kišenę!

ONEXPLAYER 2 delninis kompiuteris

ONEXPLAYER 2″ buvo vienas iš vėliau išleistų modelių su 6800U procesoriumi.

Labiausiai pastebima „ONEXPLAYER 2” ypatybė – nuimami valdikliai. Pirmą kartą „ONEXPLAYER” pristatė savo GX1 modelį, kuris nebuvo gerai pritaikytas laisvai prigludusiems valdikliams. Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad ” ONEXPLAYER 2″ valdikliai labai gerai priglunda ir, jei tyčia nebandote jų judinti, jie beveik nesvyruoja.

Sniego baltumo ir vidurnakčio juodos spalvos ONEXPLAYER 2 modeliai
Sniego baltumo ir vidurnakčio juodos spalvos ONEXPLAYER 2 modeliai

ONEXPLAYER 2″ taip pat turi populiarųjį „AMD Ryzen 7 6800U”, veikiantį iki 4,7 GHz dažniu ir 15-28 W TDP. Galima rinktis 16 GB arba 32 GB dviejų kanalų LPDDR5x operatyviosios atminties su 6400 MT/s sparta. Galima rinktis 1 TB arba 2 TB didelės spartos „PCI-E M.2 2280” saugyklą. SSD.

ONEXPLAYER 2 su prijungtais valdikliais yra 12,2 x 5 x 0,9 colių (31 x 12,7 x 2,3 cm) dydžio ir sveria apie 848 g. Kartu su „AOKZOE A1” tai yra didžiausias turimas nešiojamasis žaidimų kompiuteris. Dėl didesnio formato yra didesnis ekranas – didžiulis 8,4 colio jutiklinis ekranas su 2560×1600 taškų raiška.

ONEXPLAYER 2 OXP programinė įranga
ONEXPLAYER 2 OXP programinė įranga

ONEXPLAYER 2 „OXP” perdangos funkcija suteikia lengvą prieigą prie dažniausiai naudojamų nustatymų, tokių kaip TDP, ventiliatoriaus greitis, ekrano skiriamoji geba ir ryškumas. Jis puikiai veikia kaip perdanga, todėl jokių nusiskundimų nėra.

ONEXPLAYER 2 veikia CoD MW2
ONEXPLAYER 2 veikia CoD MW2

65,5 W įkraunamas akumuliatorius yra didžiausias šios kartos delninukuose. Atlikę lyginamuosius testus, gavome 1 valandą 40 minučių, kai „Cinebench” veikė su visa apkrova, 28 W TDP esant 1600P, ir 9 valandas 30 minučių, kai darbalaukyje neveikė. Dirbdami su 15 W 800P pilna apkrova, pasiekėme labai gerą 2 val. 46 min. trukmę. Tai vienas iš ilgiausiai veikiančių GPD WIN MAX 2 akumuliatorių. Visą ONEXPLAYER 2 apžvalgą skaitykite čia.

Sužinoti daugiau ir įsigyti ONEXPLAYER 2 galite čia.

Kas mums patinka!

  • Greitas „AMD Ryzen 7 6800U” procesorius ir 680M GPU
  • Didelis 8,4″ ekranas
  • Labai geras akumuliatoriaus veikimo laikas
  • Nuimami valdikliai
  • „WiFi 6E” ir „Bluetooth 5.2

Kas mums nepatinka…

  • Gana didelis, todėl reikalingas krepšys, kad būtų lengva transportuoti

ASUS ROG Ally

„Asus ROG Ally Z1 Pro” – tai nešiojamasis žaidimų kompiuteris, veikiantis ant AMD APU technologijos pažangos bangos. Nors jis neprilygsta aukščiausio lygio žaidimų nešiojamiesiems kompiuteriams ar „Z1 Extreme” versijai, tačiau dėl savo prieinamos kainos ir patogumo yra geriausias pasirinkimas ieškantiems nešiojamojo kompiuterio žaidimams. Įrenginys visų pirma pritaikytas spindėti nepriklausomų žaidimų srityje, panašiai kaip „Steam Deck”, o ne daug galios reikalaujantiems žaidimams, tokiems kaip „Cyberpunk 2077”.

ASUS ROG Ally - CoD MW2
ASUS ROG Ally – CoD MW2

Vienas iš svarbiausių prietaiso privalumų – aptakus dizainas. Nepaisant to, kad sveria 608 g (21,4 uncijos), dėl ergonomikos jis yra lengvesnis ir patogesnis laikyti, palyginti su konkurentais, ypač „Steam Deck”. Dėl to, kad iš ROG Ally pašalintos sensorinės pagalvėlės, valdiklio išdėstymas primena Xbox X serijos valdiklį, o tai užtikrina didesnį komfortą ilgai žaidžiant. Prietaiso išorę puošia moderni balta spalva, papildyta pritaikomu RGB apšvietimu, todėl prietaisas yra estetiškas. „Ally” veikia su standartine „Windows 11” operacine sistema, tačiau „Asus” ją šiek tiek patobulino, kad pagerintų 7 colių jutiklinio ekrano patogumą. Mygtukais ir mentelėmis galima atlikti papildomas funkcijas, pavyzdžiui, paleisti „Asus ROG Armoury” dėžutę arba ištraukti „Windows” užduočių tvarkytuvę.

„ROG Ally Z1 Pro” turi 7 colių FHD ekraną, kuris yra gerokai geresnis nei „Steam Deck” 800p ekranas. Šis ryškus IPS ekranas, pasižymintis 500 nitų ryškumu ir 100 % sRGB spalvų spektro aprėptimi, užtikrina ryškią žaidimų patirtį, ypač žaidžiant spalvingus nepriklausomus žaidimus. Tačiau naudotojai turėtų nepamiršti našumo apribojimų, ypač bandydami paleisti AAA žaidimus. Geriausia, jei ateityje tokių prietaisų nešiojamumas bus suderintas su pilnaverčių žaidimų nešiojamųjų kompiuterių GPU galia.

Po „ROG Ally Z1 Pro” gaubtu slepiasi 30 W AMD APU, kurį sudaro „Zen 4” procesorius ir RDNA 3 vaizdo plokštė. 6 branduolių, 12 gijų procesorius sukimba iki 4,9 GHz dažniu ir atitinka aukščiausio lygio žaidimų procesorių taktinį dažnį. Tačiau, atsižvelgiant į GPU kompaktiškumą, jis nėra skirtas aukščiausios klasės žaidimams. Nors sudėtingus žaidimus galima pritaikyti taip, kad jie veiktų maždaug 30 kadrų per sekundę greičiu, įrenginys pirmiausia puikiai tinka nepriklausomiems žaidimams. Įspūdinga funkcija – akumuliatoriaus veikimo laikas; kai jis optimizuotas, pagal PCMark10 akumuliatoriaus testo rezultatus jis gali veikti ilgiau nei 6 valandas. Įkrovimą galima atlikti per USB-C jungtį, kad naudotojams būtų patogu.

Kas mums patinka!

  • Pernešamumas: Kompaktiškas ir lengvas dizainas leidžia lengvai nešiotis ir žaisti keliaujant.
  • Dizainas: Dizainas: elegantiška estetika, moderni balta spalva ir pritaikomi RGB akcentai.
  • Ekranas: 7 colių FHD IPS ekranas pranoksta „Steam Deck” 800p ekraną, pasižymi ryškiu vaizdu, 500 nitų ryškumu ir 100 % sRGB aprėptimi.
  • Naudojimo patogumas: Ergonomiškai suprojektuotas taip, kad būtų patogu net per ilgas žaidimų sesijas.

Kas mums nepatinka…

  • Veikimo apribojimai: Nepaisant jo galimybių, jis nėra pritaikytas aukščiausios klasės AAA žaidimams su maksimaliais nustatymais.
  • GPU apribojimai: Kompaktiškas dizainas riboja GPU galią, todėl sudėtingų žaidimų našumas yra ribotas.
  • Nėra „Haptic Pads” pagalvėlių: Skirtingai nei „Steam Deck”, ROG Ally nėra jutiklinių pagalvėlių, kurių kai kurie naudotojai gali pasigesti.

Garo denis

Dabar „Steam Deck” galima įsigyti kur kas lengviau nei pernai ir jau parduota daugiau nei milijonas jo vienetų. „Steam Deck” matmenys yra maždaug 11,7 x 4,6 x 1,9 colio (29,8 x 11,7 x 4,9 cm), o svoris – 669 gramai. Ekranas yra 7 colių IPS jutiklinis ekranas, kurio skiriamoji geba yra 1280×800, tai mažiausia skiriamoji geba iš visų šiandien aptariamų nešiojamųjų žaidimų kompiuterių. Nepaisant to, spalvos ir ryškumas yra geri.

"Steam Deck" delninis žaidimų kompiuteris
„Steam Deck” delninis žaidimų kompiuteris

Labiausiai iš karto išsiskiria „Steam Deck” funkcija – tai du trackpadai, kai kuriems jie patinka, kai kurie jų nekenčia ir prie jų reikia šiek tiek priprasti. Papildomas „Steam Deck” plotis atsirado dėl valdiklio išdėstymo: D-Pad ir kairioji analoginė lazdelė, taip pat dešinioji lazdelė ir mygtukai yra lygiagrečiai vienas kitam, o ne tradiciškai vertikaliai. Iš pradžių tai atrodo keistai, tačiau labai patogu perjungti, pavyzdžiui, D-pad ir lazdelės pozicijas.

„Steam Deck” turi savo „Steam OS” operacinę sistemą ir yra visiškai funkcionalus. Jei turite gausią „Steam” biblioteką, atsisiųsti ir įdiegti žaidimą yra nesudėtingas procesas. 2022 m. pabaigoje oficialus ” Steam Deck” žaidimų suderinamumas buvo tik daugiau nei 7 000 iš maždaug daugiau nei 50 000 žaidimų, nors neoficialiai suderinamų žaidimų yra daugiau.

Suderinamumas ir trečiosios šalies programinės įrangos diegimas yra vienas iš „Steam Deck” trūkumų. Lyginant su „Windows”, kur galite tiesiog atsisiųsti ir įdiegti viską, ką tik norite, norint įdiegti trečiųjų šalių programinę įrangą, tenka nemažai paplušėti.

Būtent dėl šios priežasties „Steam Deck” įrenginyje įdiegta „Windows”, taip pat atnaujintas 1 TB 22*30 NVMe SSD diskas ir salės jutiklio analoginės lazdelės vietoj standartinių. Kad valdymas veiktų, reikia įdiegti valdiklio emuliacijos programinę įrangą arba paleisti žaidimą per „Steam” programinę įrangą. Tačiau, išskyrus tam tikrą trečiosios šalies programinę įrangą, skirtą TDP valdymui, didelių kliūčių nėra, viskas veikia labai gerai. Ir, žinoma, galite įsidiegti, ką tik norite, ir iš esmės turėti visišką suderinamumą su „Windows” žaidimais „Windows” OS 🙂

"Steam" denio paleidimas "Forza Horizon 5" sistemoje "Windows
„Steam” denio paleidimas „Forza Horizon 5” sistemoje „Windows

Kaip jau buvo užsiminta, „Steam Deck” labai patogu žaisti ant kelių ar stalo. Dėl itin plataus dydžio jo tikrai negalima įsidėti į kišenę, ir nors pusę jo galėtumėte įsidėti į striukės kišenę, tikriausiai nenorėtumėte to daryti. Jis geriausiai tinka rankinėje arba kuprinėje. „Steam Deck” galima įsigyti daugybę dėklų ir dokų, todėl galite rinktis.

Populiariausias „Steam Deck” argumentas yra kaina. Tai puiki kaina, daugiau nei perpus mažesnė nei kitų šiandien minėtų delninių kompiuterių. Taip yra todėl, kad ją subsidijuoja „Valve” ir ji gauna pinigų iš žaidimų pardavimo iš savo parduotuvės. GPD, ONEXPLAYER ir AYANEO, deja, neturi žaidimų parduotuvės, kad galėtų susigrąžinti subsidijuojamas išlaidas.


Lyginamieji rezultatai ir palyginimai

Toliau pateikiama lentelė, kurioje pateikiami visi šiame straipsnyje aprašyti nešiojamieji žaidimų kompiuteriai ir nedidelė jų specifikacijų dalis. Jei norite sužinoti daugiau apie prietaisą, spustelėkite lentelėje esančią nuorodą „Pirkti dabar”!

ModelisCPU IR GPUOPERATYVIOJI ATMINTIS IR SAUGYKLARezoliucijaEkrano dydisPirkimo nuoroda
GPD WIN 4 2023„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M
„AMD Ryzen 7 7640U” su „Radeon 760M
16GB/32GB/64GB LPDDR5X @ 7500 MT/s
Iki 4 TB PCI-E NVME 4.0 SSD
1920×10806″Pirkti dabar
GPD WIN MAX 2 2023„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M
„AMD Ryzen 7 7640U” su „Radeon 760M
16GB/32GB/64GB LPDDR5X @ 7500 MT/s
Iki 4 TB PCI-E NVME SSD
1920×1200 / 2560×1600 10.1″Pirkti dabar
GPD WIN MINI„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M
„AMD Ryzen 7 7640U” su „Radeon 760M
16GB/32GB/64GB LPDDR5X @ 6400 MT/s
Iki 2 TB PCI-E NVME 4.0 SSD
1920×10807″Pirkti dabar
GARINIS DYDISAMD APU „Zen 216 GB LPDDR5 @ 5500 MT/s
Iki 512 GB PCI-E NVME SSD
1280×8007″
ASUS ROG ALLY„AMD Ryzen Z1 Extreme” procesorius
„AMD Radeon” grafika
16 GB LPDDR5 @ 6400 MT/s
512 GB PCI-E 4.0 NVME SSD
1920×10807″
AYA NEO 2S„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M16GB/32GB/64GB LPDDR5 @ 7500 MT/s
Iki 4 TB PCI-E 4.0 SSD
1920×12007″Pirkti dabar
AYA NEO GEEK 1S„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M32 GB LPDDR5 @ 7500 MT/s
Iki 2 TB PCI-E 4.0 SSD
1920×1200 arba 1280×8007″Pirkti dabar
AOKZOE A1 PRO„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M16GB/32GB/64GB LPDDR5X @ 7500 MT/s
Iki 2 TB PCI-E 4.0 SSD
1920×12008″Pirkti dabar
ONEXPLAYER ONEXFLY„AMD Ryzen 7 7840U” su „Radeon 780M16GB/32GB/64GB LPDDR5X @ 7500 MT/s
Iki 4 TB PCI-E 4.0 SSD
1920×10807″Pirkti dabar
Geriausi delniniai žaidimų kompiuteriai – lentelė

Nešiojamojo žaidimų kompiuterio sistemos lyginamieji testai

3DMark

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - 3DMARK etalonų palyginimas
„3DMARK” lyginamųjų indeksų palyginimas

„3DMark” testuoja CPU ir GPU darbą kartu. Visuose testuose matome, kad GPD WIN 4 2023 7840U užima pirmąją vietą ir pasiekė du iš trijų geriausių testų rezultatų. Kiti 7840U delniniai žaidimų kompiuteriai veikia gana gerai, nors jie šiek tiek atsilieka nuo „Win 4”.

Atnaujinimas – 16 lapkričio 2023 – „Lenovo Legion Go” lyginamojo testo rezultatai

Pateikiame „Lenovo Legion Go” delninio kompiuterio rezultatus:

LAIKO ŠNIPAS: 3109
NAKTINIS REIDAS: 26398
LAIKO ŠNIPAS: 7428

Apskritai tai yra labai geri rezultatai, neabejotinai priskiriami prie geresnių delninių kompiuterių rezultatų!

PCMark

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - PCMARK10 etalonų palyginimas
PCMARK10 lyginamųjų indeksų palyginimas

„PCMark” atlieka keletą testų, skirtų kasdienėms užduotims, pvz., naršymui internete, medijos atkūrimui, darbui su dideliais biuro dokumentais ir pan. Vėl matome, kad „Win 4 2023” užima pirmąją vietą, o „ROG Ally” palyginti nedaug atsilieka. Palyginti su kitais prietaisais, jų kaina yra gana žema.

Atnaujinimas – 16 lapkričio 2023 – „Lenovo Legion Go” lyginamojo testo rezultatai

Pateikiame „Lenovo Legion Go” delninio kompiuterio rezultatus:

PCMARK10: 5346

Rezultatas geriausiu atveju yra vidutinis, nieko nuostabaus, bet ir ne toks blogas. Pavyzdžiui, gali būti, kad dėl lėtesnio SSD greičio šiek tiek sumažėja rezultatai.

Cinebench

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - "Cinebench Benchmark" palyginimas
„Cinebench” lyginamasis indeksas

„Cinebench” testuoja procesoriaus vieno ir kelių branduolių našumą. „AOKZOE A1 Pro” čia užima 1-ąją vietą pagal vieno ir kelių branduolių našumą, o kiti 7840U modeliai nuo jo atsilieka nedaug.

Žaidimų lyginamuosius testus atliekame naudodami didžiausią įrenginio palaikomą skiriamąją gebą ir 28 W TDP. Tada palyginimui naudojame 800P arba 720P su 5, 10, 20 ir 28 W TDP, kad galėtume įvertinti našumo diapazoną esant aukštai ir žemai temperatūrai.

Atnaujinimas – 16 lapkričio 2023 – „Lenovo Legion Go” lyginamojo testo rezultatai

Pateikiame „Lenovo Legion Go” delninio kompiuterio rezultatus:

VIENO BRANDUOLIO: 1339
DAUGIABRIAUNIS: 12172

Vieno branduolio našumas yra gerokai mažesnis nei 7840U modelių. Tačiau daugelio branduolių našumo rezultatai labiau atitinka 7840U modelių rezultatus, maždaug vidutiniškai lyginant su jais.

„Forza Horizon 5

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - "Forza Horizon 5" etaloninis palyginimas
„Forza Horizon 5” lyginamųjų indeksų palyginimas

Pradedame nuo didžiausios skiriamosios gebos 28 W TDP „Forza Horizon 5” su žemais grafikos nustatymais. Matome, kad „Ryzen 7 7840U” modeliai dažniausiai puikiai veikia esant didesniam TDP, o mažėjant TDP priartėja prie „Ryzen 5 7640U” modelių. Esant 800P, geriausius rezultatus pasiekė „Min MAX 2 2023” ir AYA NEO 2S. O 720P „Win 4 2023” yra didžiausias.

Atnaujinimas – 16 lapkričio 2023 – „Lenovo Legion Go” lyginamojo testo rezultatai

Pateikiame „Lenovo Legion Go” delninio kompiuterio rezultatus:

1600P 28W TDP: 60 KADRŲ PER SEKUNDĘ
720P 28W TDP: 113 FPS
720P 20W TDP: 110 FPS
720P 15W TDP: 80 KADRŲ PER SEKUNDĘ
720P 10W TDP: 46 FPS
720P 5W TDP: 28 FPS

Esant 720P matome, kad „Lenovo Legion Go” pradeda gerai veikti esant 5 W mažam TDP, tačiau, kai mes einame aukščiau, našumas atsilieka nuo 7840U pagrįstų modelių.

„Shadow of the Tomb Raider

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - Tomb Raider Benchmark palyginimas
„Tomb Raider” lyginamasis indeksas Palyginimas

Toliau turime „Shadow of the Tomb Raider” su žemiausiais grafikos nustatymais. 800P ir 720P lyginamųjų testų rezultatuose vėl matome, kad „Win Max 2 23 Ryzen 7” užima 1 vietą 800P, o „Win Mini” tik šiek tiek atsilieka. „Win 4 23” užima 1-ąją vietą 720P raiškos kategorijoje. Vėlgi, esant mažesnei TDP, matome, kad „Ryzen 5” našumas atitinka „Ryzen 7” našumą.

Atnaujinimas – 16 lapkričio 2023 – „Lenovo Legion Go” lyginamojo testo rezultatai

Pateikiame „Lenovo Legion Go” delninio kompiuterio rezultatus:

1600P 28W TDP: 46 FPS
720P 28W TDP: 96 KADRŲ PER SEKUNDĘ
720P 20W TDP: 86 FPS
720P 15W TDP: 67 FPS
720P 10W TDP: 38 FPS
720P 5W TDP: 21 FPS

Matome, kad našumas gerai prasideda esant mažam TDP, o didėjant TDP jis išlieka maždaug toks pat kaip 7840U įrenginių. Tuo 28W TDP mes geras rezultatas, pranokstantis daugelį kitų modelių.

Cyberpunk 2077

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - Cyberpunk 2077 lyginamasis indeksas Palyginimas
„Cyberpunk 2077” lyginamųjų indeksų palyginimas

„Cyberpunk 2077” žaidime naudojame numatytuosius žemus grafikos nustatymus. Atkreipkite dėmesį, kad tai pagrįsta senesne žaidimo versija, sukurta prieš pat DLC atnaujinimą. AYA NEO 2S užima pirmąją vietą 800P raiškos kategorijoje, o GPD WIN 4 23 – pirmąją vietą 720P raiškos kategorijoje. Esant mažesniam TDP, matome panašius „Ryzen 7” ir „Ryzen 5” modelių rezultatus, kurie skiriasi tik maždaug vienu rėmeliu.

„Street Fighter 6

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - Street Fighter 6 1080P lyginamasis indeksas
„Street Fighter 6” 1080P lyginamosios analizės palyginimas

Paskutiniame lyginamajame teste „Street Fighter 6” paleidžiame su aukščiausiais grafikos nustatymais, kad iš tikrųjų išbandytume kiekvieną sistemą.

1080P skiriamosios gebos ekranuose nėra Steam Deck ir AYA NEO Geek 1S, nes šie delniniai kompiuteriai palaiko tik 800P. Visi „Ryzen 7” modeliai veikia maždaug vienodai, nors, esant mažesnei TDP, nepastebime įprasto glaudaus atotrūkio nuo „Ryzen 5”, greičiausiai dėl didesnės paklausos. Modelis kartojasi 720P skiriamosios gebos atveju.

Atnaujinimas – 16 lapkričio 2023 – „Lenovo Legion Go” lyginamojo testo rezultatai

Pateikiame „Lenovo Legion Go” delninio kompiuterio rezultatus:

1080P
KOVINIS PAGRINDAS: 37,30 FPS
MŪŠIO CENTRAS: 34,89 FPS
PASAULINIS TURAS: 32.45

Deja, mums nepavyko paleisti žaidimo 720P formatu, nes žaidimas vis grįždavo į 1080P. 1080P rezultatai apskritai yra gana geri, tai yra 7840U rezultatų mišinys

Geriausias rankinis žaidimų kompiuteris 2023 - Street Fighter 6 800P lyginamasis indeksas
„Street Fighter 6 800P” lyginamasis indeksas

Koks yra geriausias nešiojamasis žaidimų kompiuteris?

Trys išskirtiniai nešiojamieji žaidimų kompiuteriai buvo nustatyti pagal jų dydį. GPD WIN 4 2023 pirmauja sąraše dėl savo kompaktiškumo ir įspūdingo našumo, tačiau mažesnis ekranas kartais gali būti trūkumas. Be to, ” GPD Win MAX 2 2023 ” efektyviai derina darbą ir pramogas, nes turi 10 colių ekraną ir diskretiškus valdiklio dangtelius, nors jo svoris gali trukdyti patogumui ilgai žaidžiant. Galiausiai AYA NEO 2S išsiskiria išskirtiniu dizainu ir patogumu. Jei jums rūpi biudžetas, AYA NEO Geek 1S siūlo panašią patirtį už prieinamesnę kainą.

AYN Loki Max” tapo geriausiu biudžetinių delninių kompiuterių pasirinkimu. Nors jis neprilygsta savo bendraamžiams tiek su didele, tiek su maža TDP, jo kainos ir našumo santykis yra pagirtinas. Tiems, kurie ieško dabartinės kartos įrenginių, AOKZOE A1 Pro yra geras kompromisas tarp kainos ir našumo.

Nors „Steam Deck” yra atpažįstamas vardas, jis labiau tinka žaidimams su mažu TDP, kad baterija veiktų ilgiau. Jo našumas esant aukštesnei TDP vertei neprilygsta net biudžetiniams „AYN Loki” delniniams kompiuteriams. Kita vertus, „ROG Ally” savo našumu atsilieka nuo 7000 serijos nešiojamųjų kompiuterių, tačiau gali būti ekonomiškas pasirinkimas. Vis dėlto „AYN Loki” modeliai yra vertingesni. Kalbant apie GPD WIN Mini, nepaisant pradinių abejonių dėl našumo, yra optimizmo, kad galutinis modelis bus patobulintas.

GPD WIN Mini, labai laukiamas šių metų delninis kompiuteris, laukia išsamios apžvalgos. Pirmieji požymiai rodo, kad bus galima padidinti našumą, kai bus sukurtas galutinis modelis ir išspręstos beta versijos problemos. Panašiai, ONEXFLY, kuris pademonstravo padorius lyginamosios analizės rezultatus, netrukus bus išsamiai peržiūrėtas. Preliminarūs žaidimų seansai rodo daug žadančią žaidimų patirtį, todėl daugeliui tai gali tapti geriausiu pasirinkimu.

Yra dar viena paskutinė funkcija, kurios nepaminėjome – tai suderinamumas su „Oculink”. GPD nešiojamųjų žaidimų kompiuterių asortimentas išsiskiria tuo, kad palaiko didelės spartos duomenų perdavimą, kuris puikiai tinka išoriniams GPU. Tai leis pasiekti kur kas didesnį našumą naudojant aukštesnius grafikos lygius ir (arba) ekrano skiriamąją gebą. Jei turite suderinamą GPD, GPD G1 doko stotį privalote turėti!

Į ką turėtumėte atsižvelgti pirkdami nešiojamąjį žaidimų kompiuterį?

Jei neturite jokio nešiojamojo kompiuterio ir norite įsigyti pirmąjį, rekomenduočiau vieną iš 7840U pagrindu veikiančių nešiojamųjų žaidimų kompiuterių. Visi prietaisai veikia iš esmės vienodai, todėl iš tikrųjų viskas priklauso nuo pageidavimų. Manau, kad tai yra jūsų pasirinkimas, nes dauguma jų turi savo išskirtines funkcijas, programinę įrangą ir dizainą, iš kurių kai kurie gali labiau atitikti jūsų reikalavimus.

Geriausio rankinio žaidimų kompiuterio žiūrovų apklausa
Geriausio rankinio žaidimų kompiuterio žiūrovų apklausa

Neseniai „YouTube” bendruomenėje surengėme apklausą, kurioje klausėme žiūrovų, kokie yra pagrindiniai veiksniai renkantis „Windows” nešiojamąjį žaidimų kompiuterį. Rezultatai gana įdomūs! Natūralu, kad našumas užima pirmąją vietą, nes daugelyje komentarų siūloma užtikrinti geriausią įmanomą našumą. Daugelis žmonių norėjo kompaktiškų, jei įmanoma, kišeninių delninių kompiuterių, o GPD WIN 4 2023 buvo populiarus pasirinkimas. Tačiau buvo ir tokių, kurie pageidavo turėti labiau funkcionalų delninį kompiuterį, pavyzdžiui, su klaviatūra, ir pirmenybę teikė GPD WIN MAX 2 2023.

Kur įsigyti nešiojamąjį žaidimų kompiuterį?

Daugiau informacijos apie visus nešiojamuosius žaidimų kompiuterius galite rasti čia. „DroiXsell” parduoda platų asortimentą, kad patenkintume visus reikalavimus ir skonius. Nesvarbu, ar norite kišeninio nešiojamojo žaidimų kompiuterio, ar didelio ekrano žaidimų nešiojamojo kompiuterio, mes jums padėsime!

Jei turite rekomendacijų ar atsiliepimų, nedvejodami palikite komentarą žemiau! Norėtume išgirsti jūsų nuomonę!

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.