Chat with us, powered by LiveChat

Archives

AYANEO Geek apžvalga – Pigesnis delninis žaidimų kompiuteris

AYA NEO Geek apžvalga
  • Design
    (5)
  • Build Quality
    (5)
  • Display
    (4.5)
  • Performance
    (4.5)
  • Features
    (4.5)
  • Software
    (5)

Santrauka

„AYA NEO Geek” turi beveik visas funkcijas, dėl kurių „AYANEO 2” buvo puikus. Tik ekranas nėra toks geras, bet vis tiek puikus ir kainuoja mažiau!

Overall
4.8
Sending
User Review
0 (0 votes)

Pros

  • Greitas „AMD Ryzen 7 6800U” ir „Radeon 680M” žaidimams
  • Iki 32 GB LPDDR5 RAM ir 2 TB saugykla
  • „Fast WiFi 6” ir BT 5.2
  • Mažesnė kaina nei AYANEO 2

Cons

  • Nėra

Savo ” AYANEO Geek” apžvalgoje lyginsime jo ir „AYANEO 2” nešiojamojo žaidimų kompiuterio skirtumus. Atliksime keletą sistemos ir žaidimų lyginamųjų testų ir palyginsime rezultatus. Galiausiai baigiame žaisti keletą mūsų žiūrovų rekomenduojamų žaidimų, o tada išsakome galutines mintis, ar turėtumėte pirkti „Geek”, o ne „AYANEO 2”.

AYANEO Geek apžvalga Vaizdo įrašas

Ar jau užsiprenumeravote mūsų „YouTube” kanalą? Sekite mūsų naujausius vaizdo įrašus ir trumpametražius filmus!

AYANEO Geek išpakavimas

Dėžutėje yra keletas naudotojo vadovų, kurie padės jums pradėti naudotis delninuką ir AYA SPACE programine įranga.

AYANEO Geek Unboxed
AYANEO Geek Unboxed

Po juo yra AYANEO Geek. Po akimirkos tai parodysime išsamiau.

AYANEO Geek išpakavimas
„AYANEO Geek” dėžutės išpakavimas su daugeliui šalių skirtais kištukiniais adapteriais

Apačioje yra 65 W įkroviklis su kištukiniais adapteriais, tinkančiais beveik visur pasaulyje. Taip pat yra C tipo USB įkrovimo laidas ir du C tipo USB adapteriai, kuriuos patogu turėti.

AYANEO Geek apžvalga

AYANEO Geek” storiausi matmenys yra 10,3 x 4,1 x 1,4 colio (26,4 x 10,5 x 3,6 cm). Jis yra šiek tiek didesnis nei „AYANEO 2”. Abi sveria apie 680 g, todėl skirtumo nėra.

Mūsų apžvelgiamame modelyje yra 7 colių plono rėmelio jutiklinis ekranas su 1200P skiriamąja geba. Taip pat galima 800P raiška. Nors ekrano kokybė yra labai gera, jis šiek tiek prastesnis, palyginti su nuostabiu ” AYANEO 2″ ekranu, kuris yra geriausias, kokį iki šiol matėme delniniame kompiuteryje. Juos palyginsime vėliau šioje „AYANEO Geek” apžvalgoje.

AYANEO Geek vaizdas iš priekio
AYANEO Geek vaizdas iš priekio

Priekyje yra salės efekto analoginės lazdelės ir įprasti žaidimų mygtukai. Yra du papildomi mygtukai, kurie naudojami AYA SPACE perdangai ir pasirinktinėms funkcijoms.

"AYANEO Geek" vaizdas iš viršaus
„AYANEO Geek” vaizdas iš viršaus

Viršuje yra salės efekto trigeriai ir pečių mygtukai. Yra du nedideli mygtukai, kuriuos galima konfigūruoti pasirinktiniams klavišų paspaudimams.

Įjungimo mygtukas taip pat veikia kaip pirštų atspaudų jutiklis, kad būtų užtikrintas papildomas saugumas ir greitas prisijungimas prie „Windows”. Yra garsumo valdiklis ir du C tipo USB prievadai.

"AYANEO Geek" apatinis vaizdas
„AYANEO Geek” apatinis vaizdas

Apačioje yra papildomas C tipo USB prievadas, kurį galite prijungti prie oficialaus AYANEO doko. Yra „Micro SD” kortelės lizdas ir 3,5 mm ausinių prievadas.

Techninės specifikacijos

CPUAMD Ryzen 7 6800U. 8 branduoliai ir 16 gijų iki 4,7 GHz su maksimaliu rekomenduojamu 28 W TDP
GPUAMD Radeon 680M” su 12 branduolių 2200 MHz dažniu
RAM16GB / 32GB LPDDR5 6400 MT/s
SANDĖLIAVIMAS512 GB / 1 TB / 2 TB PCIe 3.0 M.2 2280
IŠVADOS7 colių LCD ekranas su plonu rėmeliu 1920*1200
RYŠIAI„WiFi” 6
„Bluetooth 5.2
AKUMULIATORIUS50,25 Wh akumuliatorius
AYANEO Geek Techninės specifikacijos

Atlikdami bandymus su „Cinebench” lyginamuoju testu pasiekėme aukščiausią 45 °C temperatūrą ir 69 dB aukščiausią ventiliatoriaus keliamą triukšmą. Su 50,25Wh akumuliatoriumi AYA NEO, esant 28 W TDP, dirbant pilna apkrova veikė lygiai vieną valandą, o darbalaukyje, esant 28 W TDP, – keturias valandas trisdešimt penkias minutes.

Čia pateikiamas trumpas „AYANEO 2″ ir ” Geek” modelių skirtumų palyginimas.

AYANEO 2AYANEO GEEK
EKRANASVisas ekranas 1200PPlonas rėmelis 1200P
VIBRACIJA„NS tas pats HD”X ašies linijinis variklis
GYROSCOPEDvigubas korpusas ir rankenaKūnas
PIRŠTŲ ATSPAUDŲ MODULISPalieskite „S3” miego režimąStandartinis
SSDPCIE 4.0PCIE 3.0
DYDIS264,5×105,5×21,5 mm264,5×105,5×22,3
AYANEO 2 ir AYANEO Geek palyginimas

Didžiausias pokytis, išskyrus ekraną, galbūt yra PCIE 3, o ne 4 Geek naudojimas. Skiriasi vibracijos, giroskopo ir pirštų atspaudų moduliai, kurie, mano nuomone, nėra svarbūs.

Negyvosios zonos dilema

Pastaruoju metu vyko diskusijos apie salės efekto jutiklius ir apskritai nešiojamųjų žaidimų kompiuterių valdymą, ypač apie galimas negyvąsias zonas.

Kaip tik tuo metu, kai rašėme šią „AYANEO Geek” apžvalgą, „AYANEO” išleido „AYA SPACE” programinės įrangos atnaujinimą, kuris taikomas valdiklio negyvajai zonai, dabar galite išjungti arba įjungti savotišką negyvosios zonos kompensavimą.

Kai jis išjungtas, „Gamepad Tester” svetainėje matome, kad pagal mūsų įvestį gaunamas gana tikslus judėjimas. Tačiau galime pastebėti, kad visiškai judant viena kryptimi ir atleidus lazdelę ne visada grįžtame į nulinę ašies padėtį.

AYANEO Geek Dead Zone nustatymai
„AYANEO Geek Dead Zone” nustatymai – Rekomenduojame žiūrėti vaizdo įrašą aukščiau, kad sužinotumėte daugiau.

Įjungus negyvosios zonos kompensavimo funkciją, matome kitokius rezultatus. Judinant lazdelę, prieš užregistruojant šuolis bus nuo 23 % iki 28 %, tačiau jei paleidžiame lazdelę, kai judame bet kuria kryptimi, ji iš esmės grįžta į nulį.

Taigi dabar galite nuspręsti, ar norite, kad pradinė įvestis būtų tikslesnė, ar, tarkime, vidutiniškai iki 25 % mažiau tiksli, jei ji išjungta arba įjungta. Sakyčiau, kad tai priklausytų nuo žaidimo, kurį žaidžiate, ar jums reikia tikslumo, ar ne, tačiau yra galimybių pasirinkti, ką norite naudoti. Džiugu, kad AYANEO sprendžia šį klausimą.

AYA SPACE

Trumpai apie AYA SPACE, jei esate naujokas AYANEO delninukuose. „AYA SPACE” yra puiki „AYANEO” delninių kompiuterių priedanga, kuri paverčia juos labiau panašiais į konsolę. Paleidimo programa nuskaito diske esančius žaidimus ir įtraukia juos į meniu, galite keisti daugelį nustatymų ir atnaujinti programinę įrangą.

AYANEO Geek AYA SPACE
AYANEO Geek AYA SPACE

Būdami žaidime galite paspausti AYA SPACE mygtuką, kuris atveria perdangą su dažniausiai naudojamų nustatymų, pvz., ventiliatoriaus greičio, TDP, ekrano skiriamosios gebos ir kitų, nuorodomis.

Apie neseniai pristatytą išmaniosios TDP funkciją rašysime atskirame straipsnyje ir vaizdo įraše. Iš esmės jis pagal poreikį dinamiškai reguliuoja TDP ir padeda taupyti akumuliatoriaus energiją, taip pat sumažina procesoriaus taktinį dažnį, kad prireikus GPU veiktų optimaliai.

„AYANEO” visą laiką dirba su šia programine įranga, papildydama ją naujomis funkcijomis, ir tai suteikia jų gaminiams labai švarią išvaizdą ir pojūtį, palyginti su kitais gamintojais.

Sistemos lyginamieji testai

Atlikdami „AYANEO Geek” apžvalgą atliekame ir sistemos, ir žaidimų lyginamuosius testus. Lyginamąsias analizes pradedame nuo kelių sistemos testų, kad galėtume apžvelgti bendrą našumą, kurį galime palyginti su kitais 28 W TDP turinčiais 6800U.

PCMark10

Pradedant „PCMark”, kuri tikrina kasdienį naudojimą – nuo naršymo internete iki darbo su biuro dokumentais ir medijos apdorojimo.

PCMark10 lyginamojo testo rezultatai
PCMark10 lyginamojo testo rezultatai

Matome, kad ” AYANEO Geek” surinko 6224 taškus, o „AYANEO 2” – 6384. Skirtumas yra maždaug 2,5 %, todėl, jei dar kartą atliktume lyginamuosius testus, rezultatai tikriausiai būtų kitokie.

Cinebench

„Cinebench” tikrina procesoriaus našumą, todėl atliekame kelių branduolių testą.

"Cinebench" lyginamosios analizės rezultatai
„Cinebench” lyginamosios analizės rezultatai

Geek” surinko 10 710 taškų, o „AYANEO 2” surinko šiek tiek daugiau – 10 989 taškų, todėl skirtumas yra dar 2,5 %.

3DMark

„3DMark” testuoja CPU ir GPU, norėdamas patikrinti, kaip gerai jie veikia kartu. Atliekame „Time Spy”, „Fire Strike” ir „Night Raid” testus.

"3DMark" lyginamojo testo rezultatai
„3DMark” lyginamojo testo rezultatai

„Time Spy” sistemoje rezultatai skiriasi 1,5 %. Nakties reido atveju gauname 1,1 % skirtumą, o ugnies smūgio atveju – beveik nieko (0,1 %).

Sistemos etalonų suvestinė

Apskritai sistemos lyginamieji testai skiriasi labai nedaug. Matome, kad nuo identiško iki 2,5 proc. padidėjo AYANEO 2 naudai.

AYANEO 2AYANEO GEEK
PCMARK106,3846,224
CINEBENCH (kelių branduolių)10,98910,710
3DMARK (Laiko šnipas)2,7102,753
3DMARK (Naktinis reidas)25,08124,796
3DMARK (Ugnies smūgis)6,6896,677
AYANEO 2 ir AYANEO Geek sistemos lyginamieji testai

Galite pakartotinai atlikti lyginamuosius testus ir kiekvieną kartą gauti šiek tiek skirtingus rezultatus, todėl šiuos rezultatus vertiname kaip beveik identiškus rezultatus.

Žaidimų lyginamieji standartai

Tęsiame savo „AYANEO Geek” apžvalgą ir pateikiame keletą žaidimų lyginamųjų testų. Žaidimų lyginamuosius testus atliksime esant aukščiausiai 1200P ir 800P skiriamosios gebos raiškai, naudojant 11 W, 20 W ir 28 W TDP. Tai suteikia mums gerą skiriamųjų gebų ir TDP lygių diapazoną, kad galėtume žaisti žaidimus ir užtikrinti geriausią kokybę bei akumuliatoriaus veikimo trukmę.

Čia atskleidžiama visa informacija: Mes lyginame lyginamuosius testus su AYANEO 2 žaidimų nešiojamuoju kompiuteriu , kurį peržiūrėjome 2022 m. lapkričio pradžioje. Dėl skirtingų tvarkyklių ir žaidimų versijų rezultatai skiriasi priklausomai nuo testo. Taigi šie lyginamieji rezultatai yra tik orientaciniai ir neturėtų būti laikomi absoliučiais.

„Forza Horizon 5

Testuojame „Forza Horizon 5” naudodami žemus grafikos nustatymus. Lyginant lyginamųjų testų rezultatus, čia matome tam tikrą skirtumą.

"Forza Horizon 5" lyginamieji rezultatai
„Forza Horizon 5” lyginamieji rezultatai

Esant 1200P, pastebimi pastebimi skirtumai tarp visų TDP, tačiau esant 800P ” AYANEO Geek ” yra 1 kadru per sekundę greitesnis, tačiau neturime supratimo, kodėl. Apskritai FPS vis dar išlieka labai geras įvairiuose testuose.

„Shadow of the Tomb Raider

„Shadow of the Tomb Raider” lyginamosios analizės rezultatai labai panašūs, vos keli kadrai į vieną ar kitą pusę.

"Shadow of the Tomb Raider" lyginamojo testo rezultatai
„Shadow of the Tomb Raider” lyginamojo testo rezultatai

Galėtume juos pakartoti ir gauti skirtingus rezultatus kiekvienu atveju, todėl apskritai rezultatai yra vienodi.

Cyberpunk 2077

Testuojame „Cyberpunk 2077” naudodami numatytąsias žemas grafikos nuostatas.

"Cyberpunk 2077" lyginamojo testo rezultatai
„Cyberpunk 2077” lyginamojo testo rezultatai

Visuose keturiuose lyginamuosiuose testuose gauname neblogus rezultatus, o kai kuriuose iš jų „AYANEO 2” yra vienu ar dviem kadrais pranašesnis. Galite žaisti 1200P raiška ir apriboti 30 ar 40 kadrų arba pasirinkti 800P raišką ir padidinti kelis grafikos nustatymus.

„Call of Duty: Modern Warfare 2

Testuojame „Call of Duty Modern Warfare 2”, naudodami minimalius grafikos nustatymus be didinimo.

CoD MW2 lyginamojo testo rezultatai
CoD MW2 lyginamojo testo rezultatai

Visuose bandymuose matome, kad mažėjant TDP atotrūkis tarp abiejų delninių kompiuterių mažėja. Rezultatai yra gana geri, galite drąsiai žaisti 800P su šiek tiek aukštesniais grafikos nustatymais arba išlaikyti minimalų režimą, kad kadrų dažnis būtų geriausias.

Žaidimų lyginamųjų indeksų santrauka

Iš lyginamųjų testų rezultatų matome, kad „Forza” ir „Call of Duty” „Geek” pasiekė šiek tiek mažesnius rezultatus, o „Tomb Raider” ir „Cyberpunk” pasirodė beveik taip pat, kaip ir ” AYANEO 2″. Tam tikra prasme tai galima paaiškinti skirtingomis žaidimų versijomis ir tvarkyklėmis, nes visa kita, įskaitant sistemos lyginamuosius testus, yra gerai ir palyginama su kitais.

AYANEO 2AYANEO GEEK
FORZA HORIZON 590 FPS84 FPS
TOMB RAIDER ŠEŠĖLIS68 FPS67 FPS
CYBERPUNK 207748,78 FPS50,41 FPS
CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 267 FPS64 FPS

Taigi su ” AYANEO Geek” gausite maždaug tokį patį našumą kaip su „AYANEO 2″ ir kitais nešiojamaisiais kompiuteriais, tokiais kaip ” GPD Win 4 ” ir ” ONEXPLAYER Mini”. Jei norite palyginti rezultatus, peržiūrėkite mūsų geriausių 2023 m. nešiojamųjų žaidimų kompiuterių vadovą.

Žaidimo našumo testai

Mūsų „AYANEO Geek” apžvalgos žaidimų našumo bandymuose išbandome keletą įprastų žaidimų ir keletą, kuriuos pasiūlė mūsų žiūrovai. Juos žaidžiame dviem lygiais: vienu atveju siekdami geriausios kokybės ir 60 FPS ar daugiau, o kitu – nustatymų, kad baterija veiktų kuo ilgiau.

Warframe

Praėjo nemažai laiko nuo tada, kai paskutinį kartą žaidžiau Warframe, todėl dėkoju Eastern Critter už pasiūlymą jį išbandyti. Žaidimą galite paleisti 1200P raiška, naudodami aukštus grafikos nustatymus, ir daugiausiai galėsite pasiekti daugiau nei 60 kadrų per sekundę, žaidimas puikiai žaidžiamas esant tokiems nustatymams.

AYANEO Geek Warframe
AYANEO Geek Warframe

Jei norite taupyti akumuliatorių, galite naudoti 800P vidutinius grafikos nustatymus su 11 W. Manau, kad dar labiau patobulinus galėtumėte pasiekti dar mažesnį lygį.

„Call of Duty Modern Warfare 2

„Call of Duty Modern Warfare 2” kampanijai rekomenduočiau 720P 28W subalansuotą grafiką ir jokio mastelio didinimo.

AYANEO Geek CoD Modern Warfare 2
AYANEO Geek CoD Modern Warfare 2

Jei žaidžiate internete, 720P minimalios grafikos režimu be didinimo suteikia geriausią FPS, o grafika vis dar atrodo švariai. Jei norite, galite šiek tiek sumažinti TDP, kad sutaupytumėte akumuliatoriaus veikimo laiką, ir apriboti kadrų dažnį iki 30.

„Starcraft 2

Aš nežaidžiau „Starcraft 2″ visai anksčiau ir Matt Cosmo.87 pasiūlė išbandyti šį žaidimą. Jį geriau žaisti su pele ir klaviatūra, todėl naudojame ” AYANEO Multi Station Dock” stotelę. Naudodamas 1200P ekstremalią grafikos kokybę ir 28 W, gaudavau gerokai daugiau nei 100 FPS.

AYANEO Geek Starcraft 2 su AYANEO Multi Station
AYANEO Geek Starcraft 2 su AYANEO Multi Station

Galite naudoti tik 800P žemą grafiką su 11 W TDP ir vis tiek gauti 300 FPS, taigi, jei norite, galite sumažinti TDP dar žemiau ir apriboti kadrų dažnį iki 60. Bet kokiu atveju neturėsite problemų su šio žaidimo paleidimu.

„Overwatch 2

„Overwatch 2” puikiai veikia 1200P 28W TDP naudojant „High” grafiką be jokio didinimo. Kartais gali pasitaikyti kadrų kritimo atvejų, tačiau nieko, kas galėtų pažeisti žaidimą.

AYANEO Geek Overwatch 2
AYANEO Geek Overwatch 2

Kad akumuliatorius veiktų kuo ilgiau, galite sumažinti nustatymus iki 800P 11W TDP, naudodami žemus grafikos nustatymus.

Emuliavimo našumas

AYANEO Geek” emuliacijos našumas beveik toks pat kaip ir „AYANEO 2″, skaitykite mūsų ” AYANEO 2″ apžvalgą, kurioje rasite išsamesnių bandymų. Galite paleisti viską iki „Dolphin” emuliatoriaus eros be jokių problemų. Trumpai apžvelgsime kai kuriuos aukštesnės klasės emuliatorius.

„PlayStation 3

AYANEO Geek Playstation 3 emuliatorius su "Wipeout HD
AYANEO Geek Playstation 3 emuliatorius su „Wipeout HD

Apskritai „PlayStation 3” emuliatorius RPCS3 veikia labai gerai. Daugelis išbandytų žaidimų veikė visu greičiu. Gali būti, kad kartais sulėtėja šešėlinės spartinančiosios atmintinės veikimas, bet išskyrus tai, neturėjome jokių problemų žaisdami žaidimus.

Ryujinx

AYANEO Geek Ryujinx emuliatorius
AYANEO Geek Ryujinx emuliatorius

„Ryujinx” ir „Yuzu” emuliatorių suderinamų žaidimų našumas buvo tinkamas. Keisdami dokinį režimą į delninį, galite išspausti keletą papildomų kadrų. Senesni ir mažiau reiklūs žaidimai veikia puikiai, tačiau sudėtingesniuose žaidimuose gali atsirasti sulėtėjimų.

Xenia

AYANEO Geek "Xbox 360" emuliatorius
AYANEO Geek „Xbox 360” emuliatorius su „Vanquish

„Xbox 360” emuliatorius „Xenia” dar tik kuriamas, tačiau matome, kad kai kurie žaidimai, kurie iš pradžių buvo paleisti 30 FPS sparta, dažniausiai veikia visu greičiu. Laikui bėgant našumas ir suderinamumas gali pagerėti, todėl tai yra daugiau bandymas, skirtas patikrinti, kaip sekasi.

Galutinės mintys

Baigiame savo „AYANEO Geek” apžvalgą ir pateikiame savo mintis apie ją. Apskritai ” AYANEO Geek” yra labai įspūdingas! Per pastarąsias kelias dienas perjunginėjau jį ir „AYANEO 2” ir, tiesą sakant, nejaučiu didelio skirtumo, kalbant apie kokybę ar pojūtį. Abiem labai patogu žaisti, o valdymas yra toks pat jautrus kaip ir kitų.

AYANEO Geek Performance

Kalbant apie našumą, vėlgi nėra didelio bendro skirtumo. Žaidimus galėjau žaisti ta pačia raiška ir tais pačiais grafikos nustatymais kaip ir ” AYANEO 2″. Kai kuriose lyginamosiose analizėse matomi pastebimi našumo skirtumai, tačiau, kai kalbama apie tikrąjį žaidimą, jie beveik nepastebimi.

„AYANEO 2” ir „Geek” ekrano palyginimas

AYANEO Geek vs AYANEO 2 ekranas
AYANEO Geek vs AYANEO 2 ekranas

Vaizdą sunku parodyti, tačiau greta matome, kad „AYANEO 2″ ekranas yra šiek tiek ryškesnis ir ryškesnis. Tačiau nelyginant ir žaidžiant nėra didelio skirtumo. Tai nereiškia, kad ” AYANEO Geek ” ekranas yra blogas, jis yra tokio paties lygio kaip ir visų kitų delninių kompiuterių ir visiškai geros kokybės, tiesiog „AYANEO 2” ekranas atrodo šiek tiek aukščiau. Kol kas neturime 800P ekrano modelio, kurį galėtume išbandyti, todėl sekite palyginimą, kai jis bus prieinamas.

Ar turėtumėte pirkti „AYANEO 2”, ar „AYANEO Geek”?

Ar verta pirkti ” AYANEO Geek”, o ne ” AYANEO 2″? Galite sutaupyti gana nemažą pinigų sumą už, mano nuomone, nedidelį skirtumą tarp jų. Kiti pagrindiniai pokyčiai yra PCIe 3 SSD, mažesnis pirštų atspaudų jutiklis, vibracijos ir giroskopas. Man jie nėra tokie svarbūs ir vėlgi nedaug keičia mano ir mano bendrą patirtį naudojant „Geek”. Dėl šių priežasčių aš tikrai norėčiau apsvarstyti AYANEO Geek per 2 ir sutaupyti šiek tiek pinigų šiame procese!

Kur įsigyti „AYANEO Geek”?

Daugiau sužinoti ir įsigyti „AYANEO Geek” galite čia. Įveskite nuolaidos kodą AYANEOGEEK kasoje. Atkreipkite dėmesį, kad kodai negalioja parduotuvių išpardavimų ar akcijų metu. Peržiūrėkite mūsų nešiojamųjų žaidimų kompiuterių asortimentą čia.

Tai užbaigia mūsų „AYANEO Geek” apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga? Komentaruose praneškite, kurį iš šių dviejų delninių kompiuterių pirktumėte ir kodėl. Mums visada įdomu išgirsti skaitytojų nuomonę.

Bringer of videos, text and images! AKA the social media guy at DroiX. Massive retro gaming fan and collector, with a far too large collection of consoles and computers from 1970's to modern.