GPD pašiepė savo būsimą nešiojamąjį kompiuterį GPD Duo, kuris turi du vertikalius ekranus.
Iš pradžių buvo parodytas tik vienas naujojo „GPD Duo” vaizdas (toliau). Jame pavaizduotas nešiojamojo kompiuterio stiliaus pagrindas ir du vertikalūs monitoriai. GPD nurodo, kad ekranai bus AMOLED su 10 bitų spalvų gyliu ir 1,07 mlrd. spalvų. Artimiausiomis dienomis atnaujinsime šį straipsnį ir pateiksime daugiau naujienų ir informacijos, kai tik GPD jas pateiks.
Jei prisimenate praėjusių metų GPD nutekėjimų straipsnį, jame buvo užsiminta apie dviejų ekranų įrenginį, kuris buvo pavadintas GPD P4 MAX. Buvo tikimasi, kad šis įrenginys turės ” AMD Ryzen 7 7840U„, todėl spėjame, kad „GPD Duo” gali turėti naujesnį ” AMD Ryzen 7 8840U „.
Šiandien GPD atskleidė dar vieną GPD Duo dizaino vaizdą. Naudojant tradicinį nešiojamąjį kompiuterį, antrąjį ekraną galima atlenkti atgal į pagrindinį ekraną, kad būtų išsaugota gerai pažįstama ergonomika. Kai antrasis ekranas apverčiamas į viršų, naudotojams suteikiama dvigubai daugiau vietos ekrane, todėl padidėja produktyvumas ir daugiaprogramio darbo galimybės. Be to, ekranus galima atlenkti plokščiai prie klaviatūros, todėl jie gali būti panašūs į planšetinius kompiuterius, nors ir storesni nei įprasti planšetiniai kompiuteriai.
Neseniai atnaujintoje versijoje GPD pabrėžė, kad „Duo” turės integruotą trijų pakopų konstrukciją. Skirtingai nuo kitų nešiojamųjų kompiuterių su dviem ekranais, kuriuose naudojamos išorinės „Bluetooth” arba belaidės klaviatūros, dažnai pasižyminčios prastomis šiluminėmis savybėmis ir vėluojančiomis įvestimis, „Duo” žada sklandžią integraciją ir optimalų veikimą. Prietaise bus pilna QWERTY klaviatūra ir lengvas OLED ekranas. Nepaisant dviejų ekranų, prietaisas išlieka subalansuotas ir kompaktiškas, todėl nesibaiminama, kad jis gali apvirsti.
„GPD Duo” ekranai
GPD DUO yra pažangiausias dviejų ekranų našumo nešiojamasis kompiuteris, sukurtas dizainerių, programuotojų ir biuro specialistų poreikiams tenkinti. Šiame naujoviškame prietaise integruotas 13,3 colio dvigubas AM-OLED ekranas su „Samsung” originaliomis OLED plokštėmis, užtikrinančiomis 10 bitų spalvų gylį ir 1,07 mlrd. spalvų, kad vaizdas būtų puikios kokybės.
Ekranai turi 16:10 ekrano santykį, 2880 x 1800 raišką ir 255 PPI, 60 Hz atnaujinimo dažnį, 10 taškų jutiklinį ryšį ir 4096 lygių spaudimo jautrumą, suderinamą su „Surface Pen” rašikliu. Tokia sąranka užtikrina didelį spalvų tikslumą – 100 % „Adobe RGB” ir 133 % sRGB spalvų gamos aprėptis, todėl idealiai tinka profesionaliam dizaino darbui. Be to, ekranai pasižymi 1 000 000:1 kontrasto santykiu ir beveik nulinio nito juoda spalva, todėl juoda spalva yra tikra, o balta – ryški, o tai pagerina ir filmų žiūrėjimo, ir žaidimų patirtį.
GPD DUO, sukurtas siekiant didžiausio našumo ir nešiojamumo, turi patikimą aparatinę įrangą, kuri užtikrina maksimalų našumą ir žaidimų galimybes, prilygstančias aukščiausios klasės žaidimų nešiojamiesiems kompiuteriams. Jame integruota integruota konstrukcija su neišimama klaviatūra, todėl nereikia naudoti nepatikimų belaidžių periferinių įrenginių. Prietaise yra bent 2 M.2 prievadai, per kuriuos galima išplėsti iki 16 TB talpos saugyklą, ir iki 96 GB operatyviosios atminties, kad būtų lengviau kurti įvairių platformų kūrimo aplinkas.
OLED ekranai yra itin ploni ir lengvi, todėl visas sulankstytas prietaisas yra A4 formato popieriaus lapo dydžio ir patogiai telpa rankinėje per petį. Didžiausias ryškumas – 500 nitų, o pilkosios skalės atsako laikas – 1 ms, todėl GPD DUO užtikrina elektroninio sporto lygio ekrano našumą ir yra universalus įrankis įvairiems scenarijams – nuo biuro užduočių iki aukščiausios klasės žaidimų ir kūrybinių projektų.
AMD „Ryzen 7” arba „9” procesoriaus pasirinkimas
„GPD Duo” bus siūlomi du galingi modeliai, atitinkantys skirtingus našumo poreikius. Pirmasis modelis turi AMD Ryzen 7 7840U procesorių, užtikrinantį puikų našumą atliekant įvairias užduotis ir kasdieniam naudojimui. Ieškantiems dar didesnės galios, antrajame modelyje montuojamas „AMD Ryzen 9 HX 370”, užtikrinantis aukščiausio lygio našumą reiklioms programoms, pavyzdžiui, žaidimams, turinio kūrimui ir intensyviam daugiafunkciniam darbui. Nesvarbu, ar jums reikia subalansuoto kompiuterio, ar nešiojamo galingo įrenginio, GPD Duo jums padės.
Operatyviosios atminties ir saugyklos parinktys
„GPD Duo” siūlo lanksčias operatyviosios atminties ir saugyklos konfigūracijas, atitinkančias įvairius naudotojų poreikius. Galite rinktis 16 GB (8840U), 32 GB arba 64 GB (HX 370) LPDDR5X operatyviosios atminties, užtikrinančios itin spartų daugiaprogramį darbą ir našumą įvairiose programose.
„GPD Duo” galima rinktis nuo 512 GB (8840U) iki 1 TB ir 2 TB (HX 370) didelės spartos NVMe PCI-E Gen 4.0 SSD saugyklą, kurioje yra pakankamai vietos jūsų failams, žaidimams ir medijai, o duomenų prieigos greitis yra žaibiškas. Be to, įrenginyje yra SD kortelės lizdas, kad būtų galima lengvai išplėsti saugyklą.
Žvilgsnis į „GPD Duo RnD
GPD pateikė atnaujintą informaciją apie GPD Duo mokslinius tyrimus ir plėtrą.
Pastebėjome, kad vis daugiau dizainerių ir kūrėjų darbui naudoja dviejų ekranų sąrankas, tačiau šios sąrankos nėra nešiojamos. Nors rinkoje yra monitorių su dviem ekranais, ekranai ir pagrindinis įrenginys yra atskiri, todėl juos nepatogu nešiotis. Kita vertus, gaminiai, kuriuose ekranas ir pagrindinis įrenginys sujungti į dviejų ekranų sąranką, aiškiai neatitinka rinkos paklausos. Visuose juose naudojama padalinta konstrukcija, todėl reikia išorinės „Bluetooth” klaviatūros.
Idėja sujungti ekraną ir pagrindinį įrenginį kilo iš planšetinių kompiuterių, o dvigubo ekrano koncepcija – iš sulankstomų išmaniųjų telefonų. Tačiau jei tokie procesoriai, kaip 185H ir 1355U, būtų paversti planšetiniais kompiuteriais su papildomu ekranu ir išliktų itin ploni, tektų aukoti aušinimą ir našumą. Taip ne tik eikvojamas procesorius, bet ir visi, kurie juo naudojosi, žino, koks silpnas jis yra produktyvumo įrankis.
Siekiame sukurti produktą, kuris iš tiesų atitiktų naudotojų poreikius!
1. Pirma, jis turi būti integruotos konstrukcijos, neatskiriantis klaviatūros nuo pagrindinio bloko. „Bluetooth” ir belaidės klaviatūros ir pelės daugeliu aspektų yra prastesnės už laidines. Virtualiosios klaviatūros yra tik laikinas sprendimas paprastoms užduotims atlikti; niekas rimtai netiki, kad planšetinis kompiuteris ir klaviatūra arba telefonas ir „WeChat” yra produktyvumo įrankis!
2. Norint visiškai išnaudoti aparatinės įrangos potencialą, reikia maksimaliai padidinti jos našumą. Nesvarbu, ar jis skirtas žaidimams, ar darbui biure, jo našumas turi atitikti žaidimų nešiojamojo kompiuterio našumą!
3. Jame turi būti naudojami geriausi OLED ekranai ir jis turi būti dviejų ekranų. Jis turėtų pasižymėti žaidimų reakcijos greičiu ir būti 10 bitų ekranas su 100 % „Adobe RGB” spalvų gamos aprėptimi, kad atitiktų profesionalius dizaino srities poreikius. Jame taip pat turi būti jautrumas spaudimui ir natūralus rašymas ranka, kad būtų užtikrintas išsamesnis piešimo efektas, kuris pakeistų grafikos planšetes!
4. Jis turėtų turėti išsamius prievadus su didžiausiomis išplėtimo galimybėmis, leidžiančiomis prijungti išorinę vaizdo plokštę!
5. Ji turėtų palaikyti bent du M.2 lizdus. Pasirinkus didžiausios talpos mažmeninėje rinkoje esančius SSD diskus, įrenginį turėtų būti galima išplėsti iki 8 TB arba 16 TB talpos saugyklos! Jos atmintis gali siekti iki 96 GB, todėl virtualių mašinų naudotojams siekiama sukurti kelių sistemų, kelių IDE ir įvairių platformų kūrimo aplinką!
6. Jo akumuliatoriaus veikimo laikas turi būti toks, kad prilygtų bet kuriam dabartiniam aukščiausios klasės ultrabook’ui!
7. Jis turi būti nešiojamas, A4 formato popieriaus lapo dydžio, kad moterys galėtų jį nešiotis rankinėje per petį ir naudoti darbui kelyje!
8. Kaip dirbtinio intelekto kompiuteris, jis turi turėti galingą skaičiavimo galią, atminties talpą ir multimodalinės sąveikos galimybes!
Galiausiai jis turi būti pritaikytas įvairiems scenarijams, o ne tik būti nešiojamuoju kompiuteriu! Pavyzdžiui, papildomą ekraną galima prijungti prie trečiosios šalies pagrindinio įrenginio darbui ar žaidimams, o planšetinio kompiuterio režimu jame, be kita ko, galima paleisti „Linux” arba „MacOS”!
Tai GPD DUO – nešiojamasis 13,3 colių ekrano našumo nešiojamasis kompiuteris su dvigubu 13,3 colių ekranu, kuris greičiausiai patiks inžinieriams.