Anbernic RG353VS
-
Design
-
Build Quality
-
Display
-
Performance
-
Features
-
Software
Santrauka
RG353V ir RG353VS galima rinktis „Linux” arba dvigubą įkrovą su „Android” operacinėmis sistemomis. Geras našumas, daugybė konfigūravimo ir pasirinktinės programinės įrangos parinkčių.
Overall
4.3User Review
( votes)Pros
- „Linux” arba „Linux” ir „Android” OS pasirinkimas
- „Linux” operacinė sistema yra „plug and play
- Vertikalios orientacijos delninis kompiuteris
- Palaikoma pasirinktinė programinė įranga
- Palaikomi „WiFi 5” ir „Bluetooth
- Du „micro SD” kortelių lizdai
- Palaikoma HDMI išvestis
Cons
- „Android” operacinė sistema jaučiasi nebaigta ir reikalauja tam tikrų nustatymų
Žiūrime į naujausius „Anbernic” retro delninių kompiuterių emuliatorius , kurie yra dviejų modelių: RG353V ir šiek tiek pigesnis RG353VS. RG353V ir RG353VS apžvalgoje apžvelgsime „Android” ir „Linux” delninių kompiuterių aparatinės ir programinės įrangos skirtumus, išbandysime keletą emuliatorių ir išsiaiškinsime, kuris iš jų yra geriausias kainos ir kokybės atžvilgiu.
RG353V ir RG353VS apžvalgos vaizdo įrašas
RG353V ir RG353VS išpakavimas
RG353V ir RG353VS apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Išskyrus dėžutės dizainą, V ir VS modelių turinys iš esmės yra toks pat.
Pirmiausia turime patį retro žaidimų delninį kompiuterį; netrukus jį ir skirtingas korpuso spalvas parodysime išsamiau.
Yra 64 GB „micro SD” kortelė. Įrenginyje jau yra 16 GB kortelė, kurioje įdiegta „Linux” operacinė sistema; ši kortelė naudojama žaidimų saugyklai. Toliau pateikiamas naudotojo vadovas, kurio viena pusė yra anglų kalba, o kita – kinų kalba. Jame yra viskas, ko reikia norint pradėti veikti. Yra C tipo USB įkrovimo laidas, kuris prijungiamas prie prievado, esančio retro delninukės apačioje, ir įkraunamas.
Galiausiai yra ekrano apsauga ir servetėlės, skirtos uždėti ant ekrano.
RG353V ir RG353VS apžvalga
RG353V rankinį žaidimų pultą galima įsigyti keturių modelių: baltą, juodą permatomą, pilką ir violetinį permatomą. RG353VS galima įsigyti tik juodos skaidrios ir pilkos spalvos.
RG353V ir RG353VS vizualiai yra vienodi – jų matmenys yra maždaug 4,9 x 3,2 x 0,8 colio (12,6 x 8,3 x 2,1 cm), o svoris – 193 g. Surinkimo kokybė yra gera ir ne per sunki, kad galėtumėte pratęsti žaidimų sesijas.
Ekranas yra 3,5 colio IPS ekranas su retro žaidimams pritaikyta 640×480 raiška. V modelis turi jutiklinį ekraną, o VS – ne. Žemiau yra standartiniai žaidimų valdikliai su klasikiniu „D-Pad”, dviem spustelėjamais žemo profilio analoginiais valdikliais ir mygtukais. Viduryje yra funkcinis mygtukas, kuris, priklausomai nuo naudojamos operacinės sistemos, iškviečia meniu arba grąžina į pradinę padėtį.
Retro žaidimų nešiojamojo kompiuterio viršuje yra C tipo USB jungtis, mini HDMI jungtis, skirta išėjimui į televizorių ar monitorių, ir 3,5 mm ausinių lizdas. Kairėje pusėje yra garsumo valdiklis, o dešinėje – du „micro SD” kortelių lizdai, kurių vienas naudojamas saugojimui, o kitas – „Linux” operacinei sistemai. Yra atstatymo mygtukas ir įjungimo mygtukas.
Nešiojamojo kompiuterio pulto apačioje yra C tipo USB jungtis, kuri naudojama nešiojamajam kompiuteriui įkrauti.
Nugarėlėje yra du kairiojo ir dešiniojo peties mygtukų komplektai. Žaidžiant lengva paspausti du išorinius mygtukus, tačiau turėjau šiek tiek pakoreguoti rankas ir užkabinti pirštą, kad pasiekčiau vidinį mygtuką, nespausdamas ir išorinio.
RG353V ir RG353VS techninės specifikacijos
RG353V | RG353VS | |
CPU | RK3566 keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55” procesorius, veikiantis iki 1,8 GHz dažniu | RK3566 keturių branduolių 64 bitų „Cortex-A55” procesorius, veikiantis iki 1,8 GHz dažniu |
RAM | 2 GB LPDDR4 OPERATYVIOSIOS ATMINTIES | 1 GB LPDDR4 OPERATYVIOSIOS ATMINTIES |
SANDĖLIAVIMAS | 1x 16 GB „Micro SD” „Linux” operacinė sistema 1x 64 GB „Micro SD”, skirta žaidimų saugyklai 32 GB eMMC saugykla | 1x 16 GB „Micro SD” „Linux” operacinė sistema 1x 64 GB „Micro SD”, skirta žaidimų saugyklai 32 GB eMMC saugykla |
OS | „Android 11” ir „Linux” dviguba įkrovos sistema | „Linux” operacinė sistema |
RYŠIAI | „WiFi” 5 „Bluetooth 4.2 | „WiFi” 5 „Bluetooth 4.2 |
AKUMULIATORIUS* | 3 200 mAh įkraunamas akumuliatorius Akumuliatorius veikia ne ilgiau kaip 6 valandas, priklausomai nuo naudojimo. | 3 200 mAh įkraunamas akumuliatorius Akumuliatorius veikia ne ilgiau kaip 6 valandas, priklausomai nuo naudojimo. |
* Didesnių reikalavimų reikalaujančios sistemos, tokios kaip „Dreamcast” ir „PlayStation”, žinoma, bus mažiau.
Operacinių sistemų apžvalga
RG353V ir RG353VS apžvalgoje apžvelgsime operacines sistemas. RG353V turi ir „Android”, ir „Linux”, o VS – tik „Linux”. Atlikus bandymus nustatyta, kad abiejų įrenginių našumas „Linux” sistemoje yra vienodas.
„Linux” operacinė sistema
„Linux” operacinė sistema turi emuliavimo stoties stiliaus frontendą ir „Retroarch”, skirtą emuliavimo pusei. Viskas nustatyta ir beveik iš karto paruošta žaisti. Dėl šio naudojimo paprastumo reikia atkreipti dėmesį į kai kuriuos dalykus, pavyzdžiui, emuliatorių ir sistemų pasirinkimas yra ribotas. Našumas taip pat gali būti ne toks didelis, kaip „Android”, kuri palaiko greitesnį „Vulkan” atvaizdavimą.
Visi 8 ir 16 bitų emuliatoriai veiks be jokių problemų. Išbandėme „Master System”, „Mega Drive”, „PC Engine”, SNES ir t. t., ir visi jie veikė puikiai.
MAME
Taip pat ir su „Arcade” emuliatoriumi MAME išbandėme įvairius žaidimus, ir visi jie veikia be jokio sulėtėjimo ar problemų. Nesitikėjome, kad kils kokių nors problemų, nes emuliatorius yra gerai įdiegtas ir labai suderinamas.
CPS-III
Į aukštesnės klasės „Arcade” emuliaciją ir CPS-III. Šiai sistemai skirtų žaidimų yra nedaug, tačiau su „Street Fighter 3” neturėjome jokių problemų. Viskas veikia puikiai.
„PlayStation 1
„PlayStation 1” veikia puikiai; išbandėme kelis skirtingus žaidimus ir viskas veikė visu greičiu be jokių atsilikimų ar kadrų praleidimo.
Dreamcast
Išbandėme kelis skirtingus žaidimus ir gavome nevienodų rezultatų. Gana daug žaidimų vyko gerai, be jokių problemų, tada tokie žaidimai kaip „Sonic Adventure 2” veikia lėtai, o kiti turi garso atsilikimo problemų. „Dreamcast” veikia ir neveikia. „Android” veikia greičiau.
GBA
Dabar pereikime prie delninių kompiuterių – pradėsime nuo GBA ir „Sonic Advance 3”. Išbandėme keletą žaidimų ir visi jie veikė puikiai, be jokių problemų ar kadrų kritimo. Šiame ekrane žaidimai taip pat atrodo puikiai.
NDS
Pereinant prie dvigubo ekrano brolio ir vėl žaidimai veikia gerai. Dėl 4:3 kraštinių santykio du ekranai suspausti mažame plote, todėl sunku ką nors įžiūrėti. Tačiau galite perjungti į vieną visą ekraną ir žaidimai bus lygiaverčiai.
PSP
PSP konsolės bandymams naudojamame žaidime „God of War” nesulaukėme didelio našumo. Dėl „Vulkan” atvaizdavimo nebuvimo nukenčia našumas ir šiame žaidime gaunamas neįmanomas kadrų dažnis. Tačiau kiti žaidimai žaidžiami geriau, tačiau nesitikėkite tobulo suderinamumo. „Android” operacinė sistema veikia šiek tiek greičiau, bet ne daug
„Android” operacinė sistema
Tęsiame RG353V ir RG353VS apžvalgą ir apžvelgiame „Android” operacinę sistemą. Išskirtinė RG353V delninio kompiuterio žaidimų konsolė yra „Android” operacinė sistema, kuri naudoja vidinę atmintį ir turi jutiklinį ekraną.
Būtent su „Android” prasideda mano susierzinimas dėl nešiojamojo kompiuterio. Matėme keletą ” Anbernic” „Android” delninių kompiuterių ir aš maniau, kad dabar jie patobulins „Android” dalykus. Iš anksto įdiegti emuliatoriai yra tik iš anksto įdiegti. Jie nėra nustatyti taip, kad ieškotų konkrečių aplankų, pavyzdžiui, jūsų atminties kortelėje. Taigi, tai reiškia, kad turite pereiti per kiekvieną emuliatorių ir nustatyti jį po vieną.
Įtrauktas tam tikras priedėlis, kurį aktyvuojate „Android” išskleidžiamajame meniu. Nuskaičius atminties kortelę, visos palaikomos sistemos ir žaidimai bus įtraukti į atitinkamas meniu parinktis. Jis yra gana paprastas, tačiau funkcionalus toms sistemoms, kurias palaiko, o jų nėra daug. Jei pridedate savo žaidimus, ekrano nuotraukas taip pat turėsite pridėti rankiniu būdu, nes jos nėra atsisiunčiamos. Kai kortelė bus nuskaityta, galėsite pasirinkti žaidimą ir jis bus paleistas „RetroArch” programoje.
Emuliatorių našumas
„RetroArch” yra vienintelė „Android” OS išganomoji savybė. Ji palaiko daugiau emuliatorių nei „Linux” operacinė sistema su įvairiais branduoliais, kurie gerokai pranoksta įprastų konsolių galimybes. Žaidimus galite atsisiųsti ir žaisti kompiuteriuose, pavyzdžiui, „Commodore 64”, „Amstrad CPC” ir „Speccy”, taip pat naujesnėse konsolėse, pavyzdžiui, „PlayStation Portable”.
Ne kiekvienas emuliatorius yra optimizuotas „RetroArch”, todėl naudojant aukštesnės klasės konsoles galite susidurti su tam tikrais sulėtėjimais. Tokiu atveju galite naudoti atskirus emuliatorius, pvz., PPSSPP, kad gautumėte šiek tiek daugiau našumo.
Visų klasikinių konsolių našumas yra toks pat arba geresnis nei „Linux” OS, todėl šių sistemų daugiau neaptarinėsime. Vengiau rodyti „AetherSX2” ir „Dolphin” emuliatorius, nes, tiesą sakant, neverta gaišti laiko, kad jie veiktų. Pamatysite, kad kai kurie pagrindiniai žaidimai veiks, tačiau neverta stengtis. Jei norėtumėte žaisti, rekomenduočiau galingesnį delninį kompiuterį, pavyzdžiui, GPD XP+.
Trūkstamos programos
Kalbant apie atskirus emuliatorius, taip pat nėra iš anksto įdiegto „Dreamcast” emuliatoriaus. Tačiau gauname visiškai nereikalingą „AetherSX2” ir „Dolphin” emuliatorių, kuris žaidimus paleis perpus mažesniu greičiu, nes procesorius nėra pakankamai spartus. Kodėl reikia kažką įtraukti, jei žaidimų negalima žaisti?
Be to, atkreipkite dėmesį, kad „Google Play Store” nėra įdiegta, todėl turėsite įkelti programėles, išbandyti daugybę būdų įdiegti GAPPS arba naudoti alternatyvą, pavyzdžiui, APKMirror arba „Amazon Appstore”. Suprantame, kad Kinija turi apribojimų, bet bent jau pateikite programinę įrangą su „Play Store”, kurią kiti už jos ribų gali įdiegti ir visiškai naudotis „Android”.
Mano mintys apie „Android” OS
Apskritai man nepadarė didelio įspūdžio RG353V„Android” operacinė sistema, ji atrodo pusiau užbaigta, tarsi kas nors būtų pradėjęs diegti kai kurias programas, nuobodžiavo ir pasidavė. Jei turite laiko ir kantrybės, galite padaryti jį gražų ir funkcionalų, tačiau manau, kad tai neturėtų būti palikta klientui, o tai turėtų padaryti gamintojas. Tai yra priešprodukcinis peržiūros įrenginys, tačiau paprastai „Anbernic” leidiniai ir modeliai mažai keičiasi.
„ArkOS” pasirinktinė programinė įranga
Jei turite atsarginę „Micro SD” kortelę, turėtumėte apsvarstyti galimybę įdiegti pasirinktinę programinę įrangą. Neseniai buvo atnaujinta „ArkOS”, kad ji būtų suderinama su RG353V ir RG353VS. Jį gana lengva įdiegti ir nustatyti, čia pateikiame lengvą diegimo vadovą, nes labai rekomenduojame jį išbandyti!
„ArkOS” palaiko daugiau kaip 90 žaidimų sistemų ir daugiau kaip 70 prievadų per „PortMaster”. Įdiegus ją galima atnaujinti internetu, todėl nereikėtų sukti galvos dėl kortelių nustatymo su kiekvienu atnaujinimu.
Nukopijavę žaidimus į „Micro SD” kortelę, galite pradėti darbą. Jei neprieštaraujate šiek tiek darbo, tai apskritai yra geriausia patirtis, kokią galite patirti su šiuo žaidimų nešiojamuoju kompiuteriu.
Ar pirkti RG353V, ar RG353VS?
Kuris modelis jums tinka? RG353V retro delninio kompiuterio emuliatorius suteikia šiek tiek daugiau laisvės naudoti ir diegti programas. Be to, kai kuriose konsolėse veikimas šiek tiek spartesnis. Kalbant apie „PS2” ir iš dalies „Gamecube” emuliaciją, neverta turėti iš anksto įdiegtų programų. Ir nepamirškite, kad „Android”, palyginti su „Linux”, reikia nemažai laiko nustatyti.
Kita vertus, „Linux” operacinė sistema yra „plug and play”. Tačiau neturite tiek laisvės pridėti naujų sistemų. Tačiau galite jį tiesiog įjungti ir po kelių akimirkų pradėti žaidimą. Jei trūksta laiko ar kantrybės, „Linux” yra akivaizdus pasirinkimas.
Kalbant apie aparatinę įrangą, RG353V retro žaidimų konsolėje yra keletas priedų, pvz., vidinė saugykla, kurią galima naudoti tik „Android”. Palaikyti jutiklinį ekraną yra malonu, bet kaip dažnai jį naudosite žaidimų valdymui? 2 GB vietoj 1 GB operatyviosios atminties yra naudinga, bet ar tai labai keičia situaciją žaidžiant žaidimus, kuriems paprastai nereikia daug operatyviosios atminties?
Galutinės mintys
RG353V | RG353VS |
+ „Android” ir „Linux” OS | + Mažesnė kaina |
+ jutiklinis ekranas | + Iš karto pradėkite dirbti su „Linux”. |
+ 2 GB RAM | ~ Tik „Linux |
– Didesnė kaina | ~ 1 GB RAM |
– „Android” OS jaučiasi pusiau užbaigta | – Nėra jutiklinio ekrano |
Jei eisite pagal privalumus ir trūkumus, jis man sako, kad pirkti RG353V, nes galite perjungti tarp „Android” ir „Linux”, kad būtų geriausia iš abiejų pasaulių. Tačiau tada turite puikią „ArkOS”, kuri pagal nutylėjimą turėtų būti įdiegta abiejuose modeliuose. Todėl jums nereikia visų papildomų funkcijų, kurias turi V modelis.
Jei norite sutaupyti kelis dolerius ar svarus sterlingų, tuomet RG353VS retro žaidimų delninis kompiuteris yra visiškai prasmingas. Jums nedaug trūksta, ir jūs būtumėte lygiai taip pat laimingi su šiuo modeliu, kuriame veikia „Anbernic” „Linux” OS arba „ArkOS”. Arba mokėkite šiek tiek daugiau ir gaukite papildomų funkcijų bei galimybę rinktis iš visų trijų operacinių sistemų.
Asmeniškai aš mieliau praleisčiau laiką trumpai nustatydamas „ArkOS” ir paleisdamas ją tik RG353VS. Jie abu yra padorūs delniniai kompiuteriai, tačiau RG353V modelį nuvilia pusiau išbaigta „Android” OS. Komentaruose praneškite, ką manote ir kokią operacinę sistemą naudotumėte.
Kur įsigyti RG353V ir RG353VS?
RG353V ir RG353VS galite užsisakyti čia. Nepamirškite kasoje naudoti nuolaidos kodą RG3535OFF! O jei šis modelis jūsų nesudomino, tada peržiūrėkite mūsų rankinių žaidimų konsolių asortimentą čia.
Tai užbaigia šią RG353V ir RG353VS apžvalgą, tikimės, kad ji jums buvo naudinga. Praneškite mums komentaruose, kurį modelį pirktumėte ir ar naudotumėte „ArkOS” pasirinktinę programinę įrangą?