ACEPC Powerbox Pro apžvalga
-
Design
-
Build Quality
-
Performance
-
Features
Santrauka
„ACEPC Powerbox Pro” išsiskiria elegantišku, mažai vietos užimančiu dizainu ir galingu „Intel i5” procesoriumi, idealiai tinkančiu efektyviam daugiafunkciniam darbui namuose ir biure. Dėl tylaus veikimo, įvairių jungčių parinkčių ir atnaujinamos operatyviosios atminties jis yra labai universalus ir patogus naudoti mini kompiuteris.
Overall
4.4User Review
( votes)Pros
- Kompaktiškas ir elegantiškas dizainas
Greitas „Intel i5-12450H” procesorius
Geros ryšio ir išplėtimo galimybės
Tylus veikimas, mažai ventiliatoriaus triukšmo
Daugiafunkcinis naudojimas
Cons
- Lėtesnis veikimas, palyginti su „Powerbox Mini” modeliu
Antroje „ACEPC Powerbox” apžvalgoje tikriname vidutinio našumo „Pro” modelį. Pažiūrėkime, kaip jis lyginamas su „Mini” modeliu mūsų ” ACEPC Powerbox Pro” apžvalgoje, įskaitant išpakavimą, apžvalgą, lyginamuosius testus ir kai kurių žaidimų bei emuliatorių našumo testus.
„ACEPC Powerbox Pro” peržiūros vaizdo įrašas
„ACEPC Powerbox Pro” išpakavimas
„Powerbox Pro” apžvalgą pradedame nuo išpakavimo. Pirmiausia iš dėžės ištraukiamas ” ACEPC Powerbox Pro” mini kompiuteris su „Intel” procesoriumi, kurį netrukus apžvelgsime iš arčiau.
Apačioje pateikiamas naudotojo vadovas keliomis kalbomis, įskaitant anglų, kinų, vokiečių ir italų. Pakuotės viduje yra maitinimo šaltinis. Pridėsime jūsų šaliai tinkamą adapterį. Yra HDMI kabelis, kuriuo mini kompiuterį galima prijungti prie televizoriaus ar monitoriaus.Galiausiai yra VESA laikiklis ir varžtai jam pritvirtinti.
„ACEPC Powerbox Pro” apžvalga
Mūsų „ACEPC Powerbox Pro” apžvalgoje iš arčiau apžvelgsime patį įrenginį. ” ACEPC Powerbox Pro” mini kompiuterio, skirto namų biurui, matmenys yra maždaug 5,45 x 4,96 x 1,96 colių (13,84 x 12,57 x 4,9 cm), o svoris – 540 g.
Priekyje yra C tipo USB prievadas ir du USB 3 prievadai, 3,5 mm garso prievadas ir įjungimo mygtukas.
Galinėje pusėje yra dar du USB 3.0 prievadai, du HDMI prievadai, gigabitinio eterneto prievadas ir maitinimo prievadas.
Viduje yra vietos vidiniam 2,5 colio HDD / SSD įrenginiui įdiegti. Nuimkite keturias gumines kojeles ir varžtus, Ir galėsite jį pritvirtinti disko lizde.
„ACEPC Powerbox Pro” techninės specifikacijos
„ACEPC Powerbox Pro” apžvalgoje apžvelgiame technines specifikacijas ir atliekame tam tikrus energijos naudojimo, ventiliatoriaus triukšmo ir temperatūros testus.
CPU | „Intel i5-12450H” procesorius, užtikrinantis greitą ir patikimą veikimą. |
GPU | „Intel UHD Graphics |
RAM | 32 GB DDR4 operatyviosios atminties, kurią galima atnaujinti iki 64 GB |
SANDĖLIAVIMAS | 500 GB, 1 TB, 2 TB, iki 4 TB |
RYŠIAI | „Wi-Fi” 6 „Bluetooth 5.2 |
Atlikę energijos suvartojimo bandymus, gavome 11,8 W energijos suvartojimą neveikiant darbalaukyje ir 48 W – atliekant „cinebench” lyginamąjį testą. Atliekant „Cinebench” testą didžiausias ventiliatoriaus keliamas triukšmas buvo 49 db, o didžiausia temperatūra – 58 °C.
Sistemos lyginamieji testai
Tęsiame „ACEPC Powerbox Pro” apžvalgą ir pateikiame sistemos lyginamuosius testus, lygindami jį su ” ACEPC Powerbox Mini Intel” mažo formato kompiuteriu.
Passmark
„Passmark” atlieka CPU, GPU, RAM ir saugyklos lyginamuosius testus, kad nustatytų bendrą našumą.
Gautas 3 082 balų rezultatas yra geras, tačiau mažesnis nei „Powerbox Mini” modelio.
PCMark
„PCMark” atlieka keletą testų, skirtų kasdienėms užduotims atlikti, pradedant naršymu internete ir baigiant lengvu vaizdų redagavimu.
Gavome 5 153 balus, palyginti su „ACEPC Powerbox Mini” modeliu, kurio rezultatas yra 5 282 balai. Bendrieji rezultatai skiriasi nedaug, ir abu jie yra aukštesnės klasės mūsų vidutinės klasės verslui skirtų mini kompiuterių testuose.
Cinebench
Programoje „Cinebench” tikrinamas procesoriaus vieno ir kelių branduolių našumas.
Vieno branduolio rezultatas yra 1 667, o kelių branduolių – 6 263. Vieno branduolio rodikliai su „Intel” našumo branduoliu gražiai padidėjo, tačiau matome mažesnius kelių branduolių rezultatus nei „Mini” modelyje.
3DMark
Lyginamąsias žymas baigiame „3DMark”, kurioje tikrinamas CPU ir GPU veikimas kartu, kad būtų užtikrintas žaidimų našumas.
Laiko šnipinėjimo žaidime gauname 857, „Ugnies audros” žaidime – 2726, o „Naktinio reido” žaidime – 10 849. Palyginti su panašiais AMD mikroschemų rinkiniais, „Intel” kompaktiški kompiuterių procesoriai nukenčia dėl žaidimų našumo, ir tai čia matyti.
Žaidimų našumas
Tęsiame „ACEPC Powerbox Pro” apžvalgą trumpai apžvelgdami žaidimų našumą. Kaip ir „Powerbox Mini”, ” ACEPC Powerbox Pro” modelis nėra žaidimų mini kompiuteris, tačiau abu jie gali dirbti su panašaus lygio žaidimais. Ieškote mažesnių reikalavimų reikalaujančių žaidimų arba senesnių žaidimų asortimento. Su jais galite dirbti 4K režimu, naudodami tinkamus grafikos nustatymus. Tačiau kai išbandysite didesnių reikalavimų reikalaujančius žaidimus, turėsite sumažinti skiriamąją gebą ir grafikos nustatymus.
Palyginkime: „Street Fighter 6” lyginamuosiuose testuose, atlikdami visus tris testus 720P raiška ir naudodami žemiausius grafikos nustatymus, gavome vos mažiau nei 30 FPS. Naudodami „Shadow of the Tomb Raider” 720P formatu ir žemiausiu grafikos lygiu gavome 33 kadrus per sekundę. „Mini” modelio GPU našumas yra šiek tiek didesnis.
Emuliavimo našumas
Taip pat emuliacijos našumą mūsų „ACEPC Powerbox Pro” apžvalgoje. Emuliuojant apskritai matome gerą našumą. Klasikinių konsolių ir kompiuterio paleidimas nesukels jokių problemų. Galite drąsiai paleisti PS1 ir „Dreamcast”, net padidinti atvaizdavimą, kad pagerėtų vaizdas. PS2 sistemoje „Gran Turismo 2” dažniausiai galite puikiai paleisti 60 FPS režimu.
Tačiau „OutRun” žaidime gausite maždaug 50-60 FPS. „Tekken 6” žaidime PS3 sistemoje matysite šešėliavimo spartinimo funkciją, kuri vėliau išsilygins iki maždaug 60 FPS. Nors „Wipeout” žaidime pradinis našumas bus apie 30-40 FPS ir didės, kai šešėliai bus įrašyti į talpyklą.
Galutinės mintys
Apibendriname savo „ACEPC Powerbox Pro” apžvalgą, pateikdami savo mintis apie mini „Intel” stalinį kompiuterį. ” Powerbox Pro” modelis yra labiau tradicinės išvaizdos mini kompiuteris, plokščios formos ir subtilių spalvų. Dėl savo dizaino jis geriausiai tinka biuro aplinkai, taip pat dėl palyginti tylaus ventiliatoriaus triukšmo net ir esant didelei darbo apkrovai.
Nors „Powerbox Mini” pasiekė geresnių rezultatų visuose bandymuose (visą „ACEPC Powerbox Mini” apžvalgą skaitykite čia), nepamirškite, kad tai buvo padaryta esant aukštiems našumo nustatymams, dėl kurių ventiliatorius kėlė didesnį triukšmą ir skleidė daugiau šilumos. Jame taip pat yra daug RGB apšvietimo, kuris gali netikti biuro aplinkai.
Jei mini kompiuteris jums reikalingas tylus ir nepastebimas, tačiau pakankamai galingas, kad galėtumėte atlikti kasdienį darbą, tuomet ” ACEPC Powerbox Pro” tikrai yra tinkamas pasirinkimas. Taip pat galite mėgautis 4K vaizdo įrašų turiniu kaip mini kompiuteriu srautiniam siuntimui, taip pat lengvais žaidimais ir emuliacija, naudodamiesi papildoma vidine 2,5 colio saugykla.
Daugiau informacijos apie abu modelius galite sužinoti ir jau šiandien užsisakyti iš droix.co.uk ir droix.net. Šiuo metu vyksta išpardavimas, kurį vykdysime kitą savaitę ar dvi, todėl galite pasiimti savo už puikią kainą.
Ačiū, kad skaitote mūsų ACEPC Powerbox Pro apžvalgą. Jei turite kokių nors klausimų, drąsiai klauskite komentaruose.