Chat with us, powered by LiveChat

Archives

Ką tik nusipirkote „RG Nano”…

Naujasis „Anbernic” RG Nano neabejotinai yra inžinerijos stebuklas. Galimybė žaisti tiek daug žaidimų, net iki „PlayStation 1”, šiek tiek didesniame už nykštį įrenginyje dar visai neseniai būtų buvusi neįsivaizduojama. Tačiau mes esame čia.

Taigi, jei jau įžengėte į šios mini mašinos pasaulį, įsitikinkime, kad turite viską, ko reikia pradėti.

Darbo pradžia

Pirmą kartą įkraunant kompiuterį jus pasitiks unikali laikrodžio funkcija. Laikrodis įrenginyje nėra naujiena. Tačiau „RG Nano” yra unikalus tarp delninių kompiuterių, nes jame yra funkcionalus analoginis ir skaitmeninis laikrodis. Puikiai tinka tarp mini žaidimų sesijų, galite jį palikti nuošalyje ir tiesiog stebėti laiką. Ne visai, bet šiek tiek primena senąjį „iPod Nano”, kurį buvo galima paversti savotišku „Apple Watch” laikrodžiu. Tik didesnis ir galingesnis. Pradinės įkrovos metu tereikia nustatyti laiką ir datą, todėl paspauskite mygtuką „Pasirinkti”.

Paspauskite apačioje esantį mygtuką „Start” ir jus pasitiks pirmasis „FunKeyOS” prievado, kuriame veikia „Nano”, priekinis galas. Taip pereisite į „GMenu2X” sąsają, gerai pažįstamą patyrusiems retro žaidėjams. Čia galite pasirinkti bet kokius žaidimus, emuliatorius, muzikos grotuvą ir Nustatymai. Tiesa, šį įrenginį ir didžiulę 64 gb SD kortelę galite naudoti kaip muzikos ir vaizdo įrašų grotuvą, retro konsolę ir laikrodį.

Pakeisti paleidimo įrenginį

Jei nesinori naudotis šia sąsaja arba tiesiog norite ją pakeisti, galite spustelėti įjungimo mygtuką, kad iškviestumėte pagrindinį meniu, ir slinkti prie „Nustatyti paleidimo programą RetroFE”, kad galėtumėte naudoti draugiškesnę ir malonesnę antrąją paleidimo programą. Šiame meniu taip pat galite reguliuoti garsumo, ryškumo ir maitinimo nustatymus.

Aspect Ratio perjungimas

Šis meniu suteikia daug daugiau galimybių nei tik paleidimo programos perjungiklis. Kai žaidžiate su „RG Nano”, galite įeiti į meniu ir nustatyti konkretų kraštinių santykį, kad jis geriausiai tiktų žaidimui, nes jame naudojamas 1:1 kraštinių santykis, o ne visi žaidimai buvo sukurti taip, kad juos būtų galima paleisti tokia skiriamąja geba. Taip pat galite sukurti ir įkelti išsaugojimo būsenas, kad galėtumėte tęsti pradėtą darbą.

Failų įtraukimas į SD kortelę

Viena iš mano mėgstamiausių funkcijų, kuri neabejotinai keičia žaidimo taisykles ir, tikiuosi, bus naudojama daugelyje nešiojamųjų įrenginių, yra galimybė pasiekti „MicroSD” kortelę iš kompiuterio per USB jungtį. Deja, tik „RetroFE” paleidimo programoje, tačiau tiesiog prijungę įrenginį prie kompiuterio pridėtu USB-C USB-A kabeliu, įėję į maitinimo meniu ir pasirinkę įrenginio prijungimo parinktį galite pasiekti „MicroSD” kortelę kaip kompiuterio diską. Iš šios vietos galite įdiegti, atnaujinti ir koreguoti bet kokius failus, įskaitant naujus žaidimus, į savo prietaisą. Nereikia vargti išjungiant įrenginį, nagu ištraukti „MicroSD” kortelę ir ją įdėti į SD kortelės USB adapterį. Vieną kartą lengvai kabelis.

Čia galite perskaityti mūsų vadovą, kaip į delninį kompiuterį įtraukti naujus žaidimus ir ROM versijas!

Baigę galite išstumti prietaisą iš maitinimo meniu.

Iš naujo įdiegti / atnaujinti programinę įrangą

Verta paminėti, kad „Black Seraph” užsiminė, jog „Garlic OS” pritaikyta programinė įranga gali būti įdiegta į „RG Nano”. Jokios kitos informacijos kol kas neskelbiama. Tačiau iš ankstesnių jo leidinių kituose delninukuose žinome, kad jis turėtų veikti labai gerai ir jį tikrai verta įdiegti, kai tik bus išleistas. Mes parengsime diegimo vadovą, kai jis bus prieinamas, užsiprenumeruokite jį, kad nepraleistumėte.

Čia pateikiame vadovą su naujausiu programinės aparatinės įrangos naujiniu. Atnaujinti labai paprasta ir užtrunka vos 5 minutes. Taip pat turime naujausią SD kortelės atvaizdo failą, jei jūsų kortelė sugadinta arba atnaujinate ją į naują kortelę.

Priedai, kuriuos galite gauti

Jei norite iš tikrųjų išpuošti savo „RG Nano”, turime jums keletą šaunių priedų ir derinių, o kadangi prietaisas ką tik pasirodė, kai pasirodys šaunūs „Nano” priedai, atnaujinsime šį straipsnį, kad būtumėte informuoti apie naujausius.

„RG Nano” apsauginis krepšys

Nesupraskite manęs neteisingai, mašininiu būdu frezuotas aliuminio RG Nano korpusas yra neįtikėtinai patvarus, bet jei norite žengti papildomą žingsnį, kad apsaugotumėte savo įrenginį, galite įsigyti nedidelį odinį apsauginį maišelį, kad užtikrintumėte jo saugumą ilgus metus.

Saugus dirželis / žavesys

Jei į komplektą įtrauktas raktų ryšulys, kaip ir mūsų, greitai sulūžo arba tiesiog norite jį turėti su savimi, rekomenduojame įsigyti patvarų „RG Nano” karabiną. Laikykite jį prisisegę prie savęs, rankinės ar net tiesiog pridėkite šiek tiek žavesio, kad jis atrodytų mielas. Internete galima rasti daugybę dirželių, pakabukų ir virvelių, kuriuos galima prijungti prie saugaus „RG Nano” aliumininio kabliuko.

Ausinės

Jei norite maksimaliai išnaudoti „Retro” estetiką, įsigykite geras ausines, kurias galėsite naudoti su pridedamu USB-C-3,5 mm adapteriu. Žaiskite žaidimus keliaudami arba tiesiog klausykitės mėgstamų melodijų ne telefonu, naudodami muzikos grotuvo funkciją. Puikiai tinka, kai norite, kad jūsų dėmesys neblaškytų, arba jei norite pabėgioti!

„RG Nano” siūlo visiškai naują būdą žaisti visus mėgstamus žaidimus. Parodykite mums savo mėgstamiausius žaidimo būdus, pažymėdami mus socialiniuose tinkluose!

Kamala writes about technology, computers and the how-tos to make media and information more accessible to the masses. Part of all things DroiX, from social media, to articles to product listings. If you've read it, there's a chance Kamala wrote it.